Найсвіжіше:
• У Тернополі чоловік вчинив стрілянину на вулиці Сахарова • Стало відомо ім’я нового ректора Тернопільського медуніверситету • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Херсонщині загинув воїн з Тернополя • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 6 грудня • Надійні платформи з оглядами: від казино до техніки та подорожей • На Сумщині загинув воїн з Тернополя • На Дніпропетровщині помер 50-річний воїн з Тернопільщини • Пенсіонер зі Львова позичив власне авто незнайомцю, та повертати власність довелося гусятинським поліцейським • Від Лановецької міськради вимагають відшкодувати 1,8 млн грн • На Бережанщині пішохід потрапив під колеса Audi A6 • Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи
rss

Патрульні зупинили водія у стані наркотичного сп’яніння


Опубліковано: 22 Липня 2016р. о 11:28

Вчора, 20 липня, на вулиці Миру патрульні помітили автомобіль Жигулі у якого не горіли задні габаритні ліхтарі. Це трапилося близько опівночі. Водій вимогу патрульних зупинитися не виконав, а почав втікати. Інспектори наздогнали його лише в одному з дворів на вулиці Миру. Під час перевірки документів у 28-річного водія виявили кілька шприців, один з яких із залишком невідомої речовини.

У полісменів закралася підозра, що, ймовірно, знаходиться у стані наркотичного сп’яніння. Відтак доправили до обласного нарокодиспансеру на освідування.

Результат аналізів виявився позитивним, у крові водія виявили наркотичну речовину “Бупренорфін”.

На водія патрульні склали протокол за ст.130 КУпАП – керування транспортним засобом у стані сп’яніння. А також винесли постанову за те, що не мав при собі водійського посвідчення та страхового полісу. Усі шприци охоронці порядку вилучили.

Далі усі деталі з’ясовуватиме слідчо-оперативна група.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше