Найсвіжіше:
• Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК • У ТЦК підтвердили загибель у їхньому приміщенні тернополянина • У Тернополі на території ТЦК помер 46-річний тернополянин • У начальника Тернопільської ОВА Тараса Пастуха буде ще один заступник • У Тернополі оприлюднили дати останніх дзвоників та літніх канікул у школах • Компанія з Тернополя потрапила до ТОП-10 виробників молочної продукції • У Києві кількість постраждалих через російську атаку зросла до 34, серед них – двоє дітей • На Тернопільщині помер колишній депутат райради • Плотича очолила ветеранський чемпіонат Тернопільщини з футболу • Помер військовий зі Зборівщини, якого сьогодні нагородили медаллю «За службу Україні» • 46-річний тернополянин заробив на «торгівлі відстрочками» • В Україні оголосили новий тариф на газ з 1 червня: скільки тепер платитимуть побутові споживачі? • Суд на Бережанщині призначив військовому 10 діб арешту • Як кинути курити і не зірватися: ситуативний гайд та поради експертів • Пережив російський полон і повернувся додому: історія сержанта з Тернопільщини • «Вони повертають світло під звуки вибухів»: як команда Андрія Стасевського працює під обстрілами у Запорізькій області • На Запоріжжі загинув оператор БпЛА з Тернопільщини • Новий Центр обслуговування клієнтів АТ «Тернопільобленерго» відкрили у Чорткові • На Шумщині судили матір малолітньої дитини
rss

На Тернопільщині 72-річний чоловік отримав свій перший паспорт України


Опубліковано: 15 Травня 2025р. о 11:04

У Бережанському відділі Управління Державної міграційної служби у Тернопільській області 72-річний мешканець отримав свій перший паспорт громадянина України у формі ID-картки. Це стало можливим після встановлення факту його постійного проживання на території України станом на 24 серпня 1991 року, пише Газета Місто.

Чоловік раніше був документований паспортом громадянина колишнього СРСР зразка 1974 року, проте паспорт громадянина України зразка 1994 року він так і не отримав. Щоб вирішити це питання, мешканець Тернопільщини звернувся до Бережанського відділу міграційної служби, де за рішенням суду було підтверджено його постійне проживання в Україні на момент проголошення Незалежності.

«На підставі судового рішення про встановлення факту постійного проживання на території України на 24.08.1991 року, чоловікові, після проведення процедури встановлення належності до громадянства України, оформлено паспорт громадянина України у формі ID-картки», — зазначила начальниця Бережанського відділу УДМС у Тернопільській області Любов Кісіль.

Цей випадок став нагадуванням про важливість своєчасного документування громадянства. Паспорт є не лише підтвердженням особи, але й підставою для реалізації громадянських прав та отримання соціальних послуг. Відсутність українського паспорта унеможливлює доступ до багатьох державних послуг, у тому числі медичних та соціальних програм.

Міграційна служба закликає громадян, які ще не встигли оформити паспорт, звернутися до відповідних установ, щоб реалізувати свої права у повному обсязі.


Джерело: Газета Місто
Рубрика:





Новини
24 Травня
23 Травня
22 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше