Найсвіжіше:
• На Донеччині загинув Герой з Кременеччини • У ДТП на Гусятинщині травмувався мотоцикліст • Майже два роки рідні чекали на повернення: на Донеччині загинув воїн із Борщівщини • ФК «Борщів» здобув переконливу перемогу на Гусятинщині • На Черкащині загинув командир понтонного відділення з Гусятинщини • За час війни родина лікаря ВЛК з Бережан отримала у власність шість земельних ділянок загальною площею 100 тисяч м² • Власнику телеграм-каналу, який виїхав у Німеччину, повідомили про підозру у вимаганні коштів • Родина з Кременця виграла 190 000 гривень у «Лото-Забава» • Голову господарського суду Тернопільської області відсторонили від роботи після пʼяної їзди • У Тернополі живе Ніна Вірченко – науковиця, яка пережила ГУЛАГ і присвятила життя українській математиці • На війні загинув ще один захисник України з Тернополя • Друк на текстилі: огляд сучасних технологій та обладнання • ТЦК і суспільство: Лубінець відреагував на сутичку на Тернопільщині та закликав до реформ • Трагічно загинув тернопільський 11-класник • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • У Тернополі 29 серпня тимчасово обмежать рух транспорту • У Тернополі ремонтуватимуть важливе перехрестя • На які мотоцикли не потрібні права? • Жорстока війна забрала життя воїна з Тернопільщини • ФК “Бучач” з розгромної поразки стартував у Кубку України • Власники зруйнованих квартир у Тернополі отримають понад 5 млн грн допомоги • У Почаївській громаді горів сміттєвоз (фото) • На Тернопільщині поліцейські затримали чотирьох підозрюваних у збуті наркотиків • Понад 125 тис грн збитків порушник з Бучаччини відшкодував за незаконну рубку дерев • У Тернополі відкрили кримінальну справу за фактом загибелі двох людей під час будівництва колектора
rss

Під Тернополем горіло деревообробне підприємство


Опубліковано: 21 Червня 2025р. о 10:47

Опівночі, 21 червня, в Ангелівці Байковецької громади Тернопільського району загорівся деревообробний цех ангарного типу. Площа пожежі загалом становила 500 квадратних метрів.

Як повідомляє Головне управління ДСНС України у Тернопільській області, на боротьбу зі стихією кинулися 15 вогнеборців на 4 одиницях спецтехніки ДСНС.

Рятувальники діяли рішуче! Завдяки їхньому професіоналізму та злагодженості, о 01:45 пожежу вдалося повністю локалізувати. О 04:35 пожежу вдалось ліквідувати. Надзвичайниками врятовано сусідню складську будівлю. На жаль, вогонь знищив трактор, верстат та готові паливні брикети із соломи. Але головне – ніхто не постраждав!, – йдеться в повідомленні ДСНС.

 

Рятувальники закликають дотримуйтесь правил пожежної безпеки! У разі небезпеки телефонуйте “101”!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика:





Новини
27 Серпня
26 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше