Найсвіжіше:
• Громада на Тернопільщині зустріла кортеж із тілом Героя (+фото)  • На Гусятинщині у пожежі згоріло 60 листів шиферу (+фото) • Слідчі Тернополя повідомили підозру кременчанину, який торгував зброєю • Житель Почаєва добровільно видав оперативникам арсенал вибухонебезпечних предметів (+фото) • Рекет в стилі 90-х: зловмисник разом зі спільником «вибивали» 85 тисяч доларів неіснуючого боргу у двох тернополян • Пів мільйона компенсацій отримали цьогоріч роботодавці Тернопільщини, які працевлаштували переселенців • «Чемпіон» з Тернополя – переможець «Золотої ліги» U-11 • У Вишнівецькій лікарні встановили нове рентген-обладнання • Сьогодні офіційно розпочинається сезон водних прогулянок на Тернопільському ставі: режим роботи і тариф • У громаді на Тернопільщині оголошено два дні жалоби за загиблим воїном • Частина жителів Тернопільщини сьогодні буде без світла • Таки дотиснула: мерія Тернополя вирішила привласнити приміщення райлікарні • Сьогодні на кілька годин частина Тернополя буде без світла: адреси • Пів року вважався зниклим безвісти: підтвердили загибель Героя з Тернопільщини • Міноборони назвало основні пункти законопроєкту про мобілізацію • За минулу ніч патрульні Тернополя виявили трьох п’яних водіїв • Блогеру з Тернопільщини у військкоматі вп’яте відмовили служити в ЗСУ • Завтра на кілька годин частина Тернополя буде без води: адреси • На трасі Тернопіль-Хмельницький зітнулися фура та легківка: загинули двоє військових • Влада Тернополя перерахувала 30 мільйонів за фіктивні роботи, які ще й не були передбачені проєктом (відео+фото) • Фотофакт: на Тернопільщині працівники сільської ради вчилися гасити пожежі • Фірма найбагатшого уродженця Тернопільщини запустила виробництво найзатребуванішого в Україні виду добрив • “Мрію заснувати перший український кооперативний банк”: історія захисника та фермера з Тернопільщини Василя Мартюка • Харчова промисловість: виклики та перспективи • На Тернопільщині в автівці ледь не згорів водій (+фото)
rss

Засновник фестивалю «Best Mama fest» Людмила Муринська: «Мама не повинна здаватися і вигорати, у неї має бути час на себе, щоби вона мала звідки черпати силу та енергію»


Опубліковано: 24 Жовтня 2019р. о 10:16


Тернопіль живе та дихає на повні груди. Тут відбуваються масштабні заходи, котрі об’єднують однодумців, зводять коханих та запам’ятовуються надовго. Одним із таких заходів є «Best Mama fest». Це фестиваль для жінок, заради жінок та про жінок. Організатор заходу – Людмила Муринська, засновник мотиваційної платформи для матерів Best Mama club, засновник премії «Найкраща МАМА Тернопілля». У 2018 році жінка очолила рейтинг “ТОП-500 найвпливовіших жінок України”, а в 2019-му отримала номінацію “ТОП-100 жінок. Гордість і краса України”. А ще пані Людмила – любляча мама і турботлива дружина.

 

Засновниця фестивалю Людмила Муринська

«На цій роботі немає ні вихідного, ні відпустки, ні лікарняного, бо ти – Мама!»

20 жовтня у Тернополі відбувся вже четвертий фестиваль для жінок «Best Mama fest». Він був проведений заради жінки-матері, жінки-дружини, жінки-коханої!

Фестиваль мав на меті донести до жінок Тернополя, що сім’я, діти, чоловік, особистий ріст – це ті напрямки, які важливо розвивати. Треба розуміти істинні життєві цінності заради збереження душевної рівноваги жінки.

Під час фестивалю «Best Mama fest» учасниці відвідали тренінги 5 спікерів, майстер-класи, розважальні шоу-програми, б’юті-зону, зону консультацій від провідних спеціалістів сфери краси та здоров’я, змогли отримати нові знання, сформувати корисні звички, отримали відповіді на свої внутрішні запитання стосовно виховання дітей, відносин у сім’ї та з партнером, і дізналися найголовніше – як стати щасливою жінкою!

Фестиваль «Best Mama fest» дає можливість за один день відвідати виступи та майстер-класи провідних спікерів зі всієї України. Він – для жінок, які прагнуть розвиватися, хочуть бути завжди стильними та успішними, люблячими та щасливими!

Уперше в рамках фестивалю вручено премії “Найкраща МАМА Тернопілля”. Номінації премії: 1. мама-ангел (особливої дитини); 2. мама ранньої пташки (зарано народженої); 3. мама з великим серцем (багатодітна); 4. успішна мама (бізнес + соціально активна); 5. Мама-натхнення (мама, що присвятила своє життя лише сім’ї).

– Я знаю про їхні долі, я знаю про їхні злети і падіння, я знаю про їхні радості й болі. І дуже хотіла, щоби про них дізналися всі. Вони – неймовірні. Вони – сумні і радісні, рішучі і скромні, сміливі й обережні. Вони такі різні, та їх усіх об’єднує одне – вони Мами. Моє завдання – розказати про них. Не хочу більше мовчати. Разом із виступами спікерів, зоною консультацій спеціалістів зі сфери краси і здоров’я ми розповіли про них… Про тих, хто заслуговує, щоби про них заговорили вголос! Про тих, чия робота є найціннішою та водночас найважчою! Бо на цій роботі немає ні вихідного, ні відпустки, ні лікарняного, бо ти – Мама! На цьому фестивалі не буде переможених, всі учасниці є переможцями. Перш за все для себе, адже вони не посоромилися прийти сюди, зареєструватися, проявити себе. Повірте, у багатьох людей інші життєві обставини, ніж у нас із вами, їм важко переступити через певний бар’єр і показатися іншим. Цим фестивалем я хочу показати цінність усіх матерів. Чи це успішні мами, чи матері особливої дитинки, чи багатодітні, чи мама, котра присвятила всю себе сім’ї. Роль кожної є незамінною для суспільства. На даному етапі мого життя моїм пріоритетом є сім’я! Я продовжую пізнавати себе через подібні заходи і не втомлюся повторювати, що коли щаслива мама – щаслива і сім’я, адже від матері черпається натхнення. Матір більше, ніж берегиня сімейного вогнища. Своє тепло вона повинна дати всім, хто є біля неї, але також не має забувати і про себе. Мама не має здаватися і вигорати, у неї повинен бути час на себе та заради себе, щоби вона мала звідки черпати силу та енергію, – розповіла Людмила Муринська.

«Материнство – особливий та найцінніший статус кожної жінки»

Першим відбулося нагородження матусь у номінації «Мама-ангел». Серед номінантів були: Олена Коваль, Катерина Паламарчук, Ірина Кардаш, Оксана Барицька, Тетяна Ткачук, Ірина Саверіна, Алла Пєнова. Усі ці жінки сильні та вольові, вони є переможцями, адже одні з них виховують особливих діток, а інші щодня борються із вкрай важкою недугою. Номінацію отримала Олена Коваль. А інші учасниці – безліч подарунків від спонсорів проєкту. Також окремий подарунок всім учасницям номінації вручила почесний консул Угорщини в м. Тернополі, мати трьох дітей Тетяна Чубак.

– Уперше відвідую фестиваль. Внаслідок того, що перебуваю по догляду за важкохворою дитиною, доводиться більшість часу проводити вдома. Навіть зараз, як тільки завершилось нагородження у моїй номінації, я змушена покинути фестиваль, не маючи змоги залишитися довше. Мою кандидатуру на дану номінацію висунули декілька людей. Для мене це стало приємною несподіванкою. Тут немає переможців і переможених. Усі мами дітей з інвалідністю могли б стояти на тій сцені. Переповнювала радість за всіх, адже нарешті згадали про нас – матусь, які виховують діток з інвалідністю. Це є наша спільна перемога. Про матерів дітей з інвалідністю часто забувають, не дослухаються до їхньої думки, знецінюють. Люди думають, що ми не примітні, з нами немає про що поговорити. Кожна з нас має вищу освіту. Нам довелося покинути усе заради своїх дітей. Передусім тим, хто виховує дітей з важкими формами інвалідності. Загалом ставлення лише позитивне. Маса нових емоцій, знайомств, цікаві інсайти. Для того, аби час від часу відриватися від домашньої рутини, такі фестивалі однозначно мають право бути, – розповіла Олена Коваль.

У номінації «Мама ранньої пташки» були представлені: Надія Кирилів – матуся чотирьох діток, Оксана Федів – матуся трьох синочків, Марія Шубіна – мама донечки. Номінацію отримала Надія Кирилів. Жінка розповіла, що це її перший вихід у світ без дітей.

– Я страшенно переживаю, як діти без мене, наймолодшому пташенятку чотири місяці, а ще є двійнятка та донечка 2 рочки. Дуже хвилювалася, як ішла з дому. Але для мене це відпочинок та розвантаження. Рада, що у нас в місті проводяться такі фестивалі, адже кожна мама – це героїня. Їх варто цінувати та любити, – сказала пані Надія.

– Такого роду фестивалі дуже потрібні, адже передусім це розвантаження для мами, тут можна знайти друзів, поспілкуватися з багатьма красивими, успішними жінками. Від них можна почерпнути нові знання, знайти відповіді на запитання або просто поговорити. Інколи матерям цього дуже не вистачає. Жінка повинна бути жінкою, а для цього їй потрібне спілкування і коло однодумців. Тому такі зібрання дуже потрібні та надзвичайно корисні для нашого міста, – поділилася мама трьох діток, за освітою педагог, перекладач Оксана Жук.

Ще однією переможницею стала Олеся Чванкіна, котра перемогла у номінації «Мама – громадська діячка».

– Мою кандидатуру подали друзі на номінацію «Успішна мама», в якій я зайняла друге місце. Але оскільки відрив у голосах від переможниці був невеликим і було дуже багато коментарів підтримки, то Людмила створила окрему номінацію спеціально для мене – «Мама – громадська діячка». У мене шалені позитивні емоції. Сьогодні суть мого життя у сім‘ї – маю двох школяриків, я є головою ОСББ, яке стало призером багатьох номінацій місцевого рівня. Працюю у торгово-промисловій палаті Тернополя, задіяна у кількох громадських організаціях, зокрема є віце-президентом ГО «Ділові українські жінки в Тернопільській області», де займаюся напрямком благодійності. Якщо є бажаючі брати участь у такому заході, значить  він однозначно потрібен! А судячи з кількості учасниць фестивалю та номінанток – дуже потрібен. Переможниця у кожній номінації – це уособлення усіх жінок, які піклуються про сім’ю, мають особливих діток чи поєднують кар‘єру і виховання дітей. Материнство – особливий та найцінніший статус кожної жінки. Дякуючи Людмилі Муринській, про нього заговорили вголос, – додала Олеся Чванкіна.

У номінації: «Мама – велике серце» перемогу здобула Тетяна Чопик – матуся п’яти діток (дві двійні та одна донечка). Номінацію «Мама – сімейний затишок» отримала Тетяна Титович – матуся двох діток, янгол для діток Тернопільщини, чудова нянечка, адміністратор групи «Допомога від щирого серця». У номінації «Успішна Мама» перше місце взяла Іванна Сивак – майстриня вишивки. Серед представлених були відомі жінки: лікар акушер – гінеколог Лілія Левенець, Ольга Навроцька, Соломія Петрик – візажист, та психолог та багато інших. Кожна з учасниць є переможцем адже у всіх матерів без винятку велике серце.

Незмінною ведучою фестивалю була Валерія Климчук, мама синочка Олександра та кохана дружина. Від її слів у всіх бігали мурашки по шкірі адже так майстерно передати емоції та стан усіх присутніх могла лише Валерія. Вона наче відчувала матерів та навіть імпровізаційно підтримувала їх у найемоційніші моменти фестивалю.

– З Людмилою Муринською почала працювати раніше. Це наша спільна третя робота. Саме до цього фестивалю почала готуватися, як побачила пости у соціальних мережах. Ідея мені надзвичайно подобається, адже вона сповідує багато любові, а саме такі проєкти є моїм фахом. Я вивчила історію кожної з матерів, аби розуміти суть номінацій, не просто прочитати, а співпережити їхню ситуацію, зуміти правильно підтримати та підібрати слова. Мама повинна цінуватися по факту. І це велика праця кожної жінки. Материнство – це найцінніша сфера діяльності. Це робота, котра звеличує людину. Більше можна і не говорити. Вдумайтеся в ці слова. Цей фестиваль треба розвивати, поглиблювати знання матерів про розвиток дітей. Дитина – це найголовніше, що може бути на планеті, у всьому світі та космосі, і вкрай важливо вчити матерів та й батьків загалом, як не зламати, не нашкодити дитині своїми словами, вчинками. Найгірше те, що в нашій країні діти страждають через незнання батьків. Ваша дитина прийшла в цей світ навчити вас любити по-справжньому, а не щоб нею командували, бо ми старші і знаємо краще, – додала Валерія Климчук.

Учасниці, спікери та партнери фестивалю

Учасниці та запрошені гості могли не лише привітати всіх переможниць, а й послухати виступи відомих спікерів, котрі приїхали до Файного міста спеціально на запрошенням Людмили Муринської на фестиваль «Best Mama fest». Серед них Юлія Підлісна – експерт з емоцій та емоційної грамотності, психолог, лайфкоуч, автор першої у Харкові онлайн-школи емоційної грамотності «EIHUMAN». Вона провела годинний майстер-клас на тему «Образи у дітей. Образи у батьків». Також учасники фестивалю почули Іванну Євсєєву зі Львова із майстер-класом на тему «Життя у казці! Як жити так, як хочу, а не як мушу, і бути щасливою». Тернополянка Ірина Цимбалюк – лікар-педіатр-імунолог розповіла про респіраторні інфекції у дітей – алгоритм надання допомоги та вибір методу лікування.

Гості та учасники фестивалю залишилися задоволеними і сповненими сил та енергії. А отже, такі заходи потрібні нашому місту, вони надихають та пропонують нам інший погляд на проблеми та щоденну рутину, а можливо, вона не така вже й рутина? Любити себе, поважати себе та отримувати задоволення від прожитого дня варто навчитися всім жінкам, не важливо, мама ти чи ні…

Соломія Вершигора


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,

Перегляньте також:





Новини
28 Березня
27 Березня
Що ви очікуєте у 2024 році в Україні?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше