Найсвіжіше:
• Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду • Колишній голова Тернопільської облради отримав звання капітана • Спочила у Бозі відома краєзнавиця та літераторка з Кременця • Як обрати подарунковий набір на Новий рік для жінки: персональні емоції, сенси та трошки солодкого • Найкращий бомбардир першої ліги з Тернополя офіційно покинув «Агробізнес» • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 4 грудня • На Тернопільщині директор коледжу створив окреме відділення для студентів 25+ • Дві громади перерахували понад 1 млн грн для постраждалих мешканців Тернополя
rss

У Почаєві чоловік побив медика, який приїхав його рятувати


Опубліковано: 28 Липня 2025р. о 8:23

У Тернопільській області на 1700 грн оштрафували чоловіка, який побив медика. Про це йдеться у вироку Кременецького райсуду.

За даними суду, 16 червня 2025 року приблизно о 02 години 37 хвилин до Екстреної медичної допомоги та медицини катастроф м. Почаїв Кременецького району Тернопільської області надійшло повідомлення про те, що громадянин отримав травму голови.

16 червня 2025 року приблизно о 02 години 45 хвилин прибувши на вказане повідомлення з метою надати медичну допомогу парамедик Комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги медицини катастроф» Тернопільської обласної ради, Кременецька станція екстреної (швидкої) медичної допомоги наблизився до нападника, який будучи устані алкогольногосп`яніння перебуваву громадському місці поблизу будинку, та сидів на проїжджій частині дороги, що поблизу будинку № 5 по вул. Возз’єднання, 5 м. Почаїв Кременецького району Тернопільської області.

У цей час у агресора виник протиправний умисел, направлений на вчинення хуліганства.

Реалізовуючи свій протиправний умисел, чоловік, перебуваючи в громадському місці, а саме поблизу проїжджої частини дороги, безпричинно умисно наніс один удар кулаком правої руки в область лівої частини обличчя, а саме щоку медику, який приїхав на місце події для надання йому екстреної медичної допомоги.

Суд визнав нападника винним та оштрафував на 1700 грн.


Джерело: Тернопільські події
Рубрика:




Новини
4 Грудня
3 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше