Найсвіжіше:
• Пенсіонер зі Львова позичив власне авто незнайомцю, та повертати власність довелося гусятинським поліцейським • Від Лановецької міськради вимагають відшкодувати 1,8 млн грн • На Бережанщині пішохід потрапив під колеса Audi A6 • Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами
rss

На Буковині експодатківець допомагав продавати фальсифікований алкоголь та цигарки


Опубліковано: 14 Березня 2025р. о 15:15

На Буковині ліквідовано схему незаконного обігу контрафактного алкоголю та сигарет – судитимуть групу осіб, серед яких колишній податківець. Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.

Прокурори Чернівецької обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо двох місцевих жителів, які організували незаконний обіг контрафактних підакцизних товарів, а також колишнього податківця, який за неправомірну вигоду сприяв їхній діяльності.

За даними слідства, з метою отримання прибутку, обвинувачені налагодили канали збуту фальсифікованої алкогольної та тютюнової продукції.

Організував схему 44-річний житель Чернівців, який залучив двох спільників, серед яких – співробітник податкової служби, відповідальний за контроль ринку підакцизних товарів.

Чиновник за грошову винагороду сприяв діяльності групи, забезпечуючи уникнення перевірок.

За свою “лояльність” він щомісяця отримував неправомірну вигоду у розмірі 600 доларів США. Задокументовано факт одержання ним понад 4000 доларів США.

Незаконно виготовлену підакцизну продукцію учасники групи закуповували у невстановлених осіб, зберігали в комерційних приміщеннях та реалізовували гуртом та вроздріб.

Досудове розслідування здійснювали слідчі 5-го слідчого відділу (з дислокацією в м. Чернівцях) Територіального управління ДБР, розташованого у місті Хмельницькому.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика:




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше