Найсвіжіше:
• Важить як голуб, а крила – до 70 см: що за хижий птах залітає в Тернопільську область • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • Два роки чекали на повернення: Герой Володимир Галунка з Козівщини повернувся «на щиті» • У Запорізькій області загинув захисник із Тернополя • Тернопільські поліцейські привітали доньку загиблого спецпризначенця КОРД з днем народження • Ветеранський чемпіонат Тернопільщини: лідери перемагають, а чортківський «Кристал» зійшов з дистанції • Бронювання від мобілізації після 1 вересня: що чекає на бізнес і працівників • У тролейбусі в тернополянки викрали 38 тис грн, документи та банківські картки • Команда з Гусятинщини дозаявила двох юних вихованців Футбольної академії «Тернопіль» • Тернопільська «Нива» сьогодні зіграє спаринг із донецьким «Шахтарем» • Команда з Борщева дозаявила одразу шістьох нових футболістів • Граючий тренер «Нараєва» продовжить кар’єру на Бучаччині • Бюджет громади на Тернопільщині рятує водоканал: 1,8 млн гривень спрямували на його підтримку • Молоде дарування поповнило склад «Поділля» з Великої Березовиці • Влада готує “радикальні” зміни в мобілізації, які торкнуться призовного віку • Загиблого на Донеччині воїна з Гусятина просять посмертно визнати Героєм України • У Бережанах громада отримала у власність майно вартістю понад 12 мільйонів гривень • Колишній радник голови ТОВА розкритикував хресну ходу до Почаєва через російську символіку • П’ять квартир, апартаменти та Toyota Land Cruiser: ВАКС конфіскував необґрунтовані активи нардепки з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув військовослужбовець із Кременеччини • ФК «Бучач» підсилився двома вихованцями місцевої футбольної школи • На Заліщиччині незаконна вирубка дерев обійшлася порушнику у понад 20 тисячі гривень • На Гусятинщині пожежа забрала життя 53-річного чоловіка • Офіційно: великоберезовицький «Сокіл» завершив літню трансферну кампанію двома новачками
rss

Чернівчани заборгували за воду 48 мільйонів гривень


Опубліковано: 6 Квітня 2025р. о 18:21

Чернівчани заборгували за водопостачання майже 48 мільйонів гривень (минулого року ця сума становила понад 55 мільйонів гривень). Про це розповіла керівниця Центру обслуговування абонентів “Чернівціводоканалу” Оксана Побєда.

У водоканалі пояснюють, що борги вдалося зменшити, бо злісних боржників від’єднують від водопостачання.

“Ми почали активніше працювати з боржниками. Масово розносили споживачам повідомлення про борги. Подавали до суду або від’єднували від водопостачання. Ми можемо подати до суду в межах позовної заяви, якщо у споживачів борг до трьох років. Якщо більше, то відключаємо водопостачання. Маємо дуже багато споживачів, які за воду не сплачували роками. Наприклад, відключили боржника з боргом понад 51 тисячу гривень. Загалом минулого року від водопостачання від’єднали майже 400 споживачів. Це були і приватні будинки, і квартири. Коли люди залишалися без водопостачання, то борги, які накопичувалися роками, сплачували за кілька днів. Крім того, повторне під’єднання є платним і коштує 4284 гривні. Цього року практику від’єднань продовжимо”, – пояснила Оксана Побєда.

Також майже п’ять мільйонів гривень чернівчани заборгували абонплати.

“Комунальне підприємство потребує коштів, і, якби споживачі справно сплачували, ми могли б ці кошти вкладати у розвиток. Наприклад, за кошти з абонентської плати ми оновлюємо наше програмне забезпечення, закуповуємо нові лічильники на заміну в приватний сектор. Міняємо лічильники, у яких закінчився термін експлуатації лічильників, тобто 12 років, – зазначила Оксана Побєда.

Тариф на водопостачання у Чернівцях є одним із найнижчих. Його не підвищували для населення з першого січня 2022 року.


Джерело: Молодий буковинець
Рубрика:





Новини
23 Серпня
22 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше