Найсвіжіше:
• На Запоріжжя загинув воїн з Тернопільщини, котрий брав участь у кількох миротворчих місіях • Спочив у Бозі відомий науковець з Тернопільщини • У Заліщиках від отриманих травм у ДТП помер пенсіонер • Футбольна команда вищої ліги Тернопільщини змінила головного тренера • На Дніпропетровщині загинув 30-річний солдат з Тернопільщини • Житель Козівщини намагався продати пістолет та дві гранати • «Барса» з Тернополя – переможець Дитячої футзальної ліги U-11 • Мерія Тернополя готова витратити ще 300 тис грн не на ЗСУ, а на власний радіопіар • Воротар з Тернополя підписав контракт з лідером другої професіональної ліги • На Бережанщині засудили жінку, яка через ревнощі облила суперницю кислотою, а чоловіка – бензином і підпалила • Викладач коледжу з Теребовлі отримав штраф за пропозицію хабаря поліції • У тернопільському ТЦК мобілізований порізав собі руку • Як на Тернопільщині планують укріплювати енергосистему • Щелепно-лицевий хірург: з якими проблемами звертаються пацієнти • Армійський застосунок Резерв+ припиняє роботу: користувачам порадили підготуватись до вимкнення • До Держреєстру нерухомих пам’яток внесли 78 об’єктів культурної спадщини Тернопільщини • На Запоріжжі загинув старший технік артрозвідки з Тернопільщини • На Шумщині до медиків з ознаками вірусної інфекції звернулася місцева жителька: сказу лікарі у неї не виявили • Для визначення чемпіона в Дитячій футзальній лізі U-9 довелося рахувати забиті та пропущені м’ячі • Як швидко та вигідно купити квиток на автобус: повний гід для пасажирів • Кому варто поставити брекети у Львові • До Тернополя нелегально везли окуляри віртуальної реальності • На Теребовлянщині п’яний мешканець Одещини намагався «відкупитися» від копів • Тістечка з марихуаною: у Тернополі поліцейські в ході масштабної спецоперації затримали двох наркоділків • Кременеччина отримала нового керівника поліції
rss

Туристичний потенціал Тернопільщини представили на міжнародній виставці UITT’2017


Опубліковано: 31 Березня 2017р. о 12:49

Туристичний потенціал Тернопільщини представили на 23-й міжнародній туристичній виставці UITT: «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм», яка триває з 29 по 31 березня в Києві.

«Для нас є дуже почесно брати участь у заході такого масштабу, адже традиційно UITT’2017 підтверджує свій міжнародний статус. Тут є представники таких країн як Болгарія, Грузія, Домініканська Республіка, Єгипет, Індія, Індонезія, Іспанія, Італія, Каталонія, Кіпр, Куба, Литва, Мальта, Палестина, Польща, США, Танзанія, Туніс, Туреччина, Україна, Чорногорія та інші. Вперше серед країн-учасниць стенди Албанії, Білорусії, Литви. На виставку повернулися компанії з Греції, Ізраїлю, Марокко, Словаччини, Шрі-Ланки. Україну представляють  регіональні і міські туристичні представництва Львівської, Закарпатської, Одеської, Чернівецької, Херсонської, Запорізької, Миколаївської, Чернігівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Рівненської, Харківської та інших областей», – наголосив начальник відділу туризму облдержадміністрації Назар Яворський.

Він поінформував, що організаторами підготовлена досить насичена програма за основними напрямками розвитку туристичної галузі. Вона передбачає проведення семінарів, конференцій, дискусій, зустрічей.

Нагадаємо, «UITT’2017» традиційно проходить  за підтримки Всесвітньої туристичної організації UnitedNations World Tourism Organization (UNWTO) і Департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Організаторами UITT’2017 є ДП «Прем’єр Експо» (Україна) і ITE Group Plc (Великобританія).


Джерело: Тижневик "Номер один"

Перегляньте також:




Новини
20 Лютого
19 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше