Найсвіжіше:
• 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК
rss

Кременецький суд оштрафував військовослужбовця за пияцтво на службі


Опубліковано: 16 Червня 2025р. о 8:52

Кременецький районний суд Тернопільської області виніс рішення у справі гранатометника, якого двічі заставали у стані алкогольного сп’яніння під час виконання службових обов’язків в умовах особливого періоду.

11 червня 2025 року Кременецький районний суд розглянув адміністративну справу щодо військовослужбовця, який проходить службу по мобілізації. Згідно з матеріалами справи, 13 листопада та 1 грудня 2024 року солдата було виявлено у стані алкогольного сп’яніння під час ранкової перевірки на території постійного місця дислокації його підрозділу.

Обставини справи

Військовослужбовець, будучи гранатометником відділення охорони, знехтував вимогами військових статутів, які зобов’язують до сумлінного виконання військового обов’язку та дотримання дисципліни. Зазначені дії є адміністративним правопорушенням, передбаченим ч. 3 ст. 172-20 Кодексу України про адміністративні правопорушення – виконання обов’язків військової служби в нетверезому стані в умовах особливого періоду.

У судовому засіданні він повністю визнав свою провину та щиро розкаявся у скоєному. Він також звернувся до суду з проханням розстрочити виплату призначеного штрафу.

Вина військовослужбовця була підтверджена низкою доказів, зокрема протоколами про військове адміністративне правопорушення, рапортами командира, поясненнями свідків, медичними виписками та результатами тестування на алкоголь.

Рішення суду

Врахувавши всі обставини справи, ступінь вини та щире каяття, суддя Кременецького районного суду Г.С. Білосевич постановила:

Визнати солдата винним у скоєнні адміністративного правопорушення за ч. 3 ст. 172-20 КУпАП.
Призначити йому стягнення у вигляді штрафу в розмірі 17 000 гривень.
Беручи до уваги значний розмір штрафу порівняно з мінімальною заробітною платою, а також прохання правопорушника, суд вирішив розстрочити виплату штрафу. Чоловік повинен буде виплачувати штраф рівними частинами — по 1700 гривень щомісяця протягом 10 місяців, починаючи з моменту набрання постановою законної сили.

Постанова суду може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом десяти днів.


Джерело: Тернопільські події
Рубрика:





Новини
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше