Найсвіжіше:
• Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат • У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу • Диякон “Свідків Єгови” вважав захист України тяжким гріхом: що вирішив тернопільський суд • На Чернігівщині загинув прикордонник з Кременеччини • Жахлива ДТП на Теребовлянщині: загинув 49-річний чоловік • В Одесі й Тернополі знешкодили масштабну тіньову мережу виробництва та збуту тютюну  • Від окопів до саду: як ветеран Тарас Попенко знаходить позитив після війни • Головний тренер ФК «Нараїв» Богдан Дзюла: «Замість «чемпіонської» групи, опустилися в групу «вибування» • Шокуюча новина: голова Байковецької громади Анатолій Кулик подав у відставку • У громаді на Тернопільщині зросла вартість шкільного харчування • Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн • Громада біля Тернополя попрощалися із загиблим Героєм • Без батька залишився Давид, якому ще немає й рочку: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Родинний наркобізнес: подружжя з Великобірківської громади торгувало марихуаною
rss

У центрі Тернополя побили депутата і поліцейського


Опубліковано: 23 Березня 2017р. о 14:06

^9D60F3282399B3A8525D96CBEF98B9C9F33124F63B5A2FD1A6^pimgpsh_fullsize_distr16 березня у Тернополі серед білого дня побили депутата міської ради Івана Сороколіта. Згодом від агресії нападників дісталося ще й поліцейському.

Подія трапилась у самісінькому центрі міста, неподалік пам’ятної дошки В’ячеславу Чорноволу.

– Втрапив у неприємний «інцидент». Невідомі мені особи близько 16:40 у стані алкогольного сп’яніння завдали мені певних тілесних ушкоджень на Театральному майдані. Якщо коротко: йшли троє молодих чоловіків по тротуару навпроти мене. Випадково один одного зачепили плечем. Усі мої здібності дипломатичного спілкування та врегулювання ситуації зазнали невдачі. Після моїх слів “Хлопці, якщо випадково зачепив, вибачте!» у відповідь прозвучало: «Ти взагалі  хто па житті?» Потім відчув на обличчі їхні кулаки, впав і ще кілька разів тілом та головою наштовхнувся на їхнє взуття,- розповідає депутат міськради Іван Сороколіт.

Депутат надав свідчення поліції і пройшов медичну експертизу. На щастя, серйозних ушкоджень медики у нього не виявили. Найбільше постраждало обличчя, зокрема експертиза показала кілька дрібних переломів носа.

Попри нібито цілком випадковий, хоч і неприємний збіг обставин, дехто почав висловлювати припущення, що інцидент має замовний характер і щільно пов’язаний з політичною діяльністю депутата. Однак сам народний обранець таку гіпотезу спростовує.

– Дуже прошу не ліпити з мене перебільшену жертву. Побили – то й побили. Переломи малі і незначні. Поболить і загоїться. Чоловікам такий “екстремальний спортзал” інколи трохи і корисний. Дуже хочу надіятись, що це випадковість. Хоча дивні збіги дійсно є. Якщо все ж моя персона – випадковість, то мене більше турбує інше. Що такі «заслужені вояки» поводяться, м’яко кажучи, відверто по-бандитському в білий день у центрі міста, – обурюється пан Сороколіт.

Дійсно, цей інцидент більше нагадує «хмільні розбори», аніж замовний сюжет. Тим паче, що від рук хуліганів постраждав не лише депутат, а й правоохоронець, який приїхав на виклик.

– На місце бійки одразу прибула слідчо-оперативна група. Правоохоронці намагалися затримали дебоширів. Один з них почав опиратися та наніс тілесні ушкодження працівникові поліції – вдарив кулаком в обличчя. Застосовуючи спецзасоби, правоохоронці доправили усіх трьох у міськвідділ поліції, – йдеться в офіційному повідомленні поліції.

Як з’ясували правоохоронці, заколотники бійки мають прописку з трьох районів: Тернопільського, Зборівського та Монастириського (1991-1994 років народження).

– Їм інкримінують статтю 296 частина 2 ККУ – хуліганство, вчинене групою осіб. Одного з них затримали відповідно до статті 208 КПК. Чоловік відповідатиме перед законом за статтями 342 частина 2 та 345 ККУ. Вирішується питання про обрання затриманому міри запобіжного заходу, – зауважили в поліції.

За нашою інформацією, горе-тріо давно перебуває під «прицілом» правоохоронців, адже хлопці не раз дозволяли собі розмахувати руками та доводити щось силою. Подейкують, що один з них уже мав «умовну судимість».


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,




Новини
19 Грудня
18 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше