Найсвіжіше:
• На Донеччині загинув гранатометник з Борщівщини: рідні два роки чекали на звістку • Перестало битися серце учасника бойових дій зі Зборівщини • Через 35 років Борщів знову буде представлений в аматорському чемпіонаті України • ДНК-експертиза підтвердила загибель снайпера з Тернопільщини • У Гусятині рятувальники витягнули собаку з каналізаційного колодязя • Три заклади позашкільної освіти на Тернопільщині реорганізували в один • Серія крадіжок із водоматів: у Тернополі затримали 23-річного чоловіка • «Агрон» здобув найбільшу перемогу в історії виступів у чемпіонаті Тернопільщини • У селі поблизу Тернополя чоловік отримав вогнепальне поранення • Ексфоліація шкіри: як правильно відлущувати, щоб обличчя сяяло • У мешканки Тернополя із квартири викрали 19 тисяч доларів • Ищете однокомнатную квартиру в Киеве? • На Херсонщині загинув 35-річний патрульний з Тернопільщини • Як українські волонтери створюють цифрові інструменти, що допомагають під час повітряних атак • На Тернопільщині забудовник забув сплатити 3,6 млн грн пайового внеску • Майже 2 роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя воїна з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув молодий солдат з Тернопільщини • Учитель року-2026: назвали імена переможців обласного етапу • У Збаражі в аварії травмувалася жителька Кременеччини • Зупинилося серце ветерана російсько-української війни з Козівщини • У Тернополі на воді загинула дівчина-підліток • Майже два роки вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн зі Збаражчини • Пошук роботи коштував ланівчанці майже 150 тисяч гривень • ДТП на Гусятинщині: водій у лікарні, пасажир відмовився від госпіталізації • Великий корупційний скандал у Тернополі: посадовцю міськради оголосили підозру
rss

Постолівська «пізанська» вежа: впаде чи ні?


Опубліковано: 14 Вересня 2018р. о 14:53

У селі Постолівка, що на Гусятинщині, на території господарства Григорія Череватого стоїть недіюча водонапірна башта, встановлена ще у 1972 році для подачі води до новозбудованої школи. Пізніше, після добудови другого поверху школи і будівництва двоповерхових будинків культури та дитячого садка,  водонапірна вежа стала занизькою для цих споруд і її відключили від свердловини. Вже понад 26 років вона не використовується.

За цей час вежа перержавіла і стала аварійною. Вона є власністю агрофірми «Постолівська». Господар садиби, де знаходиться цей аварійний об’єкт, неодноразово звертався до директора  агрофірми С. Тхора  та сільського голови Я. Шмокалюка щодо демонтажу вежі. Але вказані посадовці на ці просьби не реагують. А вже  пора. 5 серпня недіюча водонапірна вежа настільки нахилилася, що, здається, завалиться від найменшого подуву вітру. Цього ж дня власника агрофірми і сільського голову було ще раз поінформовано про  небезпеку. І досі нічого не зроблено! А треба розуміти, що падіння багатотонної вежі може призвести до трагедії, бо людям, які будуть знаходитись у будь-якому місці подвір’я, загрожує небезпека, не кажучи вже про матеріальну шкоду. А поки що стоїть-хилиться постолівська вежа як пам’ятник безгосподарності й безвідповідальності…

Степан Школьний  


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:





Новини
25 Червня
24 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше