• Завдяки чому найчастіше збагачувались жителі Тернопілля? • Екологічний «коронавірус» Тернополя • Новий міністр економіки не вніс у декларацію маєток під Києвом та квартиру в Москві • Пончики “Ніжні” від Марії Голуб • В умовах карантину “Укрпошта» працює у штатному режимі • НБУ пропонує продовжити роботу обмінників, ломбардів та кредитних спілок • УГКЦ готова перетворити всі храми на лікарні • На «Канаді» розчищають територію під майбутню будову • Новий очільник Тернопільщини Володимир Труш: відомі та невідомі факти • Як подати показники за комунпослуги, не виходячи з дому? • Пені та штрафів за прострочення в «Приватбанку» не нараховуватимуть • Уряд розробляє план підтримки бізнесу і тих, хто втратить роботу • Коронавірус відступив від Китаю й охопив Європу • У Тернополі заклали камінь під пам’ятник Святій Покрові • У неділю Україна переходить на літній час • ГОРОСКОП • Коронавірус уже на Тернопільщині: блокпости, перші випадки зараження, масковий режим та обмеження у роботі транспорту • Паніка або, навпаки, повне ігнорування заходів безпеки під час пандемії – головні друзі коронавірусу • У «Контінентал Фармерз Груп» вживають максимальних заходів для запобігання поширенню вірусу COVID-19 • Робота Тернопільської обласної служби зайнятості в умовах карантину • Березневі морози не відступають • Анонси газети «Номер один» від 25.03.2020 р. • Головний лікар онкодиспансеру Леонід Шкробот: «Багато видів раку є виліковними і чим раніше встановлено діагноз, тим успішнішим є лікування та сприятливішим прогноз» • Землевпорядник Світлана Фуг: «Ринок земель потрібен, але він повинен бути контрольований державою і з обмеженнями» • На Гусятинщині рецидивіст викрав вишневий садок…
rss
Підручний – п’ятий на Кубку світу

Опубліковано: 22 Грудня о 12:57

Тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний взяв участь у чотирьох гонках на третьому етапі Кубка світу, який на минулому тижні пройшов у містечку Нове Место (Чехія), найкращий результат показав у змаганнях з масового старту, в яких фінішував п’ятим.

У мас-старті наш земляк програв усього 10 секунд переможцю-французу Мартену Фуркаду і менше однієї секунди – росіянину Антону Бабікову.

У гонці переслідування Підручний був 17-м, а у спринтерській гонці – тільки 22-м.

У загальному заліку Кубка світу з біатлону сезон 2016/2017 Дмитро Підручний із 154 очками перебуває на 20 місці.

***

Черговим подіумом юніорського Кубка IBU, який проходить в австрійському Хохфільцені, відзначився тернопільський біатлоніст Віталій Труш. У спринті наш земляк, стартувавши під першим номером, був дуже близьким до перемоги, однак на фініші таки поступився спортсмену з Німеччини Еріку Вейку. Причиною, на думку фахівців біатлонної Федерації, стала заминка на другому рубежі, де Труш програв супернику 7 секунд у швидкострільності, а на фініші – 5,4 секунди. Але і другого місця на подіумі Віталію виявилось достатньо, щоб очолити загальний залік юніорського Кубка IBU.

Джерело: Тижневик "Номер один"