Найсвіжіше:
• Як народними засобами вилікувати запалення кісткового мозку • Рулет “Мімоза” від Ярослави Лизун • Україна – п’ята у світі за захворюваністю на кір • На Теребовлянщині спритний ділок підробляв алкоголь відомих брендів • Українцям не догодиш • Перевірити диплом про вищу освіту можна онлайн • Тернопільський тристоронній годинник – найпопулярніший об’єкт за туристичним скануванням в Україні • У МВС назвали вартість відновлення водійських прав онлайн • Чи бути трансплантації органів в Україні? • Про народження нації, війну Марусі Звіробій та жертви злодіїв • Масштабне шахрайство: гроші за колеса заплатили, а товару не отримали • Консервативний Хрущов та легенда про зруйнований костел • Незачинені двері вартували 150 тисяч гривень • АМКУ зобов’язав великі АЗС знизити ціни на пальне • Хто тепер зможе виробляти спирт: монополію скасовано • Людей на колісних кріслах визнали учасниками дорожнього руху • “Оцифровка” території України коштуватиме понад 275 мільйонів • Жорстока розправа на Тернопільщині: вбив, а потім підпалив оселю, щоб замести сліди • ГОРОСКОП • На Збражчині син знущався над рідною матір’ю • У Тернополі в під’їзді багатоповерхівки знайшли бойову гранату • Три способи надіслати гроші з-за кордону • Керівник управління виконавчої служби в області Андрій Хічій: «Якщо в особи виникла заборгованість, виконавець робить відмітку й особа автоматично потрапляє у реєстр боржників. З цього моменту вона вже не зможе вчинити жодного правочину» • Анонси газети «Номер один» від 11.12.2019 р. • Сергій Ухачевський – авантюрист долі, «золотий письменник» і відважний лицар України
rss
Віталій Цимбалюк: «UPSK входить до десятки найкращих страхових компаній України»

Опубліковано: 24 Травня о 10:26photo

17 травня в Тернополі відбувся семінар з питань розвитку страхової компанії UPSK («Українська пожежно-страхова компанія») та обміну досвідом з окремих видів страхування. Модератором заходу виступив директор західного регіону, член наглядової ради компанії Віталій Цимбалюк.

– У Тернополі нами було проведено навчання страховиків зі всієї Західної та частково Центральної України. Незважаючи на всю складність економічної ситуації у державі, страховий ринок доволі перспективний та займає свою нішу. Особливо актуальним у найближчий час має стати медичне страхування, на якому під час семінару було зроблено головний акцент. Рано чи пізно ми всі дійдемо до обов’язкового медичного страхування, бо практично ніде в Європі немає безкоштовної медицини. Якщо людина застрахована та з її зарплати знімається незначний відсоток, вона знатиме, що коли потрапить до лікарні, їй буде надано кваліфіковану медичну допомогу, за яку вона додатково не платитиме, – розповів Віталій Цимбалюк.

Компанія UPSK сьогодні співпрацює з усіма комунальними медичними закладами в Тернополі та області. Завдяки оформленому страховому полісу, пацієнти цих установ обслуговуються швидко та якісно. Задоволені медичним страховим полісом від UPSK й іноземні громадяни, які перебувають на території України. Свої послуги страхова компанія надає закордонним гостям уже понад 15 років.

На жаль, поки що страхова медицина в Україні не обов’язкова, але великі підприємства, дбаючи про своїх працівників, уже тепер власним коштом купують їм страховку.

– На Тернопільщині маємо хороший приклад багатьох місцевих підприємств, які асоціюють себе як європейські компанії і страхують життя та здоров’я своїх працівників. Це показує, що роботодавець дбає про свій колектив, переживає за здоров’я працюючих, і в разі погіршення їхнього самопочуття, затрати на лікування відшкодує страхова компанія. Водночас і працівники, розуміючи, що їх цінують і оберігають, більше віддаються роботі, – каже Віталій Михайлович.

На семінар у Тернополі були запрошені представники структурних підрозділів компанії: Волинське та Житомирське обласні управління і філії, Львівське, Хмельницьке, Закарпатське обласні управління, Рівненська дирекція та філія, Чернівецьке обласне управління, дирекція та департамент страхування, а також Західна дирекція СК UPSK. Адже компанія UPSK як провідний гравець на страховому ринку активно розвивається.

– Україна стукає до Європейського Союзу, тому західні представництва нашої компанії – в лідерах, тут постійно відкриваються нові філії. Тільки за останніх 4 місяці ми відкрили такі в п’яти районах Тернопільської області і далі працюємо у цьому напрямку. В нашій компанії на першому місці – клієнт. Більше того, ми як європейська компанія проводимо так зване перестрахування з австрійськими страхувальниками, а тому виплати у нас – одні з найбільших в Україні. Так за 2016 рік вони склали близько 50 мільйонів гривень, – повідомив Віталій Михайлович. 

Варто зазначити, що страхова компанія UPSK входить до десятки найкращих страхових компаній в Україні. У 2016 році нею було укладено 3 003 888 договорів страхування, в тому числі:

– зі страхувальниками-фізичними особами – 734 039 договорів;

– зі страхувальниками-юридичними особами – 2 269 849 договорів.

logo

СК UPSK також є одним із лідерів на ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів. За показниками Моторного (транспортного) страхового бюро України, СК UPSK входить у ТОП-5 за сумою отриманих страхових премій по даному виду страхування. У 2016 році було укладено 3 897 договорів страхування наземного транспорту, зроблено 1 031 виплату на 14,5 млн. грн.

Зі страхування нещасних випадків укладено 61 675 договорів, по 760 із них виплачено 805 тис. грн. через настання страхових випадків.

Також компанією укладено 146 356 договорів страхування майна та іпотеки, виплачено 26 103,20 грн. внаслідок 976 страхових випадків.

За даними 2017 року Національне уповноважене рейтингове агентство ТОВ “Рейтингове агентство”IBI-рейтинг” підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг ПрАТ “УПСК” за Національною рейтинговою шкалою рейтинг на рівні “uaAA стабільний”.

ДОВІДКА:

Страхова компанія UPSK створена в 1992 році і більш ніж за 24 роки бездоганної роботи стала однією з провідних страхових компаній України. Вона надає страхові послуги з 20 видів добровільного та 16 видів обов’язкового страхування, а саме:

– обов’язкові види: іпотека, страхування добровільних пожежних дружин (ДПД), екологія, зброя, небезпечні вантажі, нотаріуси, небезпечні відходи, ОСЦПВ, особисте страхування від нещасних випадків на транспорті, СНІД;

– добровільні види: відповідальність власників наземного, повітряного, водного транспорту, відповідальність перевізника, відповідальність перед третіми особами, майнове страхування: вантаж та багаж, водний, залізничний, наземний, повітряний транспорт, майно, фінансові ризики;

– особисте страхування: медичне, страхування від нещасних випадків, страхування здоров’я на випадок хвороби, страхування медичних витрат.

На сьогодні понад 10 тисяч юридичних осіб плідно співпрацюють із СК UPSK. Серед них є компанії в галузі фінансового, освітнього, аграрного та туристичного секторів, заводи і комбінати, водоканали, магазини, лікарні та аптеки, авто- та будівельні компанії, науково-дослідні установи (НДІ), засоби масової інформації тощо.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,Новини
15 Грудня
14 Грудня
13 Грудня
12 Грудня
11 Грудня
Який варіант міграції Ви розглядаєте для себе?
 • Виїхати на заробітки з метою залишитися за кордоном назавжди 47%, 20 votes
  20 votes 47%
  20 votes - 47% of all votes
 • Не думаю про еміграцію і заробітки. Комфортно працюю в Україні 26%, 11 votes
  11 votes 26%
  11 votes - 26% of all votes
 • Поїхати на кілька років, заробити необхідну суму і повернутися 16%, 7 votes
  7 votes 16%
  7 votes - 16% of all votes
 • Сезонні роботи на місяць-два 12%, 5 votes
  5 votes 12%
  5 votes - 12% of all votes
Total Votes: 43
Вересень 19, 2018 - Квітень 30, 2019
Voting is closed
Погода
Відео
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше