Найсвіжіше:
• У Тернополі чоловік вчинив стрілянину на вулиці Сахарова • Стало відомо ім’я нового ректора Тернопільського медуніверситету • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Херсонщині загинув воїн з Тернополя • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 6 грудня • Надійні платформи з оглядами: від казино до техніки та подорожей • На Сумщині загинув воїн з Тернополя • На Дніпропетровщині помер 50-річний воїн з Тернопільщини • Пенсіонер зі Львова позичив власне авто незнайомцю, та повертати власність довелося гусятинським поліцейським • Від Лановецької міськради вимагають відшкодувати 1,8 млн грн • На Бережанщині пішохід потрапив під колеса Audi A6 • Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи
rss

У Заліщицькому районі неповнолітній став повноправним власником будинку


Опубліковано: 19 Січня 2017р. о 12:09

Заліщицьким відділом Чортківської місцевої прокуратури забезпечено своєчасне виконання рішення суду, постановлене за позовом прокурора в інтересах неповнолітнього хлопчини про визнання права власності на спадкове майно.

Батьки в хлопця повмирали, документи на будинок були втрачені. Право власності зареєструвати можливо було тільки через позов у суд, що прокуратура і зробила для сироти.

Отож, жержавним реєстратором зареєстровано право власності неповнолітнього на житловий будинок з господарськими будівлями та надвірними спорудами вартістю понад 185 тис. грн., розташованого на території Литячівської сільської ради Заліщицького району.

Нагадаємо, відповідний позов в інтересах сироти подано Чортківською місцевої прокуратурою у вересні 2016 року.


Джерело: Тижневик "Номер один"




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше