Найсвіжіше:
• Стало відомо ім’я нового ректора Тернопільського медуніверситету • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Херсонщині загинув воїн з Тернополя • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 6 грудня • Надійні платформи з оглядами: від казино до техніки та подорожей • На Сумщині загинув воїн з Тернополя • На Дніпропетровщині помер 50-річний воїн з Тернопільщини • Пенсіонер зі Львова позичив власне авто незнайомцю, та повертати власність довелося гусятинським поліцейським • Від Лановецької міськради вимагають відшкодувати 1,8 млн грн • На Бережанщині пішохід потрапив під колеса Audi A6 • Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка
rss

Головного поліцейського Тернополя «обдарували» яйцями


Опубліковано: 25 Серпня 2017р. о 13:14

Головний поліцейський Тернополя Сергій Гаврилюк під час сесії міської ради отримав два тухлих яйця.

Сталося це під час звіту правоохоронця. У депутатів було чимало запитань і претензій до пана Гаврилюка. Політики навіть поставили під сумнів цифри, озвучені головним поліцейським. Зокрема, свою думку про роботу відділку поліції озвучив депутат, директор ДП «Промінь» Тарас Білан та вручив… яйця.

– На земельній ділянці «Променя» досі стоїть надувний батут, а ваш колектив працює? Ваш колектив так працює, що я до сьогоднішнього дня не можу спитати, чий це батут, щоби офіційно подати в суд на власника. Вочевидь, він під вашою «кришою»… Якщо ні, то, будь ласка, дайте мені прізвища людей, яких я маю притягнути до суду? Щоби цього батута не було на державній землі, – не приховував емоції Тарас Білан.

Сергій Гаврилюк закликав депутата до порядку і пакета з яйцями, звісно ж, не взяв. Тож Тарас Білан поклав його на підлогу, біля трибуни. Депутати цю ситуацію сприймали з іронією та сміхом. Оскільки «подарунок» справді ніс неприємний запах, працівники ТМР винесли його із зали. Після цього звіт головного тернопільського поліцейського продовжився.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше