Найсвіжіше:
• Жахлива аварія в центрі Тернополя: деталі смертельної ДТП • Майже 15 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Джуринський водоспад відкривається по-новому • Один гол вирішив долю матчу між командами з Гусятинщини та Підволочиська • Сутичка з ТЦК у Тернополі: постраждали військовий і жінка • Великоберезовицький «Сокіл» здобув важку перемогу в Збаражі • На Підволочищині судитимуть керівницю за самовільне будівництво теплиці на комунальній землі • Тернопільський суд зупинив розгляд гучної справи художника Івана Марчука • Мінімалізм чи лофт: який інтер’єр найкраще підходить для вашого стилю • У Гусятині знесуть незаконну забудову біля річки Збруч • Центральний матч туру: гол Альохіна приніс перемогу ФК «Борщів» • Ніби на ралі: під Тернополем вандали розкатали поле з пшеницею • У Тернополі водій електросамоката потрапив під колеса авто • Смертельна пожежа на Козівщині: загинула жінка • Вдарив металевою гирею поліцейського: судитимуть шумчанина • На Гусятинщині балансоутримувача парку просять подбати про безпеку відвідувачів • “Буковина” за матч у Тернополі заплатить величезний штраф • Польська делегація вшанувала пам’ять загиблих тернополян після ракетного удару • На Дніпропетровщині загинув студент із Тернополя: що відомо • Троє жінок з Гусятинщини отримали травми внаслідок аварії • Жорстока війна забрала життя ще одного тернополянина • У Почаєві під час робіт мобілізували монаха УПЦ МП: що відомо • Жах у Тернополі: син загинув, мати госпіталізована • Як купити шини 205 55 r16: важливі аспекти та рекомендації • Відомий співак з Тернопільщини вперше вступатиме до вишу і розсекретив, де і на кого навчатиметься
rss

Діти з зони АТО отримали від ФК «Тернопіль» футбольні м’ячі


Опубліковано: 1 Вересня 2016р. о 21:53

0-02-01-f2a8f8d7e613838a95f44b44ffb5836ab4f5e89570ad7f22480cdd1ba9a881a8_full

На Тернопільщині у дитячому таборі «Лісова пісня», що в Борщівському районі протягом 18-ти днів відпочиває група з 39 дітей з міста Мар’янка та селища Степове, що на Донеччині.

У рамках постійно діючого соціального проекту ФК «Тернопіль» головний тренер команди та депутат обласної ради Іван Марущак відвідав дітей з Донеччини. Іван Петрович привітав їх з Днем знань та подарував футбольні м’ячі.

Дітлахи розповіли наставнику ФК «Тернопіль», як їм відпочивається на Тернопільщині та подякували тернополянам за гостину та добре ставлення. 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,

Перегляньте також:





Новини
6 Травня
5 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше