Найсвіжіше:
• На Тернопільщині сталися зміни у керівному органі місцевого самоврядування • Бучацький «Колос» заявився на сезон-2024: з наддосвідченим захисником, чемпіоном області та молодими талантами • У центрі Тернополя тимчасово не буде газу – відома причина  • На Харківщині загинув прикордонник з Тернопільської області • Від розумних візків до покоління Альфа: 5 головних тенденцій у роздрібній торгівлі 2024 року • Частина Тернопільської області сьогодні буде без світла • Запросила злодія додому: чоловік накриміналив на Бережанщині та втік у сусідню область  • Які модні літні костюми цього сезону? • Футбольний сезон-2024: кадрова революція у триразового срібного призера чемпіону Тернопільщини • Тернопільська мерія дофінансувала на 7 мільйонів одне з комунальних підприємств • Mercedes-Benz GLC: особливості та переваги моделі • Американському сенатору присвоєно звання почесного громадянина міста на Тернопільщині • Уродженець росії викинув валізу з тілом матері в Тернополі і намагався сховатися в Одесі • На Шумщині в результаті займання авто загинув 36-річний чоловік • Гравців, які мають 17 титулів чемпіонів Тернопільщини, заявив заліщицький «Дністер» • Ухилянт із Хоросткова, щоби не йти в тюрму, добровільно пішов до ЗСУ • Міноборони – про повістки за кордоном і чи встигнуть розробити електронний кабінет • Революція в кулінарії: суші бургер • Обмеження прав українців за кордоном вигідне лише нашому ворогу, – нардеп • Як вибрати клініку для ведення вагітності • За вчинення домашнього насильства жителю Зборова загрожує два роки тюрми • На два дні у Тернополі перекриють одну з головних промислових вулиць міста  • Житель Бережанщини постане перед судом за тяжкі тілесні ушкодження, що спричинили смерть потерпілого • Щемлива історія 22-річного воїна з Тернопільщини, який вижив після “скидання” вибухівки з дрона • Частина Тернопільської області буде без світла – стала відома причина
rss

В учасників ЗНО є тиждень, щоб внести зміни у реєстрацію


Опубліковано: 23 Березня 2017р. о 12:00


zno-201717 березня закінчилась реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання-2017. Найбільше учасників традиційно зареєструвалися на тестування з української мови – понад 5500 осіб. Далі- історія України та математика. Втім ситуація може змінитися, адже в учасників є ще тиждень, щоб внести зміни у реєстраційні дані. Вони можуть стосуватися як особистих даних, так і обраних предметів.

У регіональний центр оцінювання якості освіти продовжують надходити документи з реєстраційними даними учасників, тому в спеціалістів поки немає інформації щодо точної кількості зареєстрованих. Опрацювання результатів триватиме до 31 березня. Саме до цього часу учасники можуть внести зміни у реєстрацію та перереєстровуватись.

За попередніми даними, традиційно  найбільше учасників реєструвались на тестування з української мови та літератури. Всього 5517. З них 4490 учасники вибрали цей предмет як державну підсумкову атестацію. Це непоганий показник, адже, згідно зі статистикою, в області налічується 4,5 тис. випускників.

Складати ЗНО з історії України в області будуть 4593 особи, математики- 2132, фізики- 532, хімії – 678, біології- 1881, географії – 2512, англійської мови- 1722, французької- 5, німецької- 115, російської – 11, іспанської – 4.

– Ця статистика є проміжною, – зазначає відповідальний за проведення ЗНО в Тернопільській області Юрій Шайнюк. – Вона відповідає прогнозованому показнику майже на 85%. Передбачаємо, що цього року на ЗНО зареєструється близько 6 тисяч учасників. У цілому кількість випускників щороку зменшується. Крім того, цього року при вступі можна використовувати сертифікат 2016 року. Тому минулорічні випускники не будуть реєструватися на всі предмети, а лише на ті, результати з яких у попередньому році їх не влаштовували.

З 23 травня до 16 червня триватиме основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Про строки проведення додаткової сесії буде повідомлено пізніше. Орієнтовно вона триватиме з 3 до 12 липня.

Варто зазначити, що цього року у правилах оцінювання є деякі зміни. Зокрема, випускникам загальноосвітніх закладів, які з 1 червня 2016-го до 1 червня 2017 року отримали міжнародний сертифікат мовного іспиту рівня В1 (для загальноосвітніх навчальних закладів) та В2 (для спеціалізованих закладів з поглибленим вивченням іноземних мов), результати зазначених іспитів зараховуються як державна підсумкова атестація. І в атестат у якості атестаційної оцінки вноситься 12 балів. Ті, хто має на руках сертифікат і зареєструвався для державної підсумкової атестації у формі ЗНО, мають до 31 березня внести зміни до своїх реєстраційних даних. Тобто вилучити предмет іноземна мова, але лише в частині державної підсумкової атестації.

– Частина учнів, у тому числі й ті, хто реєструвався в школі під керівництвом вчителів, допустили певні помилки. Таким учасникам відмовлено у реєстрації. Однак вони мають можливість до 31 березня по-новому зареєструватися, виправити недоліки. Таких випадків небагато, але вони є, – зазначає Юрій Шайнюк. – Найтиповіші помилки: учасники забули поставити підпис, дату на заяві, не вклеїли фотографії, неправильно або неповністю заповнили заяву, не додали частини копій документів, надали довідку не того взірця тощо.

За словами пана Шайнюка, у цілому те, що тепер учні реєструються у навчальних закладах та подають документи комплектами, дозволило зменшити кількість допущених помилок.

– Повністю довіряти цю роботу випускникам недоречно, тому що вони ще діти. Під керівництвом вчителя вони все-таки виправляють допущені помилки. Сам вчитель не реєструє учасників, він лише збирає і систематизує інформацію, перевіряє правильність реєстрації і відправляє документи у регіональний центр оцінювання якості освіти, – каже пан Юрій.

Пункти тестування будуть визначені після опрацювання даних про учасників тестування. Їх в області планують створити необхідну кількість. Пункти будуть утворені на базі великих шкіл в районних центрах, містах обласного значення. У районах достатньо шкільних автобусів, щоб забезпечити довіз учасників до пунктів тестування. Тож відстань 30-40 км до районного центру не є перешкодою для того, щоб скласти тести, констатує Юрій Шайнюк. Крім того, Міністерством освіти і науки України та Міністерством охорони здоров’я видано спільний наказ про створення особливих умов під час ЗНО для осіб з обмеженими можливостями. Наразі відбувається підрахунок кількості таких учасників. Інформацію про них буде передано у пункти тестування для забезпечення необхідних умов. Учасники, які мають статус інваліда, матимуть можливість на півгодини довше працювати над завданнями, ніж решта учасників.

Особи, які перебувають у місцях позбавлення волі, реєструються виключно на додаткову сесію. Наразі інформації про бажаючих з тих чи інших виправних установ області в центр якості освіти не надходило. Реєстрація таких учасників відбувається за окремими вимогами.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,





Новини
26 Квітня
25 Квітня
Що ви очікуєте у 2024 році в Україні?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше