Найсвіжіше:
• На Зборівщині засудили дівчину, яка розсилала чоловікам інтимні фото та відео • Під Покровськом отримав важке поранення: помер воїн з Тернопільщини • Два роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • Як вивчати програмування безкоштовно і оплачувати за результат • Стало відоме ім’я почаївського депутата, якого піймали на великому хабарі у Києві • Спочив у Бозі голова Конгресу українських націоналістів Кременеччини • Україна анулює найбагатшому уродженцю Тернопільщини спецдозволи на стратегічні родовища • «Агрон» та ФК «Збараж» провели футбольний спаринг у Тернополі • Мешканка Підволочищини за 500 доларів обіцяла позитивно “здати” іспит з водіння • «Бандерівець» зі Скалатчини виграв першість Львівщини з футзалу • Теребовлянський суд через сваху притягнув до відповідальності старосту з Микулинецької громади • У Тернополі в аварію потрапила вагітна жінка • Сенсаційний 14-й тур у третій Тернопільській футзальній лізі: обидва лідери зазнали поразок • На Кременеччині на вихідних одразу три п’яних водії пропонували хабарі копам • Інтрига першої Тернопільської футзальної ліги: два очка розділяє одразу три лідируючі команди • Сьогодні Тернопіль прощатиметься з військовим, який помер внаслідок важкого захворювання • Мешканка Великоберезовицької громади втратила 70 тис грн купуючи інвертори • На Монастирищині недобросовісні орендарі мають повернути громаді понад 34 га землі • На Зборівщині повну середню освіту можна буде здобути лише в одному навчальному закладі • Тернопільщина отримала нового футзального чемпіона! • Сутичка біля ресторану: у Тернополі засудили чоловіка за побої у центрі міста • Військовий капелан із Тернопільщини отримав чергове звання • Аварійне відкриття дверей чи ремонт техніки на дому – це все «Your Service»! • Фірма з Тернополя поставить 4 600 зарядних станцій на 190 млн грн • Сьогодні визначиться футзальний чемпіон Тернопільщини
rss

У “Топільче” шахрай забрав у двох сестер-школярок елітні мобільні телефони


Опубліковано: 22 Листопада 2016р. о 13:52

Зі слів правоохоронців, зловмисник гастролює по всій Україні, скоюючи злочини. У вчиненні шахрайств, пов’язаних з мобільними телефонами, його підозрюють поліцейські інших областей. У Тернополі зловмисникові уже оголошено три підозри щодо вчинення шахрайських  діянь та затримати його досі не вдалося. Адже пройдисвіт ретельно продумує свій злочинний план. Після того, як йому вдається заволодіти чужим майном, він зразу ж покидає місто.

Шахрайська схема зловмисника проста – у парках, скверах інших місцях відпочинку лиходій підстерігає школярів, які гуляють без батьків, підходить до них, представляється поліцейським і вимагає показати телефон, мовляв, апарат треба перевірити, бо він може бути крадений. Наївні діти віддають мобільні зловмисникові, а той втікає з чужим майном.

Схожа історія трапилася і з двома сестричками з обласного центру.  В парку “Топільче” до них підійшов  невідомий чоловік, назвався поліцейським і шахрайським шляхом, під приводом перевірки на причетність до скоєння крадіжки, заволодів їхніми мобільними. Вартість втраченого батьки школярок оцінили у 26 тисяч гривень.

Діти впізнали на фото кривдника. Це житель селища Першотравневе Овруцького району Житомирської області, 1975 року народження. Раніше неодноразово судимий.

Поліцейські вживають заходів задля затримання підозрюваного, а батькам радять розповісти своїм дітям про подібного роду аферу. Ніхто на вулиці не має право вимагати  в них особисті речі, тому категорично забороніть неповнолітнім спілкуватися з незнайомцями.


Джерело: Тижневик "Номер один"

Перегляньте також:




Новини
16 Лютого
15 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше