Найсвіжіше:
• У Березовиці за європейські гроші збудують новий ЦНАП • На Бережанщині сусід урятував із полум’я пенсіонерку • Зборівська міськрада протиправно оформила у власність 14 га земель • На Кіровоградщині помер військовий з Тернополя • Чоловічі розбірки на Підволочищині: взяв ніж та наніс удар у спину • Перестало битися серце 53-річного воїна з Тернопільщини • Group DF заявляє, що держава незаконно позбавила найбагатшого уродженця Тернопільщини низки ліцензій • Священник з Тернопільщини отримав у дар мощі двох католицьких святих • Мисливець з Кременця уник покарання за вбивство пса поруч із дитячим майданчиком • Остання дорога додому: Теребовлянщина віддала шану загиблому Герою • У Курській області загинув головний сержант з Тернопільщини • Понад рік надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Борщівщини • На Харківщині перестало битися серце 45-річного воїна з Тернопільщини • На Зборівщині дніпряни викрали автівку і замаскували її під евакуаційну • Близько 1 млн грн «зникло» з виконавчого провадження: керівника відділу ДВС засуджено на 3 роки • Мешканцям пошкодженого ракетою будинку в Тернополі припинили виплати на оренду житла • Держреєстратор з Монастириська незаконно перереєстрував 697 земельних ділянок • Зборівчанин – новий голова комітету дитячо-юнацького футболу Тернопільщини • У жителя Почаєва оперативники поліції вилучили перероблену зброю • Майже 20 місяців вважався зниклим безвісти: громада Тернополя прощатиметься із загиблим Героєм • У Дніпропетровській області перестало битися серце воїна з Тернополя • Україна анулює найбагатшому уродженцю Тернопільщини спецдозволи на стратегічні родовища • Опорний півзахисник ФК «Борщів» став гравцем професійного клубу • Консорціум з тернопільськими власниками ремонтуватиме укриття за завищеними цінами на матеріали • У храмі УПЦ МП біля Почаєва помітили зображення з кольорами російського прапора
rss

Офіційно! Максим’юк більше не головний тренер ФК «Тернопіль» 


Опубліковано: 18 Січня 2017р. о 10:36

maksymjuk

Роман Максим’юк більше не головний тренер ФК «Тернопіль». Муніципальний клуб припинив з ним співпрацю.

– Причина розірвання трудової угоди – незійшлись з керівництвом клубу в поглядах на тренувальний процес, – повідомив прес-службі куратор команди від Тернопільської міської ради, начальник управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Микола Круть.

Нагадаємо, Романа Максим’юка всього 12 січня призначили на посаду головного тренера ФК “Тернопіль”. 

На даний момент обов’язки головного тренера тернопільської виконує Василь Олександрович Матвійків. Для нього ця ділянка роботи знайома, адже він власне керував командою після відставки Івана Марущака. Водночас Микола Круть додав, що ФК «Тернопіль» у пошуках нового тренера.

Нагадаємо, сьогодні ФК «Тернопіль» у рамках Меморіалу Макарова поміряється силами з командою «Агродім» з Бахмача (Чернігівська область).


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,




Новини
5 Лютого
4 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше