Найсвіжіше:
• Війна за приміщення Бережанської рятувально-водолазної станції • На Тернопільщині вперше за останні кілька десятиліть відбулися офіційні змагання з кінного спорту • Лікар-невролог Марія Шкробот: «У світі близько 50 мільйонів людей хворіють на деменцію, найпоширенішою формою якої є хвороба Альцгеймера» • Тереболянська «Нива» – краща футбольна команда області • За 30 років в Україні вкрали 5 мільйонів гектарів землі • ТОВ «Тернопільелектропостач» – нова компанія на ринку електроенергії • Щодо ситуації із виявленими печатками ДВК в Тернопільській ТВК, розповів Ігор Процик • «Нива» уперше в історії виграла в «Чорноморця» на його полі • Концепцію покращення дорожнього трафіку презентували у Тернополі • Навчання студентів ЗУНУ за програмою академічних обмінів DAAD • На Тернопільщині планують створити геологічний заказник • Гороскоп на тиждень із 26 жовтня по 1 листопада 2020 року • Об’єкти «Великого будівництва» готують до відкриття • Листопаде листопаде, чи зустрінеш ти нас заморозками? • Водій маршрутки переїхав пенсіонерку – і знову сів за кермо • У Тернопільській громаді голосуються за проєкти «Громадського бюджету-2021» • Віктор Овчарук став керівником обласного перинатального центру «Мати і дитина» • Як пройшли місцеві вибори на Тернопільщині? • Українців очікує значне підвищення ціни на газ • Анонси газети «Номер один» від 28.10.2020 р. • Майже півтори тисячі роботодавців Тернопільщини вже мають власні «електронні кабінети» • Де на Тернопільщині не буде світла • Сучасну студію робототехніки відкрили у Підволочиську за сприяння «Контінентал Фармерз Груп» • Чи обов’язково вкривати кущі троянди на зиму • Коли садити часник на зиму?
rss
У медцентрі «Мевіз» можна виявити захворювання ще в його зародку

Опубліковано: 28 Листопада о 14:00Однією з основних причин, які призводять до невиліковних важких недуг українців, є те, що вони несвоєчасно проходять медогляд і не здійснюють діагностику свого організму. Щоправда, донедавна ця галузь медицини у нашій державі була не надто розвиненою. Нині ж діагностичні центри можуть виявити будь-яку недугу ще в її зародку. І від цього найбільшою мірою залежить якість та ефективність лікування пацієнтів. Висококваліфіковані медики працюють на найсучаснішому обладнанні в медцентрі «Мевіз». Цей діагностичний заклад працює у двох тернопільських клініках, відділення яких чи найбільше потребують його допомоги – Тернопільській міській лікарні №2 (де є кардіологічне відділення та інші) і обласному онкологічному диспансері (де від найскрупульознішого діагнозу залежить життя людини). Про це та інше бесіда нашого журналіста із головним лікарем медичного центру «Мевіз» Миколою Дросиком.

«Наше обладнання дозволяє провести діагностику найдрібніших елементів»

– Пане Миколо, що означає слово «Мевіз», це звичайна абревіатура чи в ньому зашифрована суть діяльності компанії?

– Це слово означає «медична візуалізація». Мовою науки – це створення візуальних зображень внутрішніх органів для проведення клінічного аналізу і медичного втручання. Медична візуалізація використовується для огляду внутрішніх структур тіла людини, а також для діагностики і лікування захворювань.  Стосовно безпосередньої діяльності медцентру «Мевіз», то ми на сучасних ультразвукових апаратах здійснюємо діагностику різних недуг.

– Останніми роками в Тернополі з’явилося чимало діагностичних як центрів,так і окремих кабінетів, проте, за словами відвідувачів, їхнє обладнання не в змозі здійснити діагностику та візуалізацію найдрібніших елементів захворювання.

– У нашому медцентрі є ультразвукове діагностичне обладнання, яке має датчики високої роздільної здатності, що дозволяє провести діагностику та візуалізацію найдрібніших елементів.

Па­цієнт може пройти комплексне обстеження, не виходячи з лікарні

– Медцентр «Мевіз» базується у двох тернопільських клініках. Завдяки цьому є можливість комплексного обстеження пацієнта, чого до цього не було безпосередньо в лікувальному закладі.

– Так, у спеціалізованому медичному центрі «Мевіз», який розташова­ний у Тернопільській міській лікарні № 2, працюють два кабінети: кардіодіагностики і комп’ютерної спіральної томогра­фії. Ще один кабінет ультразву­кової діагностики розташований в обласному онкологічному диспансері, що на вул. Купчинського, 8. Досі в цих тернопільських лікарнях не надавали такого рівня діагностичних послуг. Тому за поданням керівництва вищезазначених клінік їхні вищі інстанції – відповідно відділ охорони здоров’я Тернопільської міської ради та профільне управління облдержадміністрації – провели прозорі конкурси для  визначення фірм, які мали здійснювати діагностичну діяльність у цих комунальних медичних закладах. Ми взяли участь в обох і в підсумку незалежні комісії визнали саме нашу фірму переможницею кожного з них. Тепер у цих кабінетах є високоякісне обладнання і па­цієнти можуть пройти комплексне обстеження, не виходячи за межі лікарень.

– А яке саме обладнання використовує «Мевіз» для виявлення недуг пацієнтів?

– Наші спеціалізовані кабінети обладнані апаратурою найвідоміших брендів: томограф фірми «Тоshibа», уль­тразвуковий апарат для кардіоді­агностики “РhіІірs» та електрокарді­ограф «Sіemепs» В онкодиспансері працює ультразвуковий діагностичний апарат «Sіemепs» преміум класу. У першу чергу наш медичний центр проводить скринінгову та допоміжну діагностику для більш чіткого встановлення діагнозу.

– Вартість обстеження у вашому закладі для всіх однакова чи є якісь пільги для певних категорій людей, які до Вас звертаються за допомогою?

– Ми проводимо безкоштовне обстеження у невід­кладних станах. Адже безпосереднім і професійним обов’язком кожного медичного працівника є надати допомогу хворому у важкому стані. Тобто у тих випадках, коли від діагностики може залежати, як миттєво врятувати життя людині. Також у нас є соціальний пакет для учасників антитерористичної операції та працівників міській лікарні №2 і обласного онкологічного диспансеру.

Сучасний апарат проводить високоспеціалізовану кардіологічну діагностику

– За даними Міністерства охорони здоров’я, основні проблеми українців, які призводять до летальних наслідків, – це захворювань серцево-судинної системи. Ці недуги є причиною 67 відсотків усіх смертей. Не становить винятку ця сумна статистика і для Тернополя та нашого краю. Тож від своєчасного виявлення цієї недуги залежить життя людини?

– Безперечно, тому в другій міській лікарні, де і лікують хворих на серцево-судинні, у тому числі й важкі, недуги, діє наш кабінет кардіодіагностики та УЗД ехокардіоскопії. Працюємо на сучасному апараті, за допомогою якого проводять високоспеціалізовану кардіологічну діагностику, ви­користовуючи 3D-картування серця. Апарат дає можливість досліджувати функцію серця по­стійним імпульсно- хвильовим та кольоровим доплером. Також володіємо новим та сучасним методом – тканинна доплерографія. За допомогою цього методу спе­ціалісти діагностують діастолічну дисфункцію лівого шлуночка на ранніх етапах та можуть попе­редити подальше її прогресування.

– Надзвичайно важливо здійснити моніторинг стану міокарда у пацієнтів після перенесеного інфаркту міокарда, міокардиту, а також хворим із гіпертоніч­ною хворобою?

– Окрім вами зазначеного, також це необхідно зробити за наявно­сті аритмій та різних захворювань серця. Тому ехокардіоскопію важливо здійс­нювати вчасно та відповідно до терміну, призначеного лікарем. Не менш важливо пройти обстеження ехо­кардіоскопії, якщо ви відчули дис­комфорт у серці. Крім того, маємо можливість реєструвати ЕКГ під час ехокардіоскопічного обсте­ження, що покращує діагности­ку тієї чи іншої патології в серці.

«Ми можемо детально обстежити будь-яку ділянку тіла людини»

– У медцентрі  «Мевіз» можуть здійснити комплексну діагностику практично всіх органів людини?

– У принципі, ми можемо детально обстежити будь-яку ділянку, якщо цього потребує лікування людини. У кабінеті спіральної комп’ю­терної томографії на комп’ютерному томографі проводимо різні об­стеження органів грудної клітки, черевної порожнини, головного мозку, судин головного мозку, су­дин нижніх кінцівок. Також здійснюємо діагностування органів черевної порожнини та серцево-судинної системи з кон­трастною речовиною, що значно підвищує діагностичну цінність обстеження.

– Вагоме місце в діагностичній галузі медицини Тернополя та області посідає Ваш кабінет ультразвукової діагнос­тики, що знаходиться в  обласному онкодиспансері. Які обстеження здійснюють у ньому?

– Тут проводять різні методи ультразву­кової діагностики – скринінг для пацієнтів, але надають перевагу онконасторозі. Тому ми вибрали обладнання, яке най­краще придатне для таких цілей. На відміну від інших апаратів, він має датчики високої роздільної здатності, що дозволяє прове­сти діагностику та візуалізацію найдрібніших елементів. Надсучасне обладнання дає можливість про­ведення найефективнішого на сьогодні методу дослідження – еластографія молочної залози та печінки, яка визначає пружність м’яких тканин та дозволяє провести ранню діагностику захворювань.

– Чи не шкідливі ці методи для здоров’я тих, хто обстежується у Вашому діагностичному центрі?

– Запевняю вас, що всі ці методи не шкід­ливі, оскільки не є радіологіч­ними. Ми обстежуємо хворого без втру­чання в організм. Завдяки УЗД можемо бачити органи, їхню структуру, розміри, патологічні утворення, хронічні та гострі за­хворювання. А також травми, розриви.

– Які ще послуги, окрім зазначених, надає «Мевіз» пацієнтам?

– Окрім уже сказаного, ми ще надаємо таку послугу, як виїзне уль­тразвукове дослідження. Якщо пацієнт у важкому стані чи з ін­ших причин не може приїхати у лікарню, то може виклика­ти спеціалістів із портативним ультразвуковим діагностичним апаратом.

– Специфіка діяльності Вашого медичного центру, як і всіх аналогічних, вимагає постійного вдосконалення роботи персоналу. Як і де підвищуєте рівень кваліфікації медиків і технічних працівників?

– Персонал медичного центру «Мевіз» проходить стажування у Польщі, в місті Лодзь, у кардіологічній клініці та в онкоцентрі Катовіце. Тісно співпрацюємо з Національним інститутом серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова та іншими провідними закладами в Україні. У нас налагоджено професійні контакти з відомими приватними клініками Європи та США, постійно беремо участь у міжнародних конгресах та симпозіумах в Україні та за її межами. І це дає нам змогу підвищувати рівень своєї кваліфікації та професійних навичок наших фахівців.

Олесь Миколайчук


Джерело: Тижневик "Номер один"Новини
30 Жовтня
29 Жовтня
28 Жовтня
Який варіант міграції Ви розглядаєте для себе?
 • Виїхати на заробітки з метою залишитися за кордоном назавжди 47%, 20 votes
  20 votes 47%
  20 votes - 47% of all votes
 • Не думаю про еміграцію і заробітки. Комфортно працюю в Україні 26%, 11 votes
  11 votes 26%
  11 votes - 26% of all votes
 • Поїхати на кілька років, заробити необхідну суму і повернутися 16%, 7 votes
  7 votes 16%
  7 votes - 16% of all votes
 • Сезонні роботи на місяць-два 12%, 5 votes
  5 votes 12%
  5 votes - 12% of all votes
Total Votes: 43
Вересень 19, 2018 - Квітень 30, 2019
Voting is closed
Погода
Відео
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше