Найсвіжіше:
• Став відомий результат центрального матчу туру у вищій футбольній лізі Тернопільщини (відео+фото) • ГУР назвало кількість у росії ракет «циркон», «онікс», «калібр» та Х-69 • В Україні нарахували 160 тисяч чиновників, мобілізовано – 2,5% • На Тернопільщині продовжує свою діяльність робоча група з підзвітності та прозорості • Нещасний випадок на Тернопільщині – 81-річна жінка впала у річку і втопилася • Заробітки аферистів: поліцейські Тернопільщини встановлюють особу шахрая • На війні загинув футболіст з Тернопільщини • На Тернопільщині членкиня ВЛК підробила медичний висновок • Раніше судимого тернополянина поліцейські підозрюють у вчиненні крадіжки з ринку • На Тернопільщині відкрили оновлений ізолятор тимчасово тримання (відео+фото) • Відбулося жеребкування півфінальних пар футбольної Ліги чемпіонів та Ліги Тернопільщини • П’яний водій з Чортківщини намагався відкупитися доларами і гривнями • Головний футбольний матч тижня на Тернопільщині: «Агрон» – «Дністер» • Профілактика інфекційних захворювань у дитячому віці • Боєць бригади «Лють» з Тернопільщини Володимир Ониськів: «Після реабілітації одразу до побратимів на поле бою, інших варіантів не розглядаю» • 50-річний мотоцикліст потрапив до реанімації після ДТП на Борщівщині • На Тернопільщині інвестор за 5 років так і не збудував обіцяний сміттєпереробний завод • Дві гранати, артснаряд, протитанкова та мінометна міни – виявили та знешкодили на Тернопільщині • У Тернопільській та Хмельницькій областях під час Великодніх свят на могилах з’являються мавки і танцюють • Сьогодні у деяких частинах Тернополя не буде світла • Понад дев’ять місяців вважався зниклим безвісти: стало відомо про смерть на Запоріжжі Героя з Тернопільщини • На війні загинув 52-річний військовослужбовець з Тернопільщини • 1 травня – жеребкування півфіналу Ліги чемпіонів та Ліги Тернопільщини з футболу • На війні загинув розробник застосунку Приват24 • Ще один воїн з Тернопільщини поповнив Небесне царство: останній бій прийняв на Донеччині
rss

Чим старшими ми стаємо, тим менше хочемо запалювати нові зірки


Опубліковано: 20 Квітня 2020р. о 12:37


Мене часто запитують, навіщо я подорожую. Чому мені так кортить поїхати з дому, чи не сумую я за близькими. Насправді мені дуже важко відповідати на такі запитання, адже кожного разу, коли я залишаю рідний дім, причини, які до цього мене підштовхнули, різні. Але сьогодні я спробую відповісти на це запитання самій собі. Можна, звісно, сказати, що це бажання зануритися з головою в нову пригоду, пізнання нової культури, інколи хочеться залишити позаду якийсь неприємний момент, та скоріш за все для мене це спосіб подолання різних життєвих ситуацій і набуття нового досвіду.

Життя людини – це довга серія переходів від одного етапу до іншого: дитячий садок, школа, випускні іспити, вступ до інституту, початок роботи і так далі. Не завжди до такого переходу ми готові психологічно. Ми застрягаємо на якомусь етапі і діємо відповідно до колишніх звичок і стереотипів. Подорожі допомагають нам вирватись із заціпеніння і застою. Вони вчать бути готовими до несподіванок, відкривають перед нами можливості особистісного зростання, змін, самопізнання. Подорожі повертають нас до самих себе. У них ми можемо насолодитися свободою, розпоряджатися своїм часом так, як нам заманеться. Коли я повертаюся додому, мені здається, що навіть мої аналітичні  здібності зростають і я більш упевненіше приймаю рішення.

Такий вихід із зони комфорту загострює наші почуття, робить їх яскравішими, розширює «репертуар» нашої особистості. Ми відкриваємо в собі нові сили і можливості, стаємо витривалішими, терплячішими, рішучішими. Подорожі – це нове сприйняття часу і простору. Це гра контрасту у великому мурашнику міста та повільності провінційної глибинки. Коли ми піднімаємось у гори, долаємо маршрути, перетинаємо кордони країн, багато днів їдемо в авто, відчуваємо, що у світі все відносно і наші ролі також. Мабуть, саме подорожі дали мені розуміння того, що щастя не в грошах. Звісно, хтось зараз мені апелює, що для того, аби кудись поїхати чи полетіти, потрібні грошові заощадження. Але ж вони не є кінцевою точкою радості у житті. Коли ви подорожуєте, «купуєте» нові емоції, які запам’ятаєте назавжди, саме це і є щастя.

Важливий аспект подорожей – це зміна погляду на стосунки з рідними і близькими. Залишаючи зону комфорту, ми вчимося цінувати їх, переосмислюємо конфлікти, хочемо сказати більше, ніж могли до цього. Бути в хороших відносинах із близькими людьми дуже важливо, адже рідні – це ті люди, які завжди були і будуть поруч і люблять нас просто тому, що ми є. Цінувати оточуючих – одна з головних якостей щасливої ​​людини.

Окрім всього вищеперерахованого, подорожі наповнюють нашу скарбницю спогадів.

Видертись на високу гору, торкнутися руками до руїн, яким більше тисячі років, спостерігати за переливами вулканічного піску на сонці, стрибнути з мосту – все це досвід та емоції, які не зрівняються ні з чим. Поки у нас є сили і можливості, просто необхідно «харчуватися» цими емоціями. Тим паче, що іншого шансу може не бути. Саме такі спогади будуть гріти нас ще довгий час. Дивитися фотографії і відео, читати докладніше про ті місця, в яких був, включати пісні, які слухав, коли підіймався на Везувій. Ми зберігаємо в собі прожиті моменти роками, і саме вони роблять наше життя насиченим і неповторним. Коли нам є що згадати, нам є чим поділитися з близькими та друзями. Звісно, не можна точно передати атмосферу і відчуття, які були у той час, але можна зберігати їх у своїй пам’яті. У різні моменти життя вони будуть виринати перед очима, і ви зрозумієте, що ви щаслива людина просто тому, що вам є що згадати.

Подорожі роблять нас сміливими, а це необхідно людині в будь-яких життєвих ситуаціях. Іноді нам доводиться говорити людям те, чого не хочеться, приймати важливі рішення і йти на ризиковані вчинки. Інша культура, незвична обстановка, зміна клімату, відсутність автомобіля під рукою, форс-мажори… Усе це вимагає від нас прийняття екстрених рішень і виховує характер. А вміння виходити зі складних ситуацій – невід’ємна риса впевненої у собі і щасливої ​​людини.

Із нетерпінням чекаю, коли кордони відкриють, я спакую свій наплічник і порину в нову пригоду. Знову наповню свою скарбницю свіжими емоціями та неоціненними спогадами, які, безперечно, позитивно відіб’ються на моєму розвитку, незважаючи на невеликий контрольований заряд стресу.

 

 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,

Перегляньте також:





Новини
1 Травня
30 Квітня
Що ви очікуєте у 2024 році в Україні?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше