Найсвіжіше:
• Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном • Шкарпетковий бізнес: як стати улюбленим продавцем для клієнтів • На Харківщині загинув старший солдат з Тернопільської області • 14 грудня громада Тернополя прощатиметься з відомим містянином • Як зробити успішним бізнес із продажу FastFood • Екс-капітан тернопільської «Ниви» може повернутися в Прем’єр-лігу • На Тернопільщині викрили чергову підпільну АЗС • У Тернополі судитимуть головного інженера ЖЕКу за отримання 10 000 доларів хабаря • У Кременці відкрилася вулична виставка «Церковний рашизм» • Псевдопрацівник банку ошукав жительку Тернополя на понад 50 тисяч гривень • У Чорткові слідча поліції отримала від батька 1 млн гривень у подарунок • Головний тренер “Сокола” Андрій Скакун: «Було чимало хорошого і багато повчального для команди і клубу в цілому» • Антисанітарія та брудний одяг: у Шумську судили жінку, бо не гляділа чотирьох неповнолітніх дітей • Удар російського FPV-дрона обірвав життя офіцера з Тернопільщини • Помер відомий український співак Степан Гіга • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 13 грудня • На Сумщині прийняв останній бій сержант з Тернопільської області • 16 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Вийшов з дому і не повернувся: у Тернополі зник 13-річний хлопчик
rss

У «МРІЇ» завершився збір врожаю ранніх зернових


Опубліковано: 31 Серпня 2016р. о 11:53

mrija

Агрохолдинг «МРІЯ» завершив обмолот ранніх зернових культур – озимих пшениці та ячменю, ярого ячменю. Із загальної площі 72,6 тис. га Компанія зібрала 316 тис. тонн зернових ранньої групи. Зокрема, з площі 61,5 тис. га намолочено 262 тис. тонн озимої пшениці та 652 тонни озимого ячменю, із площі 11,1 тис. га – 53 тис. тонн ярого ячменю. Також Агрохолдинг уже завершив збір озимого ріпаку з площі 6,7 тис. га. До завершення підходить збір ярого ріпаку на площі 8,5 тис. га. На збиранні врожаю культур ранньої групи «МРІЄЮ» було задіяно 83 власних, 23 найманих комбайни та понад 400 одиниць вантажного автотранспорту.

Операційний директор Агрохолдингу «МРІЯ» Віктор Кухарчук підбив перші підсумки жнив: «По врожайності можу підсумувати, що практично все, що планували, ми зібрали. При наших низьких затратах це прекрасний показник. В цілому можу відмітити те, що регіон, в якому ми працюємо, прекрасний абсолютно для всіх культур, треба лише вміти використовувати його переваги. Наприклад, практично всі посіви, які були здійснені розкидним методом, дали кращий врожай, ніж посіяні сівалками. Повністю відмовлятись від звичного посіву ми не будемо, але плануємо протягом двох років вийти десь на 70% посіву розкидачами. Зараз частка таких посівів у нас складає 40-45%. Основна проблема, яка на сьогодні є в Компанії, – це нерівність полів і багаторічні бур’яни. Над цим ми зараз працюємо і за два роки плануємо очистити всі поля від багаторічників і максимально вирівняти їх, щоб можна було вже працювати із нормальними швидкостями і щоб культури були всі в однакових умовах при посіві, при обприскуванні та при збиранні».

Також Віктор Кухарчук відмітив високий рівень організації робіт на полях «МРІЇ» під час жнивної кампанії та підкреслив, що до збирання пізніх культур в Агрохолдингу підійдуть не менш відповідально. «Для збору соняшнику ми докупили ще 15 нових жаток до 15-ти, придбаних минулого року. А ще отримали нові трактори Case IH Steiger Quadtrac 500 і очікуємо поставки Case IH M34R2P Magnum 340».

До слова, Агрохолдинг «МРІЯ» вже завершує посів озимого ріпаку на своїх полях, після чого приступить до посіву озимої пшениці. Також в Компанії триває збір врожаю картоплі, яку цьогоріч вирощують на площі 2 тис. га.

Ірина Стахурська


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , ,




Новини
14 Грудня
13 Грудня
12 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше