Найсвіжіше:
• Спочила у Бозі піаністка з Тернопільщини • Доставка суші в Тернополі для ідеальної домашньої вечері – де замовити? • На Зборівщині сталася масштабна пожежа на сміттєзвалищі • У Бережанах підприємець збудував комерційний об’єкт і «забув» сплатити місту понад 330 тис грн • Легкоатлет з Козівщини готується до чемпіонату світу в США • У Чорткові вирішили позбутися всіх білбордів • Понад два роки невідомості: підтвердилася загибель воїна з Борщівщини • У Тернополі планують акцію протесту через кадрові зміни в уряді та можливу відставку Михайла Федорова • Підземні паркінги як укриття: у Тернополі закликають підтримати петицію • На Тернопільщині водій Nissan Rogue з’їхав у кювет: є травмований • Спочив у Бозі священник з Тернопільщини • На Сумщині загинув молодший сержант з Тернопільщини • “Самопоміч” замість “Свободи”: як змінюється влада на Тернопільщині • На Харківщині загинув військовий з Тернопільщини • Жителька Тернопільщини втратила понад 34 тисячі гривень, намагаючись купити авто з Польщі • ДТП у Тернополі: пасажир легковика травмувався після зіткнення з вантажівкою • Виманив у матері зниклого безвісти воїна з Теребовлянщини 2000 доларів та 70 000 грн – судитимуть псевдоволонтера на Тернопільщині • Майже пів кілограма канабісу та амфетамін: у Бережанах затримали наркоторговця • Після рішення суду захисника з Лановеччини офіційно визнали загиблим • Ліга Тернопільщини: результати перших півфінальних матчів сезону-2025/26 • У Тернополі не допустили до реалізації 500 кг динь • У Харківській області помер воїн з Тернополя • На Зборівщині неповнолітній мотоцикліст збив пенсіонера, який переходив дорогу • Андрій Стасевський: «Безпека людей – не компроміс». Запоріжжяобленерго вперше затвердило власний корпоративний стандарт ЗІЗ • Колишнього пастора у Тернополі підозрюють у сексуальному насильстві щодо 2 малолітніх дівчат
rss

Тернопільщину продовжують очищати від іноземців-нелегалів


Опубліковано: 27 Березня 2017р. о 12:11

За допомогою чистого паспорта хотів легалізуватися в Україні громадянин Молдови, але працівники міграційної служби йому в цьому завадили.

В Управління Державної міграційної служби в Тернопільській області іноземець звернувся  з метою отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні. З поміж усіх документів, які він подав, співробітники сектору організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення звернули увагу на новенький закордонний паспорт. Аби перевірити, чи настільки чистою є історія перебування чоловіка за кордоном, міграційники звернулися із відповідним запитом до Адміністрації Державної прикордонної служби.

Відповідь прикордонників підтвердила, що за допомогою нового паспорта, який він нещодавно оформив на батьківщині замість старого з відмітками про порушення правил перебування в нашій країні, іноземець хотів ввести в оману міграційну службу. Таким чином, молдаванин шляхом отримання посвідки, прагнув легалізувати своє перебування в Україні. Порушника притягнуто до адміністративної відповідальності та зобов’язано в місячний термін покинути Україну.

Також минулого тижня нелегального мігрантів з Росії було виявлено в Козові, а громадянина Республіки Казахстан, який не виконав рішення про примусове повернення – на Борщівщині.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:





Новини
16 Липня
15 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше