Найсвіжіше:
• Попит і ціни ростуть: Тернопіль у лідерах ринку однокімнатного житла • Перша футбольна ліга Тернопільщини: лідер втратив перші очки, перша поразка ФК «Бучач» та важка перемога «Нічлави» • Неповнолітній мотоцикліст з Кременця зазнав травм у дорожній аварії • Команда з Гусятинщини очолила вищу футбольну лігу Тернопільщини • У Тернополі викрили організаторів незаконного переправлення через кордон за 10 тис доларів • ФК «Збараж» здобув важку перемогу на Бережанщині • Криваве застілля на Кременеччині: чоловік зарізав гостя • Унісекс-парфуми: чому найкрасивіші аромати десятиліття не мають статі • Колишній гравець Прем’єр-ліги дебютував за підволочиський “Збруч-Агробізнес” • Шахрайська афера на Тернопільщині: жінка віддала понад 200 тисяч у валюті • Смертельна ДТП на об’їзній Кременця: загинув 88-річний водій • Як правильно давати таблетки від глистів собаці • Пішов з дому і не повернувся: на Тернопільщині розшукують 62-річного чоловіка • Чому великі об’єкти потребують централізованих систем контролю доступу з електромагнітними замками • Реле контролю напруги: базовий елемент захисту сучасної електромережі • За жорстоке побиття мобілізованих двоє військових з Тернополя отримали іспитовий термін і штраф • У Норвегії затримали банківського менеджера з Тернопільщини, підозрюваного в шахрайстві • На Сумщині помер офіцер з Підволочищини • 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва?
rss

Констатували смерть: рибалку згубила власна халатність


Опубліковано: 9 Лютого 2018р. о 8:30

Незважаючи на плюсову температуру та відлигу, любителі зимової риболовлі часто нехтують усіма застереженнями та здоровим глуздом і виходять на поверхні водойм, вкритих уже ослабленою кригою.

Така халатність призвела до трагічних наслідків у селі Івачів Горішний.

Як вдалося з’ясувати, близько 7:10 ранку чоловік віком орієнтовно 50-60 років вийшов на кригу Івачівського ставу зі спорядженням для зимової риболовлі. На відстані приблизно 50 метрів від берега крига під ним проламалася і він опинився у крижаній воді. Крики про допомогу почув інший рибалка, який у той час ще перебував на березі. Він одразу ж, зважаючи на небезпеку, поповз у напрямку потопаючого та кинув йому рятувальну мотузку, однак вже було пізно – рибалка зник під водою.

Службі порятунку вдалось добратися до місця, де стався нещасний випадок, та дістати потерпілого, який не подавав ознак життя. Його доправили на берег, де до приїзду працівників швидкої допомоги проводили реанімаційні заходи. На жаль, людину врятувати не вдалося. Медики, що невдовзі прибули, констатували факт смерті.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: ,





Новини
26 Травня
25 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше