Найсвіжіше:
• Поліграф як превентивний інструмент: як регулярні перевірки знижують ризики для бізнесу • Без батька залишилася малесенька донечка: війна забрала життя воїна з Підволочищини • На Тернопільщині поховали воїна у його 40-й день народження • Козівщина попрощалася із ще одним військовослужбовцем. • Під час лікування у Тернополі зупинилося серце військового • Півтора роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • Неповнолітнього тернополянина тричі зупиняла поліція за керування батьківським авто: суд призначив порушнику 40 тис. 800 грн штрафу • 2 квартири, підвал та «AUDI Q5»: декларація нового Тернопільського окружного прокурора • Пенсії в Україні підвищать на 12%: перерахунок із 1 березня • За вплив на посадовців ТЦК судитимуть тернополянина: отримав 4000 доларів хабаря • На Гусятинщині у пожежі загинула пенсіонерка • У Тернополі не розминулися бус та легкове авто • Вчителя з Борщівщини засудили за інформування про рух ТЦК у Viber • У домі загиблого на війні Героя з Кременця сталася пожежа (відео+фото) • У Тернополі презентували останню наукову працю Ірини Фаріон • Мер Бережан про мобільного оператора: видно проблема не в грошах, а в тому, що хтось ОМС за лохів тримає • На Запоріжжі загинув досвідчений воїн з Тернопільщини • Мешканець Збаражчини уник покарання за зберігання 5 тис. файлів з дитячим порно • Козівщина попрощалася з військовослужбовцем Петром Душею • Перестало битися серце 55-річного військовослужбовця з Козівщини • На Житомирщині загинув військовий з Тернопільщини • На Донеччині помер офіцер з Тернопільщини • 2,5 роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Перша аматорська команда Тернопільщини провела спаринг у 2026 році • Двоє неповнолітніх побили пасажира і водія у тернопільській маршрутці
rss

У Теребовлі віджималися на… ножах та цвяхах


Опубліковано: 20 Жовтня 2017р. о 14:21

Теребовлянська молодь, спортсмени-силачі з ГО «Вікінг» й однойменного спортклубу вирішили у День захисника України провести «Богатирські ігри».

22491906_1652335691483358_6932981053544148082_nУ них взяли участь шість силачів із Теребовлі, Тернополя, Чорткова, Борщева та Гусятинського району – Хоросткова і Яблунева. Їм було запропоновано виконати шість вправ: носіння на час та на певну відстань спеціальних дерев’яних конструкцій вагою понад 200 кг, металевих труб (назва спортснаряда – «прогулянка фермера», в сумі має вагу 210 кг), жим великої гантелі вагою 50 кг, жим металевої колоди вагою 85 кг та почергове піднімання каменюк вагою від 50 до 100 кг.

Ось що розповів керівник спортклубу «Вікінг» Андрій Вінницький: «У нашому клубі є близько 50 чоловік і всі вони надзвичайно віддані улюбленому заняттю. Такі види спорту гартують, окрім тіла, ще й силу духу. Нині всі бачили, чого досягли наші спортсмени, багато з них не раз брали участь в обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях, мають відповідні спортивні звання, в тому числі й міжнародного рівня».

22448315_1652340471482880_976939910448607872_nУсіх присутніх здивували та захопили виступи Василя Шевчука із Хоросткова, він віджимався двома пальцями кисть рук на… цвяхах, ножах, на порожніх пляшках, на самих двох пальцях на обох руках, на одній руці, але з вагою 25 кг на спині. Це було незвично та дивовижно. Сам спортсмен розповів: «Такого ви ніде не побачите не те що в Україні, а й у цілому світі. Мої досягнення жиму двома пальцями двома руками й однією занесені до Книги рекордів України. Ну а решту я сам придумав і ті види жиму ще нікуди не записані, хоч я їх демонструю, де тільки можу, удосконалюючи кожного разу. Ви бачили, що цвяхи забиті у спеціальну дощечку і я віджимаюся на їхніх шапочках, а не на вістрях».

А ще рекордсмен України повідомив, що невдовзі у Хоросткові проходитимуть подібні змагання з його участю, де будуть спортсмени й гості з багатьох куточків України, а також із Польщі. До речі, Василь пропонував глядачам і спортсменам спробувати наслідувати його. Та в жодного нічого не вийшло, більшість не змогли правильно розподілити навантаження ваги власного тіла і через це втрачали рівновагу, а в декого цвяхи навіть згиналися. Як кажуть, сила є, але навичок немає. Напевно, у кожного глядача, особливо старшого покоління, закрадалися думки, що у нас молодь прекрасна, сильна тілом і духом такого ще років 15-20 тому годі було побачити.

22405811_1652333968150197_8058369131963028632_nУ перервах кожен присутній міг підкріпитися смачними козацькою короповою юшкою та смаженою картоплею на броні, які готували на свіжому повітрі вільні від змагань спортсмени, а допомагали їм жінки. Останні розповіли, що напередодні ловили рибу для юшки разом із чоловіками.

По закінченню змагань було вручено 24 грамоти і стільки ж медалей та три кубки. Останніми нагороджували спортсменів власне лише за «Богатирські ігри». Серед них призові місця зайняли: 1 місце – Леонід Бзов із Теребовлі, друге – Роман Лук’янчук із Теребовлі, третє – Андрій Балабух із Яблунева.22448329_1652337038149890_7501222832770594762_n (1)

Віктор Аверкієв


Джерело: Тижневик "Номер один"




Новини
13 Лютого
12 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше