• У Тернополі в пасажирському транспорті травмувалася 73-річна жінка • Салати: особливості та характеристики • Міськрада на Тернопільщині виставила на аукціон майже 18 гектарів землі • 24 квітня один з мікрорайонів Тернополя буде без води • У Тернополі слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з тваринами • 47-річний мешканець Товстенської громади відповідатиме перед законом за наркозлочини • Правоохоронці провокували архітектора з Тернопільщини – Верховний Суд повністю виправдав обвинуваченого • Останні тренди у світі букетів: що зараз у моді? • П’яна водійка “Лексуса” у самісінькому центрі Тернополя скоїла ДТП • Одна з вулиць Тернополя на кілька годин залишиться без світла  • У Тернополі зник розпіарений мером реабілітаційний центр для військових • Представника Тернопільщини включено до Комітету розвитку футболу УАФ • Частина Тернопільської області буде без світла: стала відома причина • У громаді на Тернопільщині зустріли тіло загиблого Героя, котрий майже рік вважався безвісти зниклим • На Тернопільщині відзавтра вводяться графіки обмеження споживання електричної енергії • На Донеччині внаслідок штурмових дій противника загинув солдат з Тернопільщини • У Тернополі правоохоронці затримали організатора корупційної схеми • Місто на Тернопільщині отримає 460 тисяч євро для забезпечення стабільного постачання чистої води • На Борщівщині не можуть поділити батьківську хату: у хід ідуть погрози і навіть вбивство собаки   • У місті на Тернопільщині на майже 20% збільшили плату за воду • У бібліотеці Тернополя дитині відмовили видавати книги • Сучасні моделі музичних центрів: що пропонують покупцям відомі бренди • 28-річний військовий з Тернополя Дмитро Линва терміново потребує допомоги! • Підтвердилося найгірше: під час виходу з Авдіївки загинув матрос з Тернопільщини • На Тернопільщині водій не врахував погодних умов та злетів у кювет (+відео)
rss

ФК «Тернопіль» вивозить нічию з Сум!

Опубліковано: 14 Серпня 2016р. о 20:37

FC_Ternopil

У четвертому турі чемпіонату України в першій лізі ФК «Тернопіль» гостював у Сумах. За дуже важких погодних умов (протягом двох днів у Сумах йшов дощ), поєдинок завершився мировою – 1:1.

Переможний склад, як каже футбольне прислів’я, не змінюють. Цього принципу вирішив дотриматися головний тренер ФК «Тернопіль» Іван Марущак і вистав на матч у Сумах точно такий ж склад, який у Тернополі в кубковому матчі переміг стрийську «Скалу» (1:0). У рамці воріт стояв Олександр Чурілов; у обороні діяли Ігор Курило, Олексій Шейко, Юрій Соколовський та Степан Клекот; у півзахисті  – Ігор Вонс, Віталій Богданов, Павло Чорномаз (грали у центрі), Владислав Гевлич та Тарас Кривий (на флангах); на вістрі атаки – Тарас Гром’як.

Зважаючи на в’язке від дощу футбольне поле, показати комбінаційний та технічний футбол команди не мали змоги. За таких умов на перше місце виходили фізичні якості.

Перший гострий момент у матчі виник на сьомій хвилині. Після проходу по правому краю тернополянина Владислава Гевлича, пішла навісна передача. З нею оборонці ФК «Суми» справилися, але м’яч підхопив лівий оборонець ФК «Тернопіль» Юрій Соколовський, навіс якого знайшов Тараса Гром’яка. Але нападник тернополян не зумів як слід прийняти м’яча і той потрапив до руках воротаря господарів Олександра Литвиненка. Господарі відповіли кількома гострими випадами по лівому краю, однак відзначитися вони змогли після атаки з правого флангу. Після того, як був обіграний Юрій Соколовський, пішла навісна передача, яку, завдяки позиційній помилці центральних оборонців ФК «Тернопіль», реалізував Дмитро Богачов – 1:0. Далі гра до перерви відбувалася на зустрічних курсах, а до небезпек варто віднести удар Артема Меркушова з яким, перевівши м’яча на кутовий, справився Олександр Чурилов та гарматний постріл зі штрафного метрів 23-ох Ігоря Вонса – м’яч пройшов трішки вище поперечини.

Після відпочинку футболісти й далі грали у відкритий футбол. І якщо в перші 15 хвилин другого тайму ініціативою володіли господарі, то хвилини з 60-ої і завершення матчу ситуацію на полі контролювали тернополяни. Сумчани на старті другого тайму змогли навіть відзначитися після подачі кутового, але пробиваючи головою гравець ФК «Суми» порушив правила. А ще в одному епізоді гостей врятувала штанга. Далі гольових моментів у ФК «Тернопіль» було стільки, що вистачило б на кілька матчів. Спершу слушну нагоду не реалізував Андрій Шевчук, котрий, вийшовши на заміну, значно оживив гру тернополян в нападі. Удар Андрія з близької відстані пройшовся вище воріт. Через кілька хвилин настала черга хапатися за голову Віталію Богданову, який просто зобов’язаний був забивати після прострільної передачі Юрія Соколовського, але завдаючи удару з вбивчої позиції, поцілив прямо у руки кіперу ФК «Суми» Литвиненку. Двічі протягом трьох хвилин гольові моменти були ще в одного центрального півзахисника гостей Павла Чорномаза. В одному випадку він з близької відстані мав вирішувати епізод після навісу з правого краю Владислава Гевлича, але удар головою пройшов повз стійку. А в другому моменті після масованої атаки, м’яч дістався до Чоромаза, котрого оборонці господарів забули у центрі штрафного майданчика, однак м’яч після удару Павла прийняла на себе штанга. Практичного одразу при великому скупчені футболістів у штрафному майданчику сумчан, удар метрів з 12-ти завдавав Ігор Курило, але цього разу надійно зіграв кіпер.

І все ж таки, величезна перевага тернополян втілилася в забитий гол. Після навісної передачі з правого краю атаки ФК «Тернопіль», рукою у штрафному майданчику зіграв Процишин. Арбітр з Полтави Дмитро Панчишин без вагань вказав на одинадцятиметровий. Вирок судді реалізував штатний пенальтист ФК «Тернопіль» Ігор Курило – 1:1. Могли муніципали вивести з Суми і всі три очка. У компенсований арбітром час Віталій Богданов ледь не закинув м’яча за комірець кіперу ФК «Суми». А після подачі кутового тим ж Богдановим, з близько відстані ударом головою у рамку не поцілив Ярослав Солонинко.

Нічия у виїзному поєдинку – це перше очко здобуте ФК «Тернопіль» у новому сезоні. Тепер на наших земляків чекає непростий домашній поєдинок 19 серпня проти «Колоса» з Ковалівки.