Найсвіжіше:
• На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України • «Смачна локація» – як ветеран Олег Кучер після фронту розвиває магазин-кафе на Борщівщині  • Жахлива ДТП у Бучачі з потерпілим потрапила на відео • Біля Тернополя мотоцикліст врізався у відбійник і втратив ногу • Поліція Тернополя розслідує смертельний нещасний випадок на вулиці Карпенка • Як ефективно вивести із запою близьку людину • На Підволочищині зіткнулися Skoda та Ford: травмувалися троє • П’яний водій із Байковецької громади намагався відкупитися від поліцейських за 25 тисяч гривень • Розрахунки за газ по-новому: що і коли зміниться для українців • Увільнили від обов’язків керівника тернопільського аеропорту: причина • Екологічна катастрофа під Збаражем: масово загинули бджоли • Вступ 2026: нові правила для абітурієнтів Тернопільщини • Як розробка сайту допомагає бізнесу зростати в цифровому середовищі • Після важкого поранення помер військовий з Тернопільщини • Півтора роки надій та сподівань: війна забрала життя воїна з Тернопільщини • Ефективний і надійний: як обрати ноутбук для бізнесу • Стали відомі всі чвертьфіналісти кубка Тернопільщини з футболу • На Шумщині трапилася пожежа у продуктовому магазині  • До Дня міста Тернополя три дні працюватиме святкова фуд-зона в парку Національного відродження • Тернопільська “Нива” підписала контракт із гравцем одеського “Чорноморця”
rss

Поліцейські Гусятинщини отримали нового керівника


Опубліковано: 7 Липня 2025р. о 12:50

Згідно з наказом керівництва Головного управління Національної поліції в Тернопільській області, на посаду начальника  відділення поліції №3 (м. Гусятин) Чортківського РУП ГУНП в Тернопільській області призначено капітана поліції Крутого Руслана Олександровича.

Руслан Крутий має багаторічний досвід служби в органах Національної поліції, зарекомендував себе як професійний, принциповий та вмотивований керівник. Його кар’єрний шлях позначений відповідальністю, рішучістю та високим рівнем довіри серед колег і громадськості, – йдеться в повідомленні ВП №3 м. Гусятин Чортківського РУП.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика:





Новини
13 Липня
12 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше