Найсвіжіше:
• У Тернополі відкрили кримінальну справу за фактом загибелі двох людей під час будівництва колектора • Після інциденту з ТЦК у Тернополі відкрито кримінальне провадження • У Почаєві поліція обмежувала рух транспорту під час проходження паломників УПЦ МП • Ще одного мужнього воїна з Гусятинщини нагороджено «Золотим Хрестом» • На Рівненщині від захворювання серця помер воїн з Тернополя • Спочив у Бозі колишній заступник міського голови Тернополя • ДТП на Монастирищині: поліція розшукує водія BMW після зіткнення з мотоциклістом • ФК «Бучач» переписує історію: дебютує в аматорському Кубку України • Частина спального району Тернополя завтра буде без води • Зеленський нагородив військового з Тернопільщини орденом Богдана Хмельницького • Військовий з Гусятинщини нагороджений «Золотим Хрестом» • Трагедія на Сереті: зіткнулися два човни, загинув 56-річний чоловік • У ТЦК заявили про напад на військовослужбовців у Тернополі та заволодіння їхнім майном • Моторошна трагедія у Тернополі: двоє чоловіків загинули під шестиметровим завалом • У Тернополі конфлікт із представниками ТЦК переріс у сутичку: є постраждалі • Що подарувати дитині на день народження в 8 років: ідеї від експертів • На Черкащині внаслідок вогнепального поранення загинув воїн з Гусятинщини • Футбольна Тернопільщина: команди з Великої Березовиці та Підволочиська переможця не виявили • У Донецькій області загинув військовий з Тернополя • Трагедія на Коновальця: під час будівництва колектора землею засипало двох працівників • Ліфчик-невидимка: як вибрати модель під відкритий одяг • Перестало битися серце учасника бойових дій з Шумщини • На війні загинув мінометник з Тернопільщини • Поліцейські вручили підозри чотирьом членам злочинної організації, яка ошукала громадян Латвії на понад 5,5 млн грн • Майже два роки вважався зниклим безвісти: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна з Тернопільщини
rss

Для вчителів Тернопільщини запрацював спеціальний чат-бот


Опубліковано: 5 Березня 2025р. о 20:05

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр запустила перший безоплатний чат-бот довіри для вчителів з Тернополя. Це платформа, покликана допомогти освітянам вирішувати професійні питання, знаходити корисні ресурси та отримувати психологічну підтримку.

За словами ініціаторів проєкту, цей інструмент стане надійним помічником та підтримкою вчителів, які стикаються з труднощами на роботі.

«Сьогодні вчителі працюють у надскладних умовах та без належної підтримки. Зарплата 8000 гривень — і це за величезну відповідальність, постійну перевірку знань, документацію та роботу з дітьми, які також переживають стрес через війну. Аби допомогти вчителям впоратися із цими викликами, ми створили чат-бот довіри, де вони зможуть швидко та безпечно повідомляти про проблеми, знаходити ресурси для саморозвитку та отримувати допомогу. Уже за першу добу ми отримали десятки запитів від українських освітян і пропозицій щодо того, як насправді має функціонувати українська освіта», — зазначають у команді мережі.

Чат-бот допоможе вчителям вирішувати нагальні питання, знайти підтримку та корисні ресурси. Він працює у режимі 24/7 і пропонує:

– збір скарг та запитів від учителів з усієї країни;
– персональні консультації та поради;
– добірку корисних ресурсів, підвищення кваліфікації, навчання та психологічної підтримки;
– можливість сформувати особистий запит щодо змін в освіті.

Усі звернення через чат-бот є повністю анонімними. Інформацію переглядає лише команда ініціативи #ВчителіТежВоїни, яка працює над покращенням умов праці освітян та підвищенням престижу професії вчителя. За потреби активісти складатимуть запити до МОН або інших органів, яких стосуються скарги та повідомлення користувачів чат-боту.

Аби скористатися чат-ботом, достатньо перейти за цим посиланням, натиснути «Розпочати» та обрати потрібний розділ. 

Чат-бот створено в межах всеукраїнської кампанії #ВчителіТежВоїни, що об’єднує вчителів та активістів у боротьбі за якісну освіту та належні умови праці. Організатори закликають освітян підтримати петицію про підвищення заробітних плат і долучитися до кампанії #ВчителіТежВоїни. 

«Ми щодня працюємо над покращенням чат-бота — все для того, щоб підтримати, підказати та допомогти зробити українську освіту дійсно якісною, а роботу вчителя – престижною», — зазначають в ініціативі #ВчителіТежВоїни.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика:





Новини
26 Серпня
25 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше