Найсвіжіше:
• Без батька залишилася малесенька донечка: війна забрала життя воїна з Підволочищини • На Тернопільщині поховали воїна у його 40-й день народження • Козівщина попрощалася із ще одним військовослужбовцем. • Під час лікування у Тернополі зупинилося серце військового • Півтора роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • Неповнолітнього тернополянина тричі зупиняла поліція за керування батьківським авто: суд призначив порушнику 40 тис. 800 грн штрафу • 2 квартири, підвал та «AUDI Q5»: декларація нового Тернопільського окружного прокурора • Пенсії в Україні підвищать на 12%: перерахунок із 1 березня • За вплив на посадовців ТЦК судитимуть тернополянина: отримав 4000 доларів хабаря • На Гусятинщині у пожежі загинула пенсіонерка • У Тернополі не розминулися бус та легкове авто • Вчителя з Борщівщини засудили за інформування про рух ТЦК у Viber • У домі загиблого на війні Героя з Кременця сталася пожежа (відео+фото) • У Тернополі презентували останню наукову працю Ірини Фаріон • Мер Бережан про мобільного оператора: видно проблема не в грошах, а в тому, що хтось ОМС за лохів тримає • На Запоріжжі загинув досвідчений воїн з Тернопільщини • Мешканець Збаражчини уник покарання за зберігання 5 тис. файлів з дитячим порно • Козівщина попрощалася з військовослужбовцем Петром Душею • Перестало битися серце 55-річного військовослужбовця з Козівщини • На Житомирщині загинув військовий з Тернопільщини • На Донеччині помер офіцер з Тернопільщини • 2,5 роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Перша аматорська команда Тернопільщини провела спаринг у 2026 році • Двоє неповнолітніх побили пасажира і водія у тернопільській маршрутці • Спочив у Бозі засновник та багаторічний директор мистецької школи з Борщівщини
rss

На Зимовій першості Тернопільщини тренер «Сокола» забиває двічі у ворота… “Сокола”


Опубліковано: 8 Березня 2025р. о 21:47

Сьогодні, 8 березня, у стартовому поєдинку другого ігрового дня на Зимовій першості Тернопільщини з футболу 2025 року великогаївський «Агрон» був сильнішим за «Сокіл» з В. Березовиці – 2:0.

Рахунок у матчі було відкрито наприкінці першого тайму. Сталося це після навісної передачі «агронівців» з правого краю і невпевнений дій на виході кіпера «Сокола» Михайла Петришина. Новобранець великогаївської команди невдало вибив м’яча кулаком, той дістався до Володимир Онищука, котрий без особливих зусиль переправив м’яча у сітку (0:1). Той ж Онищук у другому таймі відзначився і другим забитим м’ячем, вдало зігравши на підборі та влучно пробивши з лінії карного майданчика у нижній, дальній від голкіпера «Сокола» Михайла Петришина кут воріт (0:2).

Що цікаво, автор обидвох м’ячів у ворота «Сокола» Володимир Онищук у заявці на зимову першість значиться одним з тренерів… «Сокола».

***

«Сокіл» (В. Березовиця) – «Агрон» (Великогаївська громада) – 0:2 (0:1)

8 березня. Тернопіль. Футбольне поле №2. 200 гл. +14 град.

Арбітр – Іван Мадзюк (Зборів), асистенти – Ростислав Новосад (Тернопіль), Віктор Гуменний (Тернопіль).

«Сокіл»: Петришин, Лисий-к (Бугера, 46), Скородень, Гарбуз (В. Грабчак, 46), Шведецький, Лазарів (Кісіль, 46), Ухман, Колтко (Аршинов, 62), Гнатишин (Жигало, 46), Качановський (Кульчицький, 23), Бачинський (Куліковський, 54). Заміна: Вахновський.

«Агрон»: Р. Мазур-к (Рогаль, 46), Мельник (Олексюк, 46), Щербатюк (Ковалик, 46), Скобляк (Гуля, 82), Соколовський, Кохман (Городиський, 87), Павлович (Пошелюжний, 46), Луцик (Пришнівський, 46), Т. Гром’як, Онищук (Шегера, 85), Харчук (Тучак, 87).

Голи: Володимир Онищук (41, 54).  

Попереджені: Роман Кісіль (73), Волдимир Грабчак (75).


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн

Перегляньте також:




Новини
13 Лютого
12 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше