Найсвіжіше:
• Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду
rss

У Тернополі можуть заборонити пересувний цирк


Опубліковано: 16 Грудня 2017р. о 12:00

Заборонити на території міста Тернополя розміщення пересувних цирків із використанням тварин, пересувних зоопарків та виставок із дикими тваринами, вимагає тернополянка Юлія Коновалова. Жінка зареєструвала відповідну петицію, яка вже набрала необхідну кількість голосів для того, щоби на неї відреагували чиновники ТМР.

– Раніше були заборонені лише пересувні виставки тварин. Відтепер використання тварин у пересувних цирках є поза законом. Незважаючи на заборону, цинічні власники пересувних цирків вважають місцеву владу та мешканців Тернополя невігласами і гастролюють у нас на даний момент! Тож для запобігання злочину та порушення закону, ми застерігаємо міського голову та міськвиконком від сприяння вчиненню незаконних дій. Вимагаємо не надавати дозволу на розміщення пересувних цирків. Тернопіль – європейське місто. Принаймні ми всі хочемо, щоби це було так і робимо для цього все, що від нас залежить, – йдеться у петиції Юлії Коновалової.

За її словами, більшість європейських країн уже відмовилась від використання тварин у пересувних цирках, зоопарках та на виставках.

– Також цього року ряд українських міст заборонили розміщення пересувних цирків на своїй території, серед них: Мукачеве, Ужгород, Луцьк, Львів, Калуш, Дніпро, Миколаїв та навіть селище Богородчани, що на Львівщині. І це лише початок, адже зміни до закону прийнято всього чотири місяці тому. Щодо виставок і зоопарків, то ця заборона діє ще з 2015 року. Тому ще раз просимо міського голову та міськвиконком не надавати дозволу на розміщення пересувних цирків із тваринами, пересувних звіринців та виставок тварин, адже це є злочинним нехтуванням законами. Надаючи дозвіл на розміщення цих об’єктів, ви є співучасниками злочину – жорстокого поводження з тваринами,- вважає тернополянка.

Наразі у чиновників міськради є ще тиждень, щоби надати відповідь на петицію.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , , ,




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше