Найсвіжіше:
• Перестало битися серце Захисника України з Гусятинщини • Розвідка в лігві ворога: як зв’язкова Шухевича Марія Римик шокувала окупанта • На Дніпропетровщині загинув молодий воїн з Тернопільщини • На Бережанщині в ставку знайшли бездиханне тіло чоловіка • Тернополянин за 3000 доларів обіцяв зняти з обліку в системі Оберіг • Неодноразово судимий кременчанин привласнював кошти на лікування дітей, важкохворих і військовослужбовців • На Сумщині загинув 26-річний старший солдат з Тернопільщини • На війні загинув випускник бережанського ліцею • Мешканець Козівщини заліз до сховку сусіда, звідкіля викрав 1300 доларів • На Тернопільщині судитимуть бразильця за умисне вбивство знайомого • На Дніпропетровщині загинув командир БпЛА з Шумщини • Понад 30 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув помічник гранатометника з Лановеччини • Хуліганство на алеї пам’яті в центрі Тернополя: неповнолітні пoшкoдили плaкaти зaгиблих вoїнів • У Кременці судили військового: тягав за волосся дружину та малолітню доньку • Блендеры для кухни: стабильная текстура и контроль процесса • На війні загинув випускник тернопільського університету з позивним “Грек” • Мерія Тернополя погодила проведення матчу «Ниви» без глядачів: хід за ФК – Волочиськ? • Футбольний чемпіон Тернопільщини зіграв унічию на Волині • Креатинін і швидкість клубочкової фільтрації: як оцінити функцію нирок за аналізами? • На Харківщині загинув старший стрілець з Теребовлянської громади • На Тернопільщині відбулося три футбольні спаринги • Трагедія біля Тернополя: впала у водостічний канал та захлиснулася літня жінка • Важка недуга забрала життя молодшого сержанта з Тернопільщини • На трасі Ланівці – Вишнівець розбився 17-річний хлопець • Три дні шукали кременчанина, котрий скоїв смертельне ДТП
rss

Півмільйона – застава для тернопільських торговців людьми


Опубліковано: 21 Лютого 2018р. о 14:06

 

Тримання під вартою із правом внесення застави – таку міру запобіжного заходу суд обрав двом підозрюваним, які займалися торгівлею людьми. Вийти на волю обидва фігуранти кримінального провадження можуть лише при умові внесення застави у розмірі півмільйона гривень кожен.   

Працівники відділу боротьби із злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми в Тернопільській області затримали двох студентів тернопільського вишу, які займалися торгівлею людьми. Чоловік та жінка (20 та 21 рік відповідно) через мережу інтернет розшукували дівчат, які погоджувалися виїжджати у Туреччину або ОАЕ на роботу повіями. 

За попередніми даними, «роботодавці» уже встигли відправити на заробітки близько п’яти дівчат. Ще двох вони планували посадити на літак 15 лютого. Саме перед вильотом молодих заробітчанок зупинили оперативники. 

У ході слідства стало відомо, що у тенета торговців людьми потрапили жінки з Тернопільщини, Львівщини, Хмельниччини, Рівного, Вінниччини та Запоріжжя.

Наразі обоє підозрюваних перебувають в ізоляторі тимчасового тримання. Їм інкримінують статтю 149 частину 2 Кримінального кодексу України – торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 12 років із конфіскацією майна або без такої. Проте на час розгляду кримінального провадження вони мають шанс вийти під заставу.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:





Новини
7 Квітня
6 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше