Найсвіжіше:
• На Збаражчині через субсидії засудили пенсіонера • У Заліщиках судили багатодітну матір • Роль лікаря стоматолога у збереженні здоров’я: від першого візиту до бездоганної посмішки • Великогаївський «Агрон» дозаявив нового воротаря • На Шумщині доньку засудили за напад на матір • На війні загинув батько трьох дітей з Тернопільщини • Сьогодні визначиться переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • У Зборові винесли вирок за самовільне будівництво на комунальній землі • Вдарила батька кочергою: у Підгайцях винесли вирок жінці • Бомбезний гол був забитий у матчі заліщицького “Дністра” та ФК Миколаїв” • Помер видатний учений-медик з Бережан • Донація крові та презентація книги: у Тернополі вшанують пам’ять Героя України Сергія Коновала • У відомого тернопільського забудовника проводять обшуки • Герой Козівщини та Бережанщини: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна на Донеччині • Тернопільщина в числі лідерів за зростанням вартості житла на вторинному ринку • На Херсонщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю • У Тернополі проведуть майстер-клас з розпису писанок • Дівчина з Кременеччини отримала грант по пошиття церковного одягу • У Кременецьких горах закликають берегти чистоту заповідних вершин • У центрі Тернополя сталася стрілянина • Спочив у Бозі досвідчений лікар з Бережанщини
rss

На Тернопільщині ТЦК намагався мобілізувати чоловіка, який понад 30 років тому служив в армії: як це закінчилось


Опубліковано: 12 Грудня 2024р. о 21:30

У Тернопільській області до 3 років позбавлення волі засудили чоловіка, який отримав повістку, проте ухилився від мобілізації. Про це йдеться у вироку Бучацького районного суду Тернопільської області.

За даними суду, чоловіка у червні 2024 року визнали придатним до мобілізації та дали повістку. Проте він не прийшов до ТЦК для відправлення у військову частину.

На суді чоловік провину визнав та розкаявся. Він пояснив, що “у 1991 році проходив військову службу, перебуває на обліку, має військове звання солдат. У червні 2024 року пройшов військово-лікарську комісію, за результатами якої визнаний придатним. 05 червня 2024 року він у приміщенні ТЦК отримав бойову повістку про прибуття до ТЦК для проходження військової служби в Збройних силах України, однак на вказану дату та час не прибув, оскільки боявся йти на війну, так як раніше він не брав участь в бойових діях, будь-якої фізичної підготовки не має”.

Суд проаналізував матеріали справи та визнав чоловіка винним за статтею 336 ККУ і засудив до 3 років позбавлення волі.


Джерело: ТСН
Рубрика:





Новини
5 Квітня
4 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше