Найсвіжіше:
• Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України • «Смачна локація» – як ветеран Олег Кучер після фронту розвиває магазин-кафе на Борщівщині  • Жахлива ДТП у Бучачі з потерпілим потрапила на відео • Біля Тернополя мотоцикліст врізався у відбійник і втратив ногу • Поліція Тернополя розслідує смертельний нещасний випадок на вулиці Карпенка • Як ефективно вивести із запою близьку людину
rss

День Почаєва: панно із кришечок, виступ дошкільнят та феєрверк


Опубліковано: 12 Червня 2016р. о 18:12

 

 
5 червня громада Почаєва відзначала День міста, якому виповнилось 565 років. Уперше в місті з грандіозним розмахом проводився подібний захід.

З самого ранку в місцевому парку почали діяти атракціони для малечі, яка в захваті не знала, куди спершу бігти, – до каруселей, магазинчиків із солодощами й сувенірами чи величезних 20-метрових батутів-гірок. Та що там малеча? Навіть більшість дорослих були вражені красою і розмаїттям карусель.

На алеях парку проходили виставки місцевих музейних експонатів, художня виставка, змагання з туризму та волейболу, бліц-турнір із шахів, грали троїсті музики.

Ще здалеку приваблювало погляд та інтригувало своїм походженням велике панно з символами «Почаїв» місцевого будинку творчості для дітей та юнацтва. Майже два роки школярі збирали і підбирали кольори пластикових кришечок, – розповідає директор будинку творчості Людмила Загоруйко, – от і виклали таку оригінальну композицію, що здалеку нагадує мозаїку.

Офіційно урочисте святкування розпочалось о 15 годині з привітання міського голови Василя Бойка і концерту місцевих аматорів та гостей. Концертна програма була насичена оригінальними номерами художньої самодіяльності. Свої таланти та уміння демонстрували учні місцевої загальноосвітньої та місцевої школи юнацтва. Тішив жителів хоровий спів учнів семінарії. Величаво лунали пісні у виконанні ансамблю вчителів музичної школи під керівництвом художнього керівника І. Куцого та С. Смачила. Та найбільшою родзинкою і прикрасою свята став виступ дітей та вихователів місцевого дитячого садочка «Сонечко» з музично-хореографічною композицією «Щасливе дитинство».

Радісно, що вперше наймолодших жителів залучили до виступу, що молодий творчий колектив так креативно й відповідально відноситься до виховання майбутнього покоління, так майстерно розвиває таланти юних .

Надалі розважати жителів міста й чарувати своїми голосами взялися запрошені гості зі Львова та Києва – рок-група «Біла вежа» та кавер-група «Viktoria Band». Закінчилось свято гучним феєрверком.

Кароліна Шупер, спеціально для “Номер один”


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше