Найсвіжіше:
• На Монастирищині недобросовісні орендарі мають повернути громаді понад 34 га землі • На Зборівщині повну середню освіту можна буде здобути лише в одному навчальному закладі • Тернопільщина отримала нового футзального чемпіона! • Сутичка біля ресторану: у Тернополі засудили чоловіка за побої у центрі міста • Військовий капелан із Тернопільщини отримав чергове звання • Аварійне відкриття дверей чи ремонт техніки на дому – це все «Your Service»! • Фірма з Тернополя поставить 4 600 зарядних станцій на 190 млн грн • Сьогодні визначиться футзальний чемпіон Тернопільщини • Диякон з Тернопільщини їздив на окуповану територію, щоб помолитися за російського патріарха Кирила • У сусідньому з Тернопільщиною районі виявили ракету “Кинджал” • Відомий зборівчанин заявив, що Україна не поступиться територіями на переговорах із РФ • На Донеччині загинув стрілець-вогнеметник з Тернопільщини • Інтрига другої Тернопільської футзальної ліги: три очка розділяє одразу чотири команди • На Кременеччині під час пожежі загинув чоловік • Дружина співака з Тернопільщини розповіла про купівлю квартири для 4-річного сина • Боровся за те, аби донька жила в європейській незалежній Україні: війна забрала життя лейтенанта з Тернополя • 3 квартири, «Mercedes-Benz» та понад 5 млн грн доходу: декларація нового Бережанського прокурора • На Тернопільщині змінився директор великого комунального підприємства   • Тернопільський кордівець покохав медсестру-інтерна з першого погляду • Спочила у Бозі філологиня з Тернопільщини • У Тернополі сталася пожежа в піцерії • Сенсаційний 14-й тур Тернопільської футзальної ліги: жоден з лідерів трьох ліг не зумів здобути перемоги • У Кременці вандали сплюндрували дитячий майданчик  • На Харківщині загинув молодий воїн зі Зборівщини • Визначилися учасники «фіналу чотирьох» ветеранського чемпіонату Тернопільщини 45+
rss

Насіров роздав податкових розстрочок на 18 мільярдів


Опубліковано: 8 Грудня 2018р. о 10:00

Державна фіскальна служба за часів Романа Насірова видала податкових розстрочок 70 компаніям на суму понад 18 млрд. гривень.

“Більше половини цієї суми отримали підприємства, пов’язані з найбагатшою людиною часів незалежності – Рінатом Ахметовим”, – йдеться в «Економічній правді».

Також серед отримувачів розстрочок значаться компанії таких відомих в Україні бізнесменів, як Ігор Коломойський, Дмитро Фірташ, Костянтин Григоришин, Ігор та Григорій Суркіси.

Розстрочки також були видані державним компаніям:  “Укргазвидобування”, НАЕК “Енергоатом”, “Укроборонпром”, “Криворізька теплоцентраль”, “Східний гірничо-збагачувальний комбінат”, “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” та ДП “Укрспирт”.

– За перші два місяці 2017 року Насіров устиг підписати розстрочки лише кільком компаніям. Лише після його затримання детективами НАБУ роздавання розстрочок олігархам та політикам припинилося, – йдеться у матеріалі.

Податкова розстрочка надається на короткий термін за особистим підписом глави фіскальної служби тим платникам податків, у яких виникли економічні труднощі і  загроза потрапити в боргову яму перед державою. Претенденти на розстрочку повинні мати задовільний фінансовий стан, щоби сплатити розстрочку та відсотки за користування нею, а також мати достатньо майна для податкової застави.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , ,




Новини
16 Лютого
15 Лютого
14 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше