Найсвіжіше:
• Понад рік вважався зниклим безвісти: на Херсонщині загинув воїн з Тернополя • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 6 грудня • Надійні платформи з оглядами: від казино до техніки та подорожей • На Сумщині загинув воїн з Тернополя • На Дніпропетровщині помер 50-річний воїн з Тернопільщини • Пенсіонер зі Львова позичив власне авто незнайомцю, та повертати власність довелося гусятинським поліцейським • Від Лановецької міськради вимагають відшкодувати 1,8 млн грн • На Бережанщині пішохід потрапив під колеса Audi A6 • Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом
rss

Аварія у Скалаті: водії та пасажири – у лікарні


Опубліковано: 27 Березня 2017р. о 12:56

Про дорожньо-транспортну пригоду з потерпілими у Скалаті Підволочиського району повідомив на лінію “102” невідомий.

На місце аварії виїжджала слідчо-оперативна група. За попередньою інформацією, 26  березня близько 1:00 водій автомобіля “Volkswagen Passat”, рухаючись вулицею Тернопільська у Скалаті в напрямку села Криве, зіткнувся з іномаркою “Opel Vectra”, що рухалася зустрічною смугою.

В результаті ДТП до лікарні потрапили водії обох транспортів – у кермувальника “Volkswagen Passat” закрита травма правого коліна, а у іншого – перелом кисті правої руки.

На момент автопригоди в обох автівках були пасажири. Їх госпіталізували у стаціонарне відділення медзакладу. До дитячої обласної лікарні потрапила й шістнадцятирічна дівчина. На момент ДТП вона перебувала в авто марки “Opel Vectra”.

Причини автопригоди встановить слідство. Триває розслідування відповідно до статті 286 частина 1 ККУ – порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами. Триває слідство.


Джерело: Тижневик "Номер один"

Перегляньте також:




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше