Найсвіжіше:
• Смертельна аварія на Козівщині: 6 років тюрми за смерть неповнолітньої • Мешканка Кременеччини виманювала кошти за працевлаштування за кордоном • Чорні та криваві руки окупантів обірвали життя молодому воїну з Тернопільщини • У Теребовлянській прокуратурі – новий керівник • Від 12 лютого у Тернополі призупиняють роботу пункти обігріву «Тепле місто» • У Бережанській прокуратурі – новий керівник • Росія вдарила Кинджалом по Львову: що відомо • 13,5 тис євро за переправлення через кордон – підозрюють жителя Бережанщини • Зупинилися серце військового з Тернопільщини: пройшов пекло війни • Викладач тернопільського університету за хабар допоміг знайомому працевлаштуватися у богословську академію • Смертельна аварія на Бережанщині: медики 12 днів боролися за життя потерпілого • «Для нас немає дня чи ночі, ми реагуємо на потребу людей у будь-яку годину доби», – власник закладів «Гріє» та «Speakeasy» Юрій Фролов • Оренда VPS-сервера: окрема система для гнучкого керування ресурсами • На Кременеччині горів житловий будинок • Тернополяни встановили історичний рекорд у Дубаї • Перестало битися серце 55-річного офіцера з Тернопільщини • 21 місяць надій та сподівань: біля Бахмута загинув молодий воїн з Тернопільщини • Відійшов у вічність 55-річний захисник України з Тернопільщини • На Монастирищині недобросовісні орендарі мають повернути громаді понад 34 га землі • На Тернопільщині в багажнику таксі знайшли бойові гранати та патрони • З російського полону повернувся мешканець Тернопільщини • У Тернопільській прокуратурі – новий керівник • “Світлові стовпи”: жителі Тернопільщини бачили рідкісне оптичне явище • У Тернополі у ДТП зіткнулися водії автомобіля та мопеду • На Кременеччині лікарня сфальшувала документи 90 пацієнтів
rss

Найбільшим зарплатним боржником є… санаторій


Опубліковано: 26 Червня 2016р. о 14:30

Zbruch

Роботодавці Тернопільщини заборгували працівникам 4,6 млн. грн. Левова частка боргу припадає на державні та комунальні підприємства.

Основними боржниками є державне підприємство «Санаторій «Збруч», де заборгованість становить 1,58 млн. грн. На майно та рахунки підприємства накладено арешт, розглядається можливість передачі санаторію на баланс Тернопільської ОДА. «Почесне» друге місце посідає Тернопільське державне науково-технічне підприємство «Промінь», заборгованість на якому склала 1,3 млн. грн. Причиною утворення та зростання боргів є відсутність замовлення для забезпечення ефективної та стабільної роботи підприємства. До трійки кращих зі знаком мінус увійшло також приватне ВАТ «Текстерно». Заборгованість 726 тис. грн. з 16 січня 2014 року перебуває у процедурі санації, керівником якої призначено Катерину Александрову. Підприємство частково відновило роботу, дана заборгованість погашається за рахунок готової продукції. Тернопільське обласне комунальне підприємство «Фірма «Тернопільавіатранс» теж серед найбільших боржників – 248,5 тисячі гривень. Як розповіли в обласній адміністрації, в обласному бюджеті передбачено надання субсидії, дотації на виплату заробітної плати працівникам аеропорту, за рахунок чого зарплатний борг має зменшитись. І замикає п’ятірку цього невтішного рейтингу сільськогосподарське ТзОВ «Джерело» – 228, 4 тис. грн., яке з 2006 року перебуває у процесі банкрутства, майно якого неодноразово виставлялось на аукціон, але не реалізовано через відсутність покупців.  


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: ,




Новини
11 Лютого
10 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше