Найсвіжіше:
• Як правильно давати таблетки від глистів собаці • Пішов з дому і не повернувся: на Тернопільщині розшукують 62-річного чоловіка • Чому великі об’єкти потребують централізованих систем контролю доступу з електромагнітними замками • Реле контролю напруги: базовий елемент захисту сучасної електромережі • За жорстоке побиття мобілізованих двоє військових з Тернополя отримали іспитовий термін і штраф • У Норвегії затримали банківського менеджера з Тернопільщини, підозрюваного в шахрайстві • На Сумщині помер офіцер з Підволочищини • 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини
rss

У Заліщиках вшанували Петра Дідика матчем пам’яті


Опубліковано: 20 Липня 2017р. о 10:00

1 травня 2015 року о 0.28 год. у ДТП загинув відомий футболіст, тренер та спортивний функціонер Петро Миколайович Дідик. Уже другий рік поспіль на День ангела його футбольні товариші проводять матч пам’яті, в якому зустрічалися ветерани заліщицького «Дністра» та команда друзів, з якими за свою довгу футбольну кар’єру грав Петро Дідик.

2
Петро Дідик своїм життям заслужив повагу та авторитет серед колег

Найперше друзі та родина побували на могилі Петра Миколайовича в Заліщиках, де запалили свічку та поклали квіти. Далі дійство перейшло на стадіон «Дністер», де не один десяток матчів провів Петро Дідик. На стендах були представлені світлини з фрагментами матчів за участю пана Петра, і будь-хто з шанувальників футболу, які завітали на це неординарне дійство, міг побачити, як грав майстер спорту з футболу Петро Дідик. 

Сам футбольний поєдинок розпочався хвилиною мовчання. Команда друзів Петра Дідика була представлена в такому складі: Руслан Рожук, Роман Мацюпа, Володимир Венгринович, Анатолій Назаренко, Петро і Ігор Бадли, Дмитро Бідулько, Ярослав Рикун, Віктор Вонсік, Любомир Івасенко, Олег Ющенко, Автанділ Гвіанідзе, Руслан Боднар, Володимир Кашицький. Спеціально на матч пам’яті прилетів з Росії хороший товариш Петра Дідика – уродженець Заліщиків Ігор Федюк, котрий свого часу чимало допоміг місцевій спортивній школі, якою керував Петро Миколайович. На заході також були присутні дружина Петра Миколайовича – Галина Євгенівна та його донька Вікторія.

Матч завершився, як і годиться у таких випадках, бойовою нічиєю – 3:3. По ходу гри команда друзів постійно вела в рахунку, «дністряни» завжди були в ролі наздоганяючих. Першим голом у матчі відзначився Ігор Бадло, але через кілька хвилин заліщицька команда відігралася (гол забив Анатолій Татакін). На вісімнадцятій хвилині Володимир Кашицький знову вивів гостей уперед, однак не залишилися в боргу гравці «Дністра» – рахунок зрівняв Володимир Гів’юк. Третій гол за команду друзів забив Роман Мацюпа ударом з пенальті (Роман Йосипович разом з Петром Дідиком стояли біля витоків підгаєцької «Ниви», яка потім стала тернопільською). А крапку в матчі поставив заліщанин Василь Токарчук.  

1
Родина та друзі біля могили Петра Дідика

Як пригадав товариш Петра Дідика, його тезка Петро Рацин, котрий на матчі виступив коментатором, ще працюючи директором Заліщицької ДЮСШ, Петро Миколайович мріяв, вийшовши на пенсію, набрати маленьких діток та передавати їм свій великий футбольний досвід… Але Бог закерував по-іншому. Тим не менше, його друзі, колеги по футболу, вихованці завжди пам’ятатимуть про нього. Підбиваючи підсумки, учасники спортивного дійства вирішили, що подібний матч у пам’ять про Петра Дідика буде традиційним і відбуватиметься щороку на релігійне свято Петра і Павла. 

Віталій Попович

 

ДОСЬЄ:

Петро Миколайович Дідик народився 16 липня 1960 року в с. Боратин, Радивилівського р-ну (Рівненська обл.).

Перший тренер – В. А. Білоцерківський.

Амплуа – захисник.

Майстер спорту з футболу – з 1997 року.

Виступав за команди: «Карпати» (Львів, дублери), «Підшипник» (Луцьк), «Сокіл» (Львів), “Нива” (Підгайці, Бережани, Тернопіль), «Поділля» (Хмельницький), «Дністер» (Заліщики), «Кристал», «Авіаносець» (обидві – Чортків), «Галичина» (Дрогобич), «Сталь» (Сянок, Польща), «Іртиш» (Павлодар, Казахстан), «Тобол» (Кустанай, Казахстан).

Тренував заліщицький “Дністер” з 2005 по 2014 рр.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:





Новини
26 Травня
25 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше