Найсвіжіше:
• У Заліщиках судили багатодітну матір • Роль лікаря стоматолога у збереженні здоров’я: від першого візиту до бездоганної посмішки • Великогаївський «Агрон» дозаявив нового воротаря • На Шумщині доньку засудили за напад на матір • На війні загинув батько трьох дітей з Тернопільщини • Сьогодні визначиться переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • У Зборові винесли вирок за самовільне будівництво на комунальній землі • Вдарила батька кочергою: у Підгайцях винесли вирок жінці • Бомбезний гол був забитий у матчі заліщицького “Дністра” та ФК Миколаїв” • Помер видатний учений-медик з Бережан • Донація крові та презентація книги: у Тернополі вшанують пам’ять Героя України Сергія Коновала • У відомого тернопільського забудовника проводять обшуки • Герой Козівщини та Бережанщини: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна на Донеччині • Тернопільщина в числі лідерів за зростанням вартості житла на вторинному ринку • На Херсонщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю • У Тернополі проведуть майстер-клас з розпису писанок • Дівчина з Кременеччини отримала грант по пошиття церковного одягу • У Кременецьких горах закликають берегти чистоту заповідних вершин • У центрі Тернополя сталася стрілянина • Спочив у Бозі досвідчений лікар з Бережанщини • Зміни в мобілізації та СЗЧ, терміни служби, виплати – Міноборони готує низку рішень для війська
rss

Заліщицька гімназія обігнала усі тернопільські школи


Опубліковано: 12 Вересня 2025р. о 20:49

Найкращою школою Тернопільської області за результатами національного мультипредметного тесту (НМТ) 2025 року стала Заліщицька державна гімназія з міста Заліщики.

Середній бал випускників гімназії — 173,98, що випереджає всі школи Тернополя та регіону. Про це повідомили у освітньому порталі Education.ua.

Рейтинг допомагає батькам оцінити рівень підготовки школярів і обрати найкращу школу для дитини. У ньому враховано не лише середній бал випускників, а й кількість складених тестів», – зазначають фахівці освітнього порталу.

У рейтингу представлені 6 560 шкіл України, зокрема 233 заклади Тернопільської області. Для порівняння, найкраща школа Тернополя — Тернопільський академічний ліцей «Українська гімназія ім. І. Франка» — має середній бал 161,24.

До рейтингу потрапили школи, які мають класи старшої школи або третій рівень повної загальної середньої освіти, а також де щонайменше 5 учнів склали НМТ 2025.

На місце в рейтингу впливають як результати учасників, так і загальна кількість складених випускниками тестів. Зверніть увагу, що за сумою тестів і медіаною результатів деякі школи можуть бути вищі в рейтингу, попри нижчий середній бал НМТ”, – зазначили на освітньому порталі.


Джерело: Тернополяни
Рубрика:





Новини
5 Квітня
4 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше