Найсвіжіше:
• Акція «Голоси, що чекають»: у Тернополі підтримали родини зниклих безвісти • Кременеччина зустріла на щиті Героя Віктора Процюка, який віддав життя за Україну • Помилки при виборі покрівельного покриття та як їх уникнути • «Нива» віддала в оренду двох футболістів конкуренту по Першій лізі • 40 військовослужбовців із Тернопільщини посмертно нагородили державними відзнаками • До трьох вулиць Тернополя призупинять водопостачання 2 вересня • Серце воїна з Теребовлянщини зупинилося у День Незалежності • З тіл померлих – на продаж: у сусідній з Тернопільщиною області викрили “чорних трансплантологів” • Мешканець Збаража за 20 тисяч гривень продав автомат та набої • Колишній футболіст і тренер тернопільської «Ниви» працюватиме у Футбольній академії «Тернопіль» • Освіту Чортківської громади очолила Роксолана Губ’як: що відомо про нову керівницю • Матовий чи глянцевий лак для авто: який вибрати і в чому різниця? • На Тернопільщині видали перший том «Книги пам’яті» про полеглих захисників: проєкт поєднав друковане видання та цифровий архів • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • За хабар судитимуть начальницю підрозділу ДСНС на Тернопільщині • У Тернополі суд дозволив родині загиблого військового встановити індивідуальний пам’ятник на Пантеоні Героїв • Розбив вікно і виніс 50 тисяч: на Тернопільщині затримали крадія, який обікрав кафе • Тернополянку обрано новою президенткою Асоціації олімпійців України • Йому назавжди 38: історія Героя з Тернопільщини Романа Довгалюка, який загинув у бою на Сумщині • Трагедія у Тернополі: після операції померла першокурсниця коледжу • Перша футбольна ліга Тернопільщини: борщівське дербі з трьома автоголами та одноосібне лідерство команди з Гусятинщини • На Тернопільщині судитимуть посадовицю ЦНАП та депутатку, яких обвинувачують в отриманні 2300 доларів хабаря • На Запоріжжі загинув воїн із Тернополя: сьогодні відбудеться прощання • Понад чверть мільярда гривень: біля Тернополя продають величезний промисловий комплекс із власною залізницею • Два матчі за тиждень: «Агрон» з другої спроби здолав ФК «Збараж»
rss

Працівника ТЦК з Тернополя оштрафували за хабар від мобілізованого


Опубліковано: 1 Жовтня 2025р. о 15:45

У Тернополі суд оштрафував працівника ТЦК і СП за вимагання і одержання хабаря від мобілізованого чоловіка. Військовослужбовець пообіцяв за 5 тис. доларів випустити тернополянина з приміщення ТЦК без проходження військово-лікарської комісії та залагодити питання про адміністративну відповідальність. У суді працівник ТЦК Ростислав Ф. погодився з обвинуваченням і визнав вину.

Обвинувачений військовий працював в одному із ТЦК і СП на посаді водія відділу забезпечення. У серпні 2024 року він за гроші вирішив допомогти одному із мобілізованих. Зокрема, працівник ТЦК мав домовитися, щоб мобілізованого випустили з території військкомату без проходження ВЛК та не вручали йому бойової повістки на відправлення до ЗСУ. А також – не притягувати його до адміністративної відповідальності за несвоєчасне оновлення облікових даних, йдеться у вироку Тернопільського міськрайонного суду від 17 вересня.

За таку послугу мобілізований мав принести працівнику ТЦК 5 тис. доларів. Вони зустрілися 8 серпня 2024 року о 19:30 біля автомобіля марки Nissan Qashqai на вул. Січових Стрільців, 13, неподалік від приміщення Тернопільського обласного ТЦК та СП. У салоні авто тернополянин передав гроші обвинуваченому Ростиславу Ф.

Працівник ТЦК 1 вересня 2025 року підписав угоду про визнання вини з прокурором Тернопільської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону. В угоді також вказали, що військовослужбовець має отримати покарання – штраф в розмірі 14 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Суд врахував обставини, що пом’якшують покарання. Також раніше обвинувачений до кримінальної відповідальності не притягувався, має на утриманні двоє неповнолітніх дітей, статус учасника бойових дій, є чинним військовослужбовцем та бажає продовжити військову службу задля забезпечення оборони України. Суд призначив йому штраф в розмірі – 238 тис. грн. На вирок суду можна подати апеляційну скаргу.


Джерело: Захід нет
Рубрика:





Новини
29 Серпня
28 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше