Найсвіжіше:
• Дитячий фотограф Катруся Бородайко: «Беріть на зйомку грудне молочко та довіру, а все інше ми зробимо за вас» • Сімейний бізнес на Козівщині: син корів крав, а мати – здавала • Як народними засобами вилікувати запальний процес • В’ЯЛЕНІ ПОМІДОРИ із ПРЯНИМИ ТРАВАМИ • Патріарха Йосифа Сліпого вшанували філателістичною виставкою • Останній день переходу на єдиний податок з IV кварталу – 13 вересня 2019 року • АМКУ вирішив примусово поділити групу Ostchem Фірташа • У BlaBlacar назвали найпопулярніші літні маршрути українців • У парку Тернополя гвардійці спіймали наркоманів • Голова НБУ обіцяє кредити під 12% річних • Тернопільський став збираються зарибити хижаком та «мирною» рибою • Борщів фестивалив: хизувалися вишиванками та їли борщ • На Лановеччині пограбували будинок підприємця • Поверніть у моду доброту! • Каналізаційний колодязь закрили… гіллям • Ярослав Бачинський – людина з великим добрим серцем і широкою щирою творчою душею • Гороскоп із 11 по 17 вересня • На Тернопільщині з літака розкидатимуть вакцину • Легендарний політик Павло Сливка: «Коли мерську посаду залишав Негода, він сказав, що я один з небагатьох депутатів, хто у нього нічого не попросив» • Серія вибухів у Тернополі: перед замахом жертви отримували повідомлення із погрозами • Депутат і директор Лариса Римар: «На мене неможливо тиснути, мене можна лише переконати аргументами» • Анонси газети «Номер один» від 11.09.2019 р. • Плавець Сергій Лисобей: «У мене були поразки, але я не зупиняюся, оскільки маю ціль» • Голова Підволочиської ОТГ Віталій Дацко: «Коли на одній території працюють три органи влади – РДА, райрада та громада – це неправильно!» • Де на Тернопільщині не буде світла
rss
Володимир Гройсман: «Бучачагрохлібпром» є прикладом не тільки успішного агробізнесу, а й просвітництва та обміну досвідом в Україні»

Опубліковано: 25 Червня о 13:21На базі ТзОВ «Бучачагрохлібпром» та фермерського господарства «Гадз», що в Бучацькому районі, відбулося Всеукраїнське свято поля та саду. Його вже понад десять років проводить керівник цих сільськогосподарських підприємств, депутат обласної ради, Герой України Петро Гадз. Щороку в червні до знаного аграрія в гості з’їжджаються сільгоспвиробники з усієї України і навіть з-за кордону, щоби перейняти неоціненний  досвід його успішного господарювання. Цьогоріч з діяльністю очолюваних Петром Івановичем агроформувань ознайомився особисто Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. На святі поля та саду також побували аж сім народних обранців України.

Петро Гадз на полі свого агроформування із главою уряду та керівником Тернопільської області

«ТзОВ «Бучачагрохлібпром» приклад успішного розвитку агропромислового комплексу, що робить Україну сильнішою!»

Представники великих, середніх та малих аграрних господарств, партнери, друзі й іноземні гості традиційно відвідали гостинну Бучаччину. За словами організатора велелюдного всеукраїнського зібрання сільгоспвиробників Петра Гадза, на традиційний День поля та саду зібрали друзів та партнерів для  обміну досвідом, розширення співпраці та можливості налагодити торговельні відносини.

Перш ніж перейти безпосередньо до святкування, гостям на чолі з главою уряду показали демонстраційні ділянки ТзОВ «Бучачагрохлібпром», а також потужності саду, сортувальну лінію ФГ «Гадз» та інше. Разом із Володимиром Гройсманом та сільгоспвиробниками виробничі потужності товариства та фермерського господарства також оглянули та поспілкувалися з фахівцями, які вирощують продукцію на полях і в садах, очільники області Степан Барна і Віктор Овчарук та народні депутати України Роман Заставний, Тарас Юрик, Микола Люшняк, Олег Барна, Ігор Побер, Ярослав Дубневич, Андрій Кіт.
Після побаченого Прем’єр-міністр України підкреслив вагомий внесок Петра Гадза та колективів очолюваних ним сільськогосподарських підприємств у розвиток економіки держави.

– Ми бачимо, що така цілеспрямована та плідна праця дала можливість ТзОВ «Бучачагрохлібпром» та ФГ «Гадз» стати одними із найпотужніших, які сьогодні представляють Україну за кордоном. Це приклад успішного розвитку агропромислового комплексу. Ви робите Україну сильнішою!» – зазначив Володимир Гройсман.
Місцеві аграрії, у свою чергу, розповіли главі уряду, керівникам обласної влади та нардепам про труднощі і прогнозовані вектори подальшого розвитку галузі, а також дали свої пропозиції щодо того, як на законодавчому рівні покращити умови розвитку агровиробництва та праці сільгоспвиробників.
«Акцент в агросекторі треба робити на поглибленні переробки»

Після огляду полів і садів господар заходу Петро Гадз запросив гостей безпосередньо на Всеукраїнське свято поля та саду, що відбулося на насіннєвому заводі ТзОВ «Бучачагрохлібпром» у селі Підзамочок. А там уже зібралися майже тисячу запрошених. Кожного з них зустрічав віртуозною грою камерний оркестр вихованців Тернопільського музичного училища імені Соломії Крушельницької – закладу, який свого часу закінчував Петро Іванович. Власне господар заходу разом зі своєю внучкою, яка є його помічницею, і відкрив святкування.

Виступаючи перед присутніми, Володимир Гройсман подякував Петрові Гадзу та бучацьким аграріям за копітку наполегливу працю і зауважив, що він особисто на державному рівні підтримує такі підприємства, як «Бучачагрохлібпром». Бо підопічні Петра Гадза не лише збирають високі врожаї зернових, а й виробляють із них борошно, займаються високопродуктивним насінництвом.

Свій виставковий стенд на святі поля і саду презентували і представники ТНЕУ на чолі з ректором Андрієм Крисоватим

– Я є лобістом розвитку малого і середнього аграрного бізнесу в Україні, представником яких і є «Бучачагрохлібпром». Водночас переконаний, що акцент в агросекторі сьогодні треба робити не тільки на збільшенні валу продукції, а й на поглибленні переробки, створенні додаткової вартості всередині країни і нових робочих місць, – наголосив керівник уряду.

Як стало відомо на цьому ж сільгоспфорумі, ФГ «Гадз» невдовзі планує відкрити підприємство з переробки фруктів зібраних і власних садів. А це ті ж нові робочі місця та надходження до бюджету.

Прем’єр-міністр України також повідомив усім учасникам свята, що він вважає працю аграріїв надважливою для держави.  

– Україна має стати економічно сильною, тоді ми вирішимо багато проблем, які накопичилися десятиріччями. І в цьому завданні роль АПК є дуже важливою. Для цього ми запроваджуємо справедливі інструменти чесної підтримки тих, хто працює на агроринку, просуває нашу продукцію за кордон та створює робочі місця. Цього року ми компенсуємо 25% вартості сільгосптехніки, маленьким фермерам – 40%. Ми надаємо пріоритет розвитку тваринництва – 2500 грн. за теля віком до 13 місяців для домашніх господарств. Також держава компенсує 25-30% вартості будівництва тваринницьких комплексів. Ми хочемо допомогти вам, аграрії!» – зазначив Володимир Борисович.

«Працівники мають достойні зарплати, які можуть конкурувати із закордонними»

ТзОВ «Бучачагрохлібпром» і ФГ «Гадз», незважаючи на складні економічні умови в державі, постійно нарощують обсяги виробництва. Паралельно з цим вони і збільшують рівень готового забезпечення своїх працівників. Зокрема, за минуле півріччя середня заробітна плата у «Бучачагрохлібпромі» сягнула 13,5 тис. грн. Як розповів голова наглядової ради компанії Петро Гадз, його команда робить усе, щоби гідно оплачувати працю своїх людей та забезпечувати їх робочими місцями.

Керівники провідних агроформувань Тернопілля
Петро Гадз, Микола Пилипів, Антон Білик та Іван Чайківський

– Наше підприємство забезпечило роботою майже 800 осіб. Я завжди стараюся втілювати задуми та робити це ефективно, адже мова йде не лише про успіх компанії, а й про людей. З кожним досягненням у нас з’являється все більше можливостей працевлаштувати нових професіоналів, дати їм шанс проявити себе та продемонструвати свої навички, реалізуватися. Крім того, забезпечуємо своїх працівників достойними заробітними платами, які можуть конкурувати із закордонними. Адже є хороша робота, є людина – вона нікуди не виїжджає і не шукає кращої долі на чужині. Лише так у нас буде успішна держава, іншого шляху немає, – сказав Петро Гадз.

«Розвиваючи економіку, такі аграрії, як Гадз, відроджують колиску нашої нації українське село»

Завдяки  Дням поля і саду, які для сільгоспвиробників з усієї України проводить знаний аграрій Петро Гадз, кожен із них мав змогу перейняти як у господаря,так і в інших колег неоціненний досвід господарювання. А участь у таких заходах представників влади різних рівнів, у тому числі й народних депутатів, сприяє поліпшенню законодавчої бази для розвитку сільськогосподарського виробництва у державі.

– Саме завдяки спілкуванню з Петром Гадзом, іншими провідними аграріями ми завершили низку законопроектів, які сприяють розвитку сімейного фермерства в Україні. Я вважаю, що це революційний закон, який дозволить малим сімейним фермам заручитися підтримкою держави, – стверджує народний обранець Микола Люшняк.
Дуже корисними як для розвитку агровиробництва, так і майбутнього села  вважає такі зустрічі генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський. 

– Виробничі потужності знаного в нас та далеко за межами Тернопілля аграрія, Героя України Петра Івановича Гадза вражають. Він провів День поля, де йому вдалося майстерно поєднати світові технології і досвід із працездатністю українських хліборобів. Такі аграрії, як Гадз, розвивають економіку та розуміють, що це не просто соціальний бізнес. Це відродження колиски нашої нації – українського села, – зазначив Іван Чайківський.

Загалом на заході, який на своєму підприємстві організував Петро Гадз, побували як його колеги-аграрії, так і представники фірм-партнерів, що забезпечують сільгосппідприємства засобами хімзахисту і спеціальною технікою. Серед почесних гостей  були і представники Тернопільського національного економічного університету на чолі з ректором Андрієм Крисоватим. Партнери ТзОВ «Бучачагрохлібпром» і ФГ «Гадз» завітали сюди із власними стендами, на яких упродовж свята демонстрували напрямки своєї діяльності і потенційні напрямки співпраці для всіх охочих.

– Справді гостинну зустріч організував надійний партнер ТНЕУ – ТзОВ «Бучачагрохлібпром» в особі директора  Петра Івановича Гадза. У нас із ним налагоджена тісна співпраця як у науково-освітянському, так і в спортивному напрямках. Третю сходинку в чемпіонаті України серед жінок посіла волейбольна команда «Галичанка-ТНЕУ-Гадз», який завершився у середині квітня. На свято завітав Прем’єр-міністр України Володимир Борисович Гройсман, з яким мали нагоду поспілкуватися біля виставкового стенду ТНЕУ. Були й інші зустрічі та бесіди із представниками влади та бізнесу. День видався надзвичайно насиченим і цікавим! – підсумував участь делегації ТНЕУ у Всеукраїнському святі поля та саду ректор університету Андрій Крисоватий.

Тож черговий агрофорум, який організував Петро Гадз, вдався і виявився корисним для всіх його учасників. Від імені бучацьких і загалом тернопільських аграріїв Петро Гадз подарував високому державному гостеві вишиванку. Приймаючи її, Володимир  Гройсман щиро подякував і назвав найціннішим для себе подарунком.


Джерело: Тижневик "Номер один"Новини
16 Вересня
15 Вересня
13 Вересня
12 Вересня
11 Вересня
Який варіант міграції Ви розглядаєте для себе?
 • Виїхати на заробітки з метою залишитися за кордоном назавжди 47%, 20 votes
  20 votes 47%
  20 votes - 47% of all votes
 • Не думаю про еміграцію і заробітки. Комфортно працюю в Україні 26%, 11 votes
  11 votes 26%
  11 votes - 26% of all votes
 • Поїхати на кілька років, заробити необхідну суму і повернутися 16%, 7 votes
  7 votes 16%
  7 votes - 16% of all votes
 • Сезонні роботи на місяць-два 12%, 5 votes
  5 votes 12%
  5 votes - 12% of all votes
Total Votes: 43
Вересень 19, 2018 - Квітень 30, 2019
Voting is closed
Погода
Відео
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше