Найсвіжіше:
• Жительку Гусятинщини покарали за два удари чоловікові по голові • УПЦ МП не повертає державі Богоявленський монастир у Кременці попри рішення суду • Що відбувалося в ТЦК на Тернопільщині: спецпрокуратура почала розслідування • Ірина Вовк: хто вона та чому про неї так часто шукають відгуки • На Харківщині загинув прикордонник з Тернопільщини • Скандальний головний архітектор Тернополя пішов на пенсію • Ще один корупційний скандал у психоневрологічній лікарні Тернополя: серед підозрюваних – завідувачка відділення та лікарі-експерти • Daydrive і безпека покупки авто • Омбудсмен шокував заявою про Тернопільський ТЦК: серед утримуваних були люди з інвалідністю • Дорога Кременець – Почаїв відкрита для всіх видів транспорту • Спочила в Бозі відома лікарка з Кременеччини • 50 тисяч родин без електрики після атаки РФ: рішення Андрія Стасевського дозволило повернути світло менш ніж за 90 хвилин • Тернополянин Дмитро Дударєв повертається у «ФАТ-Вікнини» • Фіктивна інвалідність за 17 тис доларів, щоб виїхати за кордон – викрито лікаря-інтерна та 2 спільників у Тернополі • Ранкова ДТП у Тернополі: кермувальниця Volkswagen потрапила до лікарні • Simeynalab сообщает о расширении диагностических возможностей: как современная лаборатория в Харькове повышает точность анализов для женщин и детей в Украине • «Укрзалізниця» подвоїла кількість рейсів на маршруті Київ – Тернопіль • Польща закриває на в’їзд з України один із найзавантаженіших пунктів пропуску • Спочила у Бозі вчителька української мови та літератури з Гусятинщини • Захисника з Тернопільщини нагородили «Золотим хрестом» Головнокомандувача ЗСУ • На Борщівщині померла шестикласниця Вікуся • Жорстока війна забрала життя колишнього футболіста з Тернопільщини • Майже рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Теребовлянщини • У військовому госпіталі помер головний сержант з Тернопільщини • У Тернополі вдруге за три місяці підвищили тарифи на проїзд у громадському транспорті
rss

Смерть на колесах: внаслідок ДТП загинув 17-річний юнак зі Зборівщини


Опубліковано: 2 Жовтня 2019р. о 11:33

27 вересня у Тернополі в результаті дорожньо-транспортної пригоди загинув 17-річний юнак, його друг з важкими травмами перебуває у лікарні.

Аварія трапилась близько 15.00 на дамбі Тернопільського ставу. За попередніми даними, водій автомобіля «Volkswagen Tiguan», рухаючись у напрямку мікрорайону «Дружба» та перелаштовуючись в іншу смугу, зачепив мотоцикл «HONDA CBR 600F», який рухався в попутному напрямку. У результаті удару мотоцикл перекинувся і майже сто двадцять метрів після зіткнення з автомобілем за інерцією «пролетів» юзом, тягнучи за собою водія та пасажира. Останній від отриманих травм загинув на місці події. Водія двоколісника бригада швидкої допомоги непритомного забрала до лікарні. Очевидці кажуть, що мотоцикл рухався на високій швидкості. Водієм автомобіля виявився 42-річний чоловік. За результатами експертизи кермувальник у момент зіткнення був тверезим.

За попередніми даними, водій автомобіля “Volkswagen Tiguan”, За попередніми даними, водій автомобіля “Volkswagen Tiguan”, рухаючись із центру міста в напрямку мікрорайону “Дружба” рухаючись із центру міста в напрямку мікрорайону “Дружба” та перелаштовуючись в іншу смугу, зачепив мотоцикл та перелаштовуючись в іншу смугу, зачепив мотоцикл

Згодом з’ясували, що загиблий – Денис Ситник, родом він із села Цебрів Зборівського району, навчався у Тернополі в технічному коледжі. Водій мотоцикла – його друг, 21-річний Олександр Кудрик, також родом із Цеброва, слюсар з ремонту автомобілів. Відомо, що хлопці виросли разом, були сусідами. Спільним захопленням у них був спорт. Обоє професійно займалися футболом. Денис грав за команду ФК «Озерна», що виступала в районному чемпіонаті, а Олександр Кудрик – за учасника другої ліги чемпіонату Тернопільської області – «Панорама» (Млинівці). Зараз Сашко перебуває у комі і жодних прогнозів медики не дають, однак зазначають, що стан пацієнта важкий.

У загиблого мама і бабуся в Італії, щоправда, нещодавно бабця приїздила на кілька днів додому. Батько хлопця має бар у селі, обробляє землю. В Олександра є старший брат, батько працює водієм на «швидкій», мати – приватний підприємець.

– Денис був гарним і позитивним хлопцем, уявити й усвідомити, що його немає, не можу досі. Обоє хлопців  – як з обкладинок журналів. Хоча 4 роки різниці, але дружили. Ніхто вам про них жодного поганого слова не скаже. Діти – золоті, рідко таке буває, але так воно є, – розповів староста села Цебрів Озернянської громади Ігор Зварич.

З неофіційних джерел нашим журналістам відомо, що водій автівки працює керівником однієї зі структур чи не найбільшого будівельного супермаркету в Тернополі. Йому вже повідомили про підозру. 30 вересня відбувся суд, на якому чоловіку було обрано міру запобіжного заходу. Найближчі 2 місяці він перебуватиме під вартою без права внесення застави.

17-річного Дениса Ситника, який загинув у ДТП, поховали 30 вересня в рідному селі. Сашко Кудрик же бореться за життя.

P.S.: Редакція газети «Номер один» висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Нехай земля йому буде пухом.

Вікторія Ушакова


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , ,

Перегляньте також:





Новини
13 Червня
12 Червня
11 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше