Найсвіжіше:
• Трактори принесли бюджету 381 млн грн: які товари сформували найбільші митні надходження на Тернопільщині • Під час боїв на Куп’янському напрямку зник безвісти старший сержант з Тернопільської області • Потужний вибух у Борщеві: що відомо та які обставини встановлює поліція • Молоде життя обірвала війна: на Курщині загинув воїн з Теребовлянщини • Заліщицький “Дністер” відмовився від послуг одразу трьох гравців • За статеві злочини проти неповнолітньої перед судом постане житель Шумська • Футбольний фестиваль «Talantikos» у Тернополі: турніри, конкурси та подарунки для дітей • На Тернопільщині судитимуть вітчима, який зґвалтував неповнолітню падчерку • Спочила у Бозі піаністка з Тернопільщини • Доставка суші в Тернополі для ідеальної домашньої вечері – де замовити? • На Зборівщині сталася масштабна пожежа на сміттєзвалищі • У Бережанах підприємець збудував комерційний об’єкт і «забув» сплатити місту понад 330 тис грн • Легкоатлет з Козівщини готується до чемпіонату світу в США • У Чорткові вирішили позбутися всіх білбордів • Понад два роки невідомості: підтвердилася загибель воїна з Борщівщини • У Тернополі планують акцію протесту через кадрові зміни в уряді та можливу відставку Михайла Федорова • Підземні паркінги як укриття: у Тернополі закликають підтримати петицію • На Тернопільщині водій Nissan Rogue з’їхав у кювет: є травмований • Спочив у Бозі священник з Тернопільщини • На Сумщині загинув молодший сержант з Тернопільщини • “Самопоміч” замість “Свободи”: як змінюється влада на Тернопільщині • На Харківщині загинув військовий з Тернопільщини • Жителька Тернопільщини втратила понад 34 тисячі гривень, намагаючись купити авто з Польщі • ДТП у Тернополі: пасажир легковика травмувався після зіткнення з вантажівкою • Виманив у матері зниклого безвісти воїна з Теребовлянщини 2000 доларів та 70 000 грн – судитимуть псевдоволонтера на Тернопільщині
rss

ПриватБанк стане партнером Мінфіну у створенні єдиної системи верифікації бюджетних виплат


Опубліковано: 20 Липня 2017р. о 18:06

приватбанк

Міністерство фінансів України та державний ПриватБанк підписали меморандум про співпрацю. Це дозволить використовувати унікальні напрацювання та технології банку в ІТ-галузі для створення в Україні єдиної системи верифікації бюджетних виплат.

За словами міністра фінансів Олександра Данилюка, сьогодні бюджет щороку втрачає мільярди гривень через відсутність системи моніторингу використання коштів для виплат пільг, соціальних допомог, субвенцій на надання пільг і субсидій. Це зумовлено неузгодженістю існуючих баз даних різних державних органів. А головне, що без створення системи верифікації бюджетних виплат держава не може забезпечити якісне надання пільг та інших послуг.

«Наша головна мета – підвищити ефективність системи верифікації бюджетних виплат, що значно зекономить бюджетні кошти. Тому співпраця з ПриватБанком у цьому напрямку для всієї країни є важливою та необхідною», – зазначив Олександр Данилюк.

Як повідомив під час підписання Голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак, банк готовий ділитися ефективними рішеннями та архітектурами в ІТ-галузі для побудови системи верифікації бюджетних виплат, інших загальнонаціональних баз даних.

«Одним із головних стратегічних напрямів роботи банку є «Приват.Share», інтеграція передових технологій у системи держуправління та державних фінансів, – зазначив Олександр Шлапак. – На сьогодні єдина клієнтська база ПриватБанку є найдосконалішим в Україні прикладом створення та адміністрування бази даних, і наш досвід, наші напрацювання дозволять державі не винаходити велосипед, а в найкоротші строки побудувати систему верифікації бюджетних виплат».

Під час розробки Міністерством фінансів єдиної системи верифікації бюджетних виплат будуть використовуватися не лише вже готові напрацювання ПриватБанку, але й залучатимуться кваліфіковані фахівці банку для створення нових розробок. За словами О. Шлапака, нова система, на розробку якої потрібно півроку, дозволить роздроблені та незліченні бази даних об’єднати в єдину керовану систему.  


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки:





Новини
16 Липня
15 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше