Найсвіжіше:
• Жителю Тернопільського району слідчі оголосили підозру за вчинення крадіжок з водоматів • Директора психоневрологічного інтернату з Кременецького району викрили на торгівлі людьми (відео) • Пів року надії змінилися болем: підтверджено загибель воїна з Тернопільщини на Харківщині • На Тернопільщині 66 жінок опанували “чоловічі” професії • Після тривалого очікування підтверджено загибель воїна з Лановеччини • Від важких поранень помер військовий з Тернопільщини • У Бережанах забудовник заборгував місту 330 тисяч гривень • Трактори принесли бюджету 381 млн грн: які товари сформували найбільші митні надходження на Тернопільщині • Під час боїв на Куп’янському напрямку зник безвісти старший сержант з Тернопільської області • Потужний вибух у Борщеві: що відомо та які обставини встановлює поліція • Молоде життя обірвала війна: на Курщині загинув воїн з Теребовлянщини • Заліщицький “Дністер” відмовився від послуг одразу трьох гравців • За статеві злочини проти неповнолітньої перед судом постане житель Шумська • Футбольний фестиваль «Talantikos» у Тернополі: турніри, конкурси та подарунки для дітей • На Тернопільщині судитимуть вітчима, який зґвалтував неповнолітню падчерку • Спочила у Бозі піаністка з Тернопільщини • Доставка суші в Тернополі для ідеальної домашньої вечері – де замовити? • На Зборівщині сталася масштабна пожежа на сміттєзвалищі • У Бережанах підприємець збудував комерційний об’єкт і «забув» сплатити місту понад 330 тис грн • Легкоатлет з Козівщини готується до чемпіонату світу в США • У Чорткові вирішили позбутися всіх білбордів • Понад два роки невідомості: підтвердилася загибель воїна з Борщівщини • У Тернополі планують акцію протесту через кадрові зміни в уряді та можливу відставку Михайла Федорова • Підземні паркінги як укриття: у Тернополі закликають підтримати петицію • На Тернопільщині водій Nissan Rogue з’їхав у кювет: є травмований
rss

Володимир Кравець: «Робимо ставку як на молодих та ініціативних, так і на досвідчені кадри»


Опубліковано: 21 Березня 2019р. о 9:15

Кадри вирішують усе! А якщо ці кадри професійні, відповідальні та високоморальні, то з ними можна досягнути високих результатів у різних галузях. Не просто сьогодні підібрати кваліфікованих працівників в органи місцевого самоврядування. Однак це вдалося голові Вишнівецької об’єднаної територіальної громади Володимиру Кравцю, котрий зібрав команду справжніх фахівців своєї справи.

– Робимо ставку як на молодих та ініціативних, так і на досвідчені кадри. Завжди можу опертися на своїх заступників, інших працівників органу місцевого самоврядування. Бережемо їх, хоча не завжди є можливість втримати, бо й нашого краю торкається тенденція виїзду обдарованої і високопрофесійної молоді за кордон, – відзначає Володимир Кравець.

Щоби залишити кваліфіковані кадри на місцях, у Вишнівці створено відповідні умови в соціально-культурному та спортивному напрямках.

– До прикладу, маємо сучасний європейського типу стадіон «Вишнівець», де не лише відбуваються футбольні поєдинки, а й різні заходи влітку. Взимку молодь може займатися у шкільних спортзалах. Запрацювали гуртки художньої самодіяльності завдяки реорганізації в культурі: на початку минулого року шляхом об’єднання клубних закладів громади створено комунальний заклад «Вишнівецький центр культури та дозвілля». Всі заходи тепер плануються й організовуються спільними силами тут, а проводяться по всіх населених пунктах. У кожному селі працює інструктор з організаційно-масової роботи. Ось і до Дня вшанування Героїв Небесної сотні очільник цього центру Лілія Філіц разом із колегами підготувала великий захід, на який було запрошено школярів та їхніх батьків, учасників воєнних дій на сході України, волонтерів. Пройшли зміни і в бібліотечній системі. Тут створено КЗ публічна бібліотека Вишнівецької ОТГ. А по селах сільські бібліотеки об’єдналися зі шкільними й утворили публічно-шкільні бібліотеки-філії комунального закладу «Публічна бібліотека Вишнівецької ОТГ». Це значно наблизило бібліотеки до читачів. Бо, по-перше, тут тепло, можна посидіти за книжкою. По-друге, покращилась культурно-просвітницька робота. Поки що зроблено тут косметичні ремонти. Постійно поповнюється книжковий фонд, є сучасна література, періодичні видання, підручники тощо, – каже очільник Вишнівецької громади.

Володимир Кравець додає, що це невелика частина, що вдалося зробити для місцевих мешканців за два роки, відколи створилася громада. У планах ще багато проектів, які, безумовно, відчує населення. Вони змусять наших жителів працювати на рідній землі і на благо славного вишнівецького краю.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , ,





Новини
17 Липня
16 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше