Найсвіжіше:
• Понад рік вважався зниклим безвісти: на Херсонщині загинув воїн з Тернополя • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 6 грудня • Надійні платформи з оглядами: від казино до техніки та подорожей • На Сумщині загинув воїн з Тернополя • На Дніпропетровщині помер 50-річний воїн з Тернопільщини • Пенсіонер зі Львова позичив власне авто незнайомцю, та повертати власність довелося гусятинським поліцейським • Від Лановецької міськради вимагають відшкодувати 1,8 млн грн • На Бережанщині пішохід потрапив під колеса Audi A6 • Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом
rss

Мерія змусила тролейбусників платити 5% сумнівній фірмі


Опубліковано: 6 Березня 2018р. о 12:00

Тернопільські тролейбусники з 1 лютого повинні сплачувати фірмі ТОВ «Системний зв’язок» 5% від усіх трансакцій, які проходять у якості сплати городянами за проїзд у тролейбусах. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Тернопільської міської ради.

– Погодити комунальному підприємству «Тернопільелектротранс» встановлення з 1 лютого 2018 року винагороди оператору електронних систем у м. Тернополі в розмірі 5% від реєстрації в системі АСООП усіх транзакцій оплати проїзду ПКТК на проїзд у тролейбусі проїзними квитками тривалого користування «Електронний квиток», електронними квитками «Соціальна картка Тернополянина», що поповнені відповідним чином у системі АСООП, – йдеться в рішенні виконавчого комітету від 9 лютого.

Цікаво, що у рішенні назву оператора електронних систем не вказано свідомо, бо він відібраний без проведення тендерних закупівель. Хоча й очевидно, що йдеться про ТОВ «Системний зв’язок», яке виступає так званим інвестором транспортної реформи у місті.

Нагадаємо, що раніше виконком Тернопільської міської ради затвердив порядок функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті. Через тендер було визначено переможця, який цю систему впроваджуватиме в життя. Ним стало ТОВ «Системний зв’язок». Ми вже писали, що, на перший погляд, благий намір облікувати всіх пасажирів – не такий вже й «чистий». Зокрема, 60 мільйонів (саме таким є бюджет проекту) освоюють люди, ниточки від яких тягнуться до перших осіб міста.

До такого висновку приходиш, детально проаналізувавши засновників ТОВ «Системний зв’язок». За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, який знаходиться у вільному доступі, засновниками цього товариства є троє осіб: Віталій Васильків (приватний підприємець, засновник ТОВ «Треклам», він же директор ТОВ «Системний зв’язок»), Сергій Залуцький (співвласник ТОВ «Торговий комплекс «Західний» – ринку «Західний») та Василь Будник. Перший, очевидно, є обличчям проекту, в якому зосереджена реалізація всієї технічної частини та спілкування з настирними журналістами. Другий – «темна конячка». Сергій Залуцький розпочинав із Васильківим реалізацію проекту з GPS-навігацією на транспорті ще років п’ять тому. За нашою інформацією, нині він у цей масштабний проект практично не втручається. Натомість найбільш цікавою персоною з цієї трійці є Василь Будник. Він близький друг колишнього заступника міського голови Тернополя Володимира Камінського та неодноразово був фігурантом перевірок правоохоронних органів. Зокрема, до нього мали запитання щодо інвестиційної угоди з будівництва овочевого ринку на вул. Шептицького, оскільки саме він був засновником ТОВ «ВІП маркет», яке здійснювало будівельні роботи на даному ринку, маючи у статутному фонді всього 2000 грн. Також він проходив по справі щодо скандального будівництва «Набережного кварталу» на вул. Микулинецькій на земельній ділянці ТОВ «Комунсервіс-Серет» (був засновником даного товариства, а потім продав частку Юрію Пилипчуку) тощо. Проте заради об’єктивності слід додати, що всі кримінальні провадження щодо пана Будника було закрито.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше