Найсвіжіше:
• За вбивство іноземця дівчині з В. Глибочка загрожує до 15 років • Кілька мільйонів українських сімей можуть залишитися без газу • Зимових відключень електроенергії не планується • На Тернопільщині вбили громадянку Молдови • Жахлива ДТП у Тернопільському районі: діти віком 12 та 9 років потрапили до реанімації • Тернопільська «Ватра» планує освітити всі вітчизняні військові аеродроми • Перша сесія міської ради: оновлений склад комісій, злагоджене голосування та настанови від церковників • До столиці – через міста Тернопільщини • Яблука з садів Петра Гадза підкорили Великобританію • Вакцина від COVID-19: коли буде в Україні? • Андрій Баран: «За результатами нашого чемпіонату покупці орієнтуються при виборі посівного матеріалу» • Як покоління Y і Z змінює ринок нерухомості • На Зборівщині відкрили будинок сімейного типу • «Контінентал Фармерз Груп» впроваджує нову систему внесення міндобрив на своїх полях • Що чекати від погоди цього тижня? • Анонси газети «Номер один» від 25.11.2020 р. • Особливі діти потребують нашої підтримки • Степан Барна: «Для мене посада голови обласної ради не є самоціллю. Мені важливо, щоби була єдина позиція при формуванні більшості, аби відстоювати інтереси області» • У психоневрологічній лікарні працюють мультидисциплінарні бригади, у яких на меті адаптувати хворих до соціуму • Жінки ікони не писали… • Де на Тернопільщині не буде світла • 19 листопада в ЗУНУ відбулося вручення дипломів слухачам Школи польського та європейського права • Субсидії-2020/21: зміни та нововведення • Тренер та футболіст заліщицького «Дністра» Петро Костинюк: «За перемогу у кубку області подарували шерстяні футболки та годинник, а в чемпіонаті – дві тонни вугілля»
rss
Євгеній Степанов: «Якщо не популяризувати боксу, то не будуть діти йти займатися, а відповідно не буде з ким працювати і з кого виховувати чемпіонів»

Опубліковано: 3 Березня о 12:15Для тернопільських боксерів та їх тренерів 2019 років став “урожайним”

Нещодавно Тернопільська обласна організація федерації боксу України підвела підсумки у спортивному житті регіону за 2019 рік. Направду, Тернопільщина може пишатися своїми боксерами, адже молоді спортсмени здобули не одну нагороду і про успіхи боксу в нашому краї знають на території всієї України. Як це було і чим можуть похизуватися місцеві боксери, читайте у матеріалі журналістів.

«Наші тренери віддають спортсменам серце й душу»

У спортивному комплексі, де тренуються боксери, зібралися тренери, їхні підопічні, батьки та всі ті, кому небайдужі здобутки спортсменів. Завітали на свято і наші журналісти. Голова ТООФБУ Євгеній Степанов розповів усім присутнім про те, що рік для організації в загальному був успішним та подякував тренерам і їхнім вихованцям за працю.

– Основні зусилля нашої організації були спрямовані на розвиток та популяризацію боксу в Тернопільській області, підвищення спортивної майстерності боксерів, посилення пропаганди боксу як важливого засобу виховання здорового способу життя, ідейно-політичне та моральне виховання громадян і запобігання підлітковій злочинності. Якщо підбивати підсумки 2019 року, то слід зазначити, що рік був непростим. Під патронатом Тернопільської обласної організації федерації боксу України тренуються близько 600 юних спортсменів. Вони представляли м. Тернопіль та Тернопільську область на багатьох змаганнях, що проводилися за межами області. Наші спортсмени взяли участь та достойно проявили себе у п’яти чемпіонатах України, дванадцяти всеукраїнських турнірах, восьми міжнародних турнірах та двох чемпіонатах Європи. Загалом принесли в обласну скарбничку 970 очок. Окремо хочу відмітити і нашу жіночу збірну, яка показала хороший результат, – наголосив Євгеній Степанов.

Також присутнім розповіли про те, що Віктору Петрову, який тренує спортсменів під патронатом ТОО ФБУ, запропонували посаду тренера юніорської збірної України, що свідчить про неабиякий професіоналізм чоловіка, та відмітили високий рівень спортивної підготовки його підопічних.

– Дякую за працю тренерам, які віддають спортсменам серце та душу, а також кожну хвилинку свого вільного часу. Щиро сподіваюся, що боксери відповідатимуть своїм спортивним вчителям тим же. Розумію, як інколи буває нелегко тренерам і скільки вони сил вкладають у розвиток боксу в регіоні, тому хочу нагородити грошовими преміями Володимира Шнуровського, Романа Діткуна та Руслана Фірмана, – каже голова обласної федерації боксу.

Заохочувальними та цінними подарунками відзначили таких боксерів, як Олеся Крисюк, Каріне Айрапетян, Назар Кордупель, Каріна Вовк, Микола Загородній, Данило Горбенко та Ярослав Шнуровський. Їм вручили необхідний спортивний інвентар та золоті кулони у вигляді боксерських рукавичок.

Керівник ТОО ФБУ повідомив присутнім про те, що наступного року планується оновлення спортивного залу, аби розширити можливості для тренування і встановити ще один додатковий ринг.

Присутній на заході начальник управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради Микола Круть зазначив, що зважаючи на результат, який показують спортсмени, міська рада буде всіляко сприяти розвитку боксу.

– Приємно, що боксери показують такий хороший результат. Зі свого боку обіцяю, що міська рада активно і більш прискіпливо зверне увагу на бокс. Ми посприяємо залученню коштів, щоби реалізувати спортивні проєкти і докластися до оновлення спортивного залу, – повідомив присутнім Микола Круть.

У планах федерації створити кілька опорних залів у різних районах області

Також представники обласної федерації боксу розповіли про розширення своєї діяльності у регіоні. Завдяки залученню спонсорських коштів і допомозі Андрія Уніята вдалося відкрити ще один сучасний спортивний зал у селі Озерна Зборівського району, де тепер тренуються дітки з навколишніх сіл. У подальшому в планах ферерації створити кілька таких опорних спортивних залів у різних районах області, аби дати можливість займатися спортом діткам із сільської місцевості.

Також ми поспілкувалися із тренером Романом Діткуном і поцікавились у нього, як він оцінює спортивний рік, що минув, та яким результатом можуть похвалитися його вихованці.

– Бокс – особливий спорт, це знає, мабуть, кожен. Він поєднує у собі фізичні навантаження та інтелект. Тут потрібно вміти блискавично прийняти рішення, виробити нову тактику, змінити стратегію ведення бою. Він допомагає навчитися приймати самостійні рішення, розраховувати тільки на себе, тримати удар, залишатися холоднокровним у будь-якій ситуації, бути врівноваженим. Цього року ми займалися відбором перспективних спортсменів для формування збірних команд області для участі у чемпіонатах України та міжнародних змаганнях. Також велику увагу приділяли виконанню спортивних розрядів із боксу згідно з Єдиною спортивною класифікацією України. Ми проводили агітаційну роботу із залучення молоді до занять боксом, готували збірні команди для змагань різного рівня. Навчально-тренувальний процес проводився за розробленими модифікованими, авторизованими програмами. Особливо хочу відзначити Данила Горбенка, він займається боксом 2 роки, але за цей час показав дуже хороший результат. Сьогодні він не присутній на нагородженні, бо бере участь у Міжнародному турнірі з боксу в Білорусії. У 2019 році він брав участь у чемпіонаті України, дійшов до фіналу, однак у вирішальному поєдинку поступився супернику. Хоча, на моє особисте переконання, бій був дуже важким і підсумковий результат його суперечливий, – розповідає Роман Діткун.

У Тернополі боксом активно займаються і досягають хороших результатів не лише хлопці, а й дівчата

Зважаючи на те, як позитивно відгукується керівництво організації про жіночу збірну, ми поспілкувалися з яскравою спортсменкою, ім’я якої добре відоме у боксерських колах, Каріне Айрапетян.

– Я займаюся боксом уже 4 роки. У школі мене «травили» однокласники, ображали і дуже погано до мене ставилися. Я була слабкою і не могла їм гідно відповісти, тому вирішила піти на бокс, щоби мати змогу дати здачу. Спочатку було незвично, але я влилася в колектив і мені тут комфортно. Бокс подобається мені тим, що цей спорт добре допомагає при самозахисті. Тепер я можу гуляти вечорами, бо знаю, що у разі небезпеки зможу себе захисти. Також бокс тренує не лише м’язи, а й мозок. Тут потрібно вміти правильно поводитись в екстрених ситуаціях та оперативно і швидко реагувати на те, що відбувається навколо, і прораховувати свою тактику наперед. Спочатку мої батьки були проти того, щоб я займалася боксом. Говорили, що я дівчинка і цей спорт не для мене, але згодом вони змирилися з моїм вибором. Зараз показую непоганий результат, але, звісно, мені ще рости і рости у спортивному плані. Наразі я срібна призерка чемпіонату Європи, готуюся до чемпіонату України та європейських змагань, – розповідає Каріне Айрапетян.

«Бокс – це чудовий шанс створити позитивний імідж у культурному та спортивному житті регіону»

Зараз у боксі є стала проблематика. Немає відповідної взаємодії між державою, спортивними клубами, органами місцевого самоврядування та власне меценатами. Як підсумок, спортивні клуби потерпають від недофінансування, спонсорів держава не заохочує на законодавчому рівні.

– Стоїть гостро питання належної оплати праці тренерів, утримання спортивних залів та забезпечення боксерів необхідним інвентарем. Але ми віримо в те, що завдяки людському ресурсу, тренерів та спортсменів і хорошому результату держава та органи місцевого самоврядування докладуться до розвитку спортивної інфраструктури в цілому. Хочу зазначити, що нам вдалося посилити популяризацію боксу. У нас тренуються багато дітей і це важливо. Звісно, багато залежить від таланту, від тренерів, від підходу, від спортивних залів і їхньої кількості та умов для тренування, але якщо не популяризувати боксу, то не будуть діти йти займатися,а відповідно не буде з ким працювати і з кого виховувати чемпіонів. Ми переконані, що розвиток боксу – це чудовий шанс створити позитивний імідж у культурному та спортивному житті регіону. Ми продовжуємо спрямовувати свою діяльність на розвиток та популяризацію боксу і в нашій області, підвищення спортивної майстерності боксерів, – на завершення сказав президент Тернопільської обласної організації федерації боксу України Євгеній Степанов.

 

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

ТОО ФБУ запрошує на тренування дітей віком від 6 років. Навчально-тренувальні заняття для маленьких відвідувачів включають у себе підготовчий етап, який складається зі стройових вправ та вправ для дихальної, серцево-судинної систем і м’язового апарата й орієнтовані на повноцінний фізіологічний розвиток. Тренування дітей віком від 10 років включають у себе, окрім підготовчого етапу, основний. До нього входить напрацювання техніки і відпрацювання навичок: оволодіння і вдосконалення техніки бою, її практичного застосування; підготовка спортсменів до високої психологічної напруги, вироблення впевненості у собі; розвиток спритності, швидкісного пересування, витривалості, раціоналізації рухів, координованості, швидкості реакції.

Бокс для дітей – прекрасна школа, що закладає фундамент упевненості Вашої дитини та дає енергію для майбутніх перемог.

Тренування проводяться щодня за адресою: м. Тернопіль, бульвар Д. Галицького 2, «Палац спорту». Всі діти займаються боксом безкоштовно.

Вікторія Ушакова


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: , , , , ,Новини
27 Листопада
26 Листопада
25 Листопада
24 Листопада
Як ви плануєте відсвяткувати Новорічні свята в період карантину?
 • Взагалі поїду з України 50%, 2 votes
  2 votes 50%
  2 votes - 50% of all votes
 • З друзями, дотримуючись усіх карантинних обмежень 25%, 1 vote
  1 vote 25%
  1 vote - 25% of all votes
 • Вдома, в родинному колі 25%, 1 vote
  1 vote 25%
  1 vote - 25% of all votes
 • Одягну маску та піду в гості 0%, 0 votes
  0 votes
  0 votes - 0% of all votes
 • Інше 0%, 0 votes
  0 votes
  0 votes - 0% of all votes
 • У ресторані 0%, 0 votes
  0 votes
  0 votes - 0% of all votes
Total Votes: 4
Voters: 4
Листопад 17, 2020 - Січень 10, 2021
Погода
Відео
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше