Найсвіжіше:
• Житель Почаєва добровільно видав оперативникам арсенал вибухонебезпечних предметів (+фото) • Рекет в стилі 90-х: зловмисник разом зі спільником «вибивали» 85 тисяч доларів неіснуючого боргу у двох тернополян • Пів мільйона компенсацій отримали цьогоріч роботодавці Тернопільщини, які працевлаштували переселенців • «Чемпіон» з Тернополя – переможець «Золотої ліги» U-11 • У Вишнівецькій лікарні встановили нове рентген-обладнання • Сьогодні офіційно розпочинається сезон водних прогулянок на Тернопільському ставі: режим роботи і тариф • У громаді на Тернопільщині оголошено два дні жалоби за загиблим воїном • Частина жителів Тернопільщини сьогодні буде без світла • Таки дотиснула: мерія Тернополя вирішила привласнити приміщення райлікарні • Сьогодні на кілька годин частина Тернополя буде без світла: адреси • Пів року вважався зниклим безвісти: підтвердили загибель Героя з Тернопільщини • Міноборони назвало основні пункти законопроєкту про мобілізацію • За минулу ніч патрульні Тернополя виявили трьох п’яних водіїв • Блогеру з Тернопільщини у військкоматі вп’яте відмовили служити в ЗСУ • Завтра на кілька годин частина Тернополя буде без води: адреси • На трасі Тернопіль-Хмельницький зітнулися фура та легківка: загинули двоє військових • Влада Тернополя перерахувала 30 мільйонів за фіктивні роботи, які ще й не були передбачені проєктом (відео+фото) • Фотофакт: на Тернопільщині працівники сільської ради вчилися гасити пожежі • Фірма найбагатшого уродженця Тернопільщини запустила виробництво найзатребуванішого в Україні виду добрив • “Мрію заснувати перший український кооперативний банк”: історія захисника та фермера з Тернопільщини Василя Мартюка • Харчова промисловість: виклики та перспективи • На Тернопільщині в автівці ледь не згорів водій (+фото) • На Тернопільщині в аварію потрапили дитина та двоє дорослих (+фото) • У Тернополі визначили осіб, які каратимуть мешканців за втручання в роботу приладів обліку води • Одразу п’ятеро жителів Кременеччини стали жертвами шахрайств, пов’язаних з виплатами допомоги
rss

Валентин Наливайченко: «Українці мають отримувати гідні зарплати!»


Опубліковано: 18 Липня 2016р. о 9:25


наливаченко

Дискусія щодо справедливості встановлених цін та запроваджених владою тарифів має перетворитися на обговорення стратегії українського розвитку і добробуту. Так вважає лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

Він підкреслив, що економічна політика є найбільш проблемним сектором у діяльності нинішньої української влади. «Якби нинішні очільники держави так само керували своїм власним бізнесом, як вони керують національною економікою – вони б давно вже збанкрутували. Тож, скоріше за все, вони є лише гарними учнями своїх попередників, які добре розуміли, що патологічно неадекватна і наскрізь корумпована влада може існувати лише у бідному суспільстві», – цитує політика видання «Лівий берег». 

Наливайченко наголошує, що від влади слід категорично вимагати політики, яка зробить українців заможними та менш вразливими від кон’юнктури цін.  «Таким суспільством зручніше маніпулювати. Такі голоси легше «купувати» на усіляких виборах. За таких умов завжди достатньо контролювати держбюджет, періодично підвищуючи мізерні пенсії та зарплати бюджетників», – написав лідер руху «Справедливість».

Цитата (вставити десь посередині тексту окремо) В Україні можна створити від 700 тисяч до мільйона робочих місць, – Наливайченко

Нинішні можновладці не здатні знизити рівень бідності й безробіття та запустити нові чинники економічного зростання. Проте ті, хто прийде замість них, матимуть усі можливості для створення від 700 тисяч до 1 млн. нових робочих місць упродовж наступних двох-трьох років, – вважає лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.  

Видання «Лівий берег» опублікувало стратегію розвитку ринку праці, яку пропонує впровадити політик.

Інвестувати у робочі місця. Бюджетні кошти слід спрямовувати не на усілякі там махінації з рефінансуванням комерційних банків та не на підтримку олігархічних монополій, а на прямі бюджетні інвестиції у національні проекти, кредитування підприємств, розвиток інфраструктури, реформування професійної освіти та перепідготовку працівників. 

Розвивати альтернативну енергетику. В період стагнації економіки держава єдина здатна створювати робочі місця через реалізацію проектів у будівництві, обороні чи енергетиці. Реалізація проектів  у цій сфері особливо важлива для сільської місцевості та підприємств середньої ланки. Поза всяким сумнівом, розвиток альтернативної енергетики чи в якості державного проекту, чи на умовах державно-приватного партнерства  сприятиме створенню нових робочих місць та зниженню залежності країни від енергоносіїв. За розрахунками експертів, в Україні очікувана кількість нових робочих місць від реалізації таких проектів може становити до 60 тисяч.

Розвивати транспортну інфраструктуру. В Україні 97% доріг потребують ремонту. «Я наполягаю на початку будівництва нової мережі сучасних українських автомагістралей, так як це робили і роблять США, Німеччина, Польща, Хорватія. Відповідні програми в Україні мають реалізовуватись на основі державно-приватного партнерства з залученням провідних світових інженерних компаній. Ефектом стане не тільки створення робочих місць, а й зниження транспортних витрат, розвиток виробництва, міжрегіональної торгівлі, підприємництва в регіонах, врешті-решт, зростання зайнятості в інших секторах економіки», – підкреслив Наливайченко. За експертними прогнозами, у цій сфері може бути створено понад 100 тис. нових робочих місць.

Підвищувати енергоефективність нерухомості. Такі програми успішно реалізовані в країнах ЄС, зокрема Німеччині. За оцінками експертів, впровадження програм термомодернізації ЖКГ дозволить Україні щорічно економити близько 2 млрд. дол. лише за рахунок зниження імпорту газу та створити майже 150 тис. робочих місць.  Витрати на програму компенсуються впродовж 6-7 років.

Переробляти сміття. Остання трагедія на львівському сміттєзвалищі вчергове підкреслила проблему утилізації сміття в Україні. «Ви тільки уявіть, що загальна площа лише зареєстрованих сміттєзвалищ в Україні становить 12 тисяч квадратних кілометрів, що дорівнює території Чорногорії або Кіпру. До того ж, щорічно з’являється 32 тисячі несанкціонованих звалищ, кількість відходів постійно зростає і вже перевищує 300 кг на рік на одну особу. Існує експертна думка, що якби в Україні переробляли хоча б 50% відходів, то лише додатковий прибуток від реалізації вторинної сировини міг скласти 3,3 млрд. гривень»,- написав політик.

Реалізація інвестиційних проектів у цій сфері може дати майже 200 тис. робочих місць.

Відновлювати ліси. В Україні у цій сфері можна створити майже 100 тис. нових робочих місць та залучити для цього кілька десятків мільйонів дол. міжнародної фінансової допомоги.

Розвивати іригаційну систему. Такі проекти, за експертними розрахунками, передбачають створення додатково майже 50 тис. нових робочих місць у 4 південних областях без урахування зростання постійної та сезонної зайнятості безпосередньо в АПК.

«Перспективних сфер та критично значущих національних проектів можна запропонувати ще велику кількість. Але кому їх пропонувати та з ким обговорювати?!… Прикро, але працевлаштувати мільйони людей можна лише тоді, коли буде звільнено принаймні кількадесят VIP-осіб», – вважає лідер руху «Справедливість».

 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки:





Новини
28 Березня
27 Березня
Що ви очікуєте у 2024 році в Україні?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше