Найсвіжіше:
• На Куп’янському напрямку загинув старший сапер із Гусятинщини • У Бережанах громада отримала у власність майно вартістю понад 12 мільйонів гривень • 2,21 проміле та 400 доларів хабаря: у Теребовлі водій намагався «домовитися» з поліцією • Автотроща на Бучаччині: 16-річний мотоцикліст отримав численні переломи • В яких випадках потрібне обстеження МРТ голови • Заснув на вокзалі Тернополя – прокинувся без рюкзака, телефона та 16 тисяч гривень • У Борщеві автомобіль збив 14-річного електросамокатиста: хлопця госпіталізували • Переломи та численні забої: на Шумщині травмувалися двоє дітей • Перелом ноги та інші травми: у Теребовлі електросамокат збив 9-річну дитину • Два викрадені авто та ДТП: на Гусятинщині затримали раніше судимого чоловіка • У Тернополі працівниця поліції збила чоловіка на пішохідному переході • Прорізувачі для зубів: які матеріали безпечні для малюків і на що звернути увагу • У Кременецькому районі водій Hyundai врізався в дерево: чоловіка госпіталізували • Американець об’їздив усю Україну і назвав Тернопіль найкращим містом • Війна безжально обірвала життя 23-річного воїна з Тернопільщини • Еластичний бинт: як вибрати для ноги та коліна + когезивний бинт • На 33-му році раптово помер священник з Тернопільщини • На Тернопільщині зіткнулися ВАЗ і Ford: у ДТП постраждали п’ятеро людей • «Агрон» переграв великоберезовицький «Сокіл» і вийшов до фіналу Кубка Тернопільської області • На Чортківщині двоє чоловіків померли в лікарні після нещасних випадків • У Тернополі затримали нетверезу кермувальницю (відео) • Ветеранський чемпіонат Тернопільщини з футболу: дебютна перемога «Динамо» та звитяги лідерів • Спочив у Бозі відомий у Тернополі лікар • Не дожив до 21-го: на фронті загинув молодий захисник із Тернопільщини • Поліція встановила особу чоловіка, тіло якого знайшли біля АЗС у Тернополі
rss

У Лановецькій райлікарні працівникам боргують майже півмільйона


Опубліковано: 29 Липня 2017р. о 9:50

Керівництво Лановецького району обговорювало долю місцевої райлікарні. Попри те, що у закладі виникла заборгованість із заробітної плати, лікарню обіцяють не закривати. Однак скорочення ліжкового фонду не минути.

groshi-678x381За словами завідувача сектора охорони здоров‘я та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Василя Гудзя, весь бюджет Лановецької райлікарні на 2017 рік становить 17,3 млн. грн. Станом на 21 липня профінансовано 10 млн. грн. – 58,5% річного плану. Виплачено 72% заробітної плати за червень. Залишилася заборгованість по заробітній платі в сумі 434 тис. грн – 28%. За червень – липень Борсуківська громада недофінансувала районну лікарню на 57 240 грн.

Голова Лановецької РДА Юліан Сірант наголосив, що лікарня буде і надалі працювати і жодних намірів про закриття закладу зі сторони районного керівництва немає.

– Проте нам необхідно скоротити кількість ліжко-місць у лікарні. Перегляд старих стандартів необхідний. Держава, а тим паче лікарня, на сьогоднішній день не в змозі утримувати великий ліжковий фонд. У кінцевому результаті ми маємо досягнути головної мети реформи медичної сфери – поліпшення стану здоров’я населення, забезпечення рівного і справедливого доступу всіх жителів до медичних послуг належної якості, – каже Юліан Сірант.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: ,





Новини
11 Серпня
10 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше