Найсвіжіше:
• Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду • Колишній голова Тернопільської облради отримав звання капітана • Спочила у Бозі відома краєзнавиця та літераторка з Кременця • Як обрати подарунковий набір на Новий рік для жінки: персональні емоції, сенси та трошки солодкого • Найкращий бомбардир першої ліги з Тернополя офіційно покинув «Агробізнес» • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 4 грудня • На Тернопільщині директор коледжу створив окреме відділення для студентів 25+ • Дві громади перерахували понад 1 млн грн для постраждалих мешканців Тернополя
rss

SONY DSC

«Бонус Плюс» запустив бота в Messenger Facebook


Опубліковано: 6 Вересня 2016р. о 17:12

SONY DSC

ПриватБанк запустив у Messenger Facebook бота «Бонус Плюс», що допоможе користувачам популярного месенджера отримувати інформацію про акції програми лояльності та перевірити стан свого бонусного рахунку.

«Наскільки мені відомо, це перший бот ПриватБанку в Messenger, – говорить перший заступник Голови Правління ПриватБанку Олег Гороховський. – Знайдіть у Messenger контакт «Бонус Плюс», пройдіть найпростішу верифікацію та користуйтеся. Достатньо зручно, як на мене, ну й прикольно. Бот все ж таки :)»

«Бонус Плюс» – це програма лояльності, що дозволяє власникам карток ПриватБанку отримувати бонуси до 20% в мережі партнерів програми. У рамках акцій «Бонус Плюс» клієнти, які зареєструвалися в акціях, можуть отримувати персональні (підвищені) бонуси. Детальніше – наhttps://bonus.privatbank.ua/ua/aktsii/ternopil/


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки:




Новини
4 Грудня
3 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше