Найсвіжіше:
• Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн • Громада біля Тернополя попрощалися із загиблим Героєм • Без батька залишився Давид, якому ще немає й рочку: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Родинний наркобізнес: подружжя з Великобірківської громади торгувало марихуаною • Росія на 13 років засудила британця, який у Тернополі приєднався до Міжнародного легіону • Один згорток “закладав”, ще 65 – ховав у кишені: у Тернополі засудили продавця наркотиками • У Чорткові забудовник не заплатив громаді 1 млн 683 тис грн • Як відновити мікрофлору кишечника після антибіотиків • Яких вітамінів і мінералів найчастіше бракує людям в Україні • Старовинні римські монети – як визначити справжність | поради експерта Ocenka • Відомого тернополянина обрано віцепрезидентом Федерації боксу України • Слідчі повідомили про підозру чоловіку з Монастирищини, який смертельно поранив дружину  • На Бучаччині сімейний тиран бив дружину та однорічну дитину • На Кременеччині до відповідальності притягнуто 12 депутатів райради • Голову Господарського суду Тернопільщини зловили п’яним за кермом: справу розгляне Вища рада правосуддя • Держава заборгувала тернопільським тепловикам майже 650 млн грн • «Любімо усіх – і голубих, і рожевих, але це гріх»: священник з Тернопільщини про одностатеві стосунки • У Тернополі відбудеться зустріч Омбудсмена Дмитра Лубінця з родинами захисників • Син легенди “Карпат” залишив тернопільську “Ниву” • 11 місяців невідомості, молитви та віри: жорстока війна забрала життя молодого воїна з Тернопільщини • Вихованець тернопільського футболу отримав серйозну травму в матчі з «Шахтарем» • Понад рік вважався зниклим безвісти: внаслідок мінометного обстрілу загинув сержант з Борщівщини • Пів року надій та сподівань: на Краматорському напрямку загинув солдат з Тернопільщини • Головний тренер «Збруча-Агробізнес» Сергій Шум: «Хотілося б фінішувати на кращому, ніж 10 місці»
rss

У Бучачі тракторист викрав понад 80 літрів пального


Опубліковано: 20 Жовтня 2019р. о 13:36

Днями у Бучацькому районному суді прозвучав вирок простому сільському трударю-механізатору. І шкода було б чоловіка, та на лаві підсудних він опинився не випадково.

Обвинувачений працював на тракторі Т-150 у відомому далеко за межами Тернопільщини товаристві «Бучачагрохлібпром». Та примудрився за вісім днів роботи злити із транспортного засобу 83 літра дизельного пального, завдавши аграрному підприємству збитків більш ніж на 2 тис. грн.

Отож у червні ц.р. чоловік через день вивозив гній із ферми молочного комплексу ТзОВ у с. Осівці Бучацького р-ну. Вперше він наважився «преміювати» себе у першій декаді місяця. Вранці механізатор зупинився в полі, заглушив двигун. Переконавшись, що навколо нікого немає, він вийшов із трактора, підійшов спереду, де розташований мотор, і занурив заздалегідь підготовлений гумовий шланг у фільтр грубої очистки та злив 5 л дизельного палива у пластикову пляшку. Ввечері він усе знову повторив.

Так тривало понад тиждень. Не відомо, чи зупинився б обвинувачений сам, та він не врахував, що на тракторі було встановлено датчик для вимірювання рівня палива у бензобаках і пристрій спостереження за рухом трактора, простіше кажучи, GPS-навігатор.

Відтак незабаром на фірмі помітили перевищення розходу дизельного палива та звернулися до правоохоронців.  

У суді тракторист повністю визнав свою провину та уклав угоду з товариством, пообіцяв повністю компенсувати завдані збитки. Відтак чоловік відбувся адмінпокаранням – був оштрафований на 850 грн. До того ж обвинувачений позбувся роботи та постійного заробітку.

Олена Густенко


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: , , ,




Новини
18 Грудня
17 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше