• Рекет в стилі 90-х: зловмисник разом зі спільником «вибивали» 85 тисяч доларів неіснуючого боргу у двох тернополян • Пів мільйона компенсацій отримали цьогоріч роботодавці Тернопільщини, які працевлаштували переселенців • «Чемпіон» з Тернополя – переможець «Золотої ліги» U-11 • У Вишнівецькій лікарні встановили нове рентген-обладнання • Сьогодні офіційно розпочинається сезон водних прогулянок на Тернопільському ставі: режим роботи і тариф • У громаді на Тернопільщині оголошено два дні жалоби за загиблим воїном • Частина жителів Тернопільщини сьогодні буде без світла • Таки дотиснула: мерія Тернополя вирішила привласнити приміщення райлікарні • Сьогодні на кілька годин частина Тернополя буде без світла: адреси • Пів року вважався зниклим безвісти: підтвердили загибель Героя з Тернопільщини • Міноборони назвало основні пункти законопроєкту про мобілізацію • За минулу ніч патрульні Тернополя виявили трьох п’яних водіїв • Блогеру з Тернопільщини у військкоматі вп’яте відмовили служити в ЗСУ • Завтра на кілька годин частина Тернополя буде без води: адреси • На трасі Тернопіль-Хмельницький зітнулися фура та легківка: загинули двоє військових • Влада Тернополя перерахувала 30 мільйонів за фіктивні роботи, які ще й не були передбачені проєктом (відео+фото) • Фотофакт: на Тернопільщині працівники сільської ради вчилися гасити пожежі • Фірма найбагатшого уродженця Тернопільщини запустила виробництво найзатребуванішого в Україні виду добрив • “Мрію заснувати перший український кооперативний банк”: історія захисника та фермера з Тернопільщини Василя Мартюка • Харчова промисловість: виклики та перспективи • На Тернопільщині в автівці ледь не згорів водій (+фото) • На Тернопільщині в аварію потрапили дитина та двоє дорослих (+фото) • У Тернополі визначили осіб, які каратимуть мешканців за втручання в роботу приладів обліку води • Одразу п’ятеро жителів Кременеччини стали жертвами шахрайств, пов’язаних з виплатами допомоги • 9 жителів Тернопільщини втратили понад 1 млн грн: на 9 років засуджено мешканця Львівщини

В обласному футбольному чемпіонаті немає авторитетів

Опубліковано: 16 Червня 2017р. о 10:56

мяч2На минулому тижні відбулися поєдинки 6-го туру вищої ліги та 8-го туру першої чемпіонату Тернопільської області з футболу. Футбольні поєдинки показали, що ніхто авторитетів не визнає, а лідери можуть запросто програти аутсайдерам чи середнякам.

Центральною у вищій лізі стала зустріч у Добрівлянах, де заліщицький «Прогрес» приймав «ДСО-Поділля» з Тернопільського району. Зустрічалися на той час друга та третя команди чемпіонату. Вже у дебюті матчу гості відкрили рахунок. Валентин Білик утік від опікунів і метрів з 20-ти завдав точного удару. Господарі незадовго відігралися. Крайній оборонець «ДСО-Поділля» Петро Скобляк провалився на своєму фланзі і Андрій Пилип’юк реалізував вихід віч-на-віч. «Прогрес» зобов’язаний був перемагати, лише в першому таймі його гравці двічі поцілили в поперечину та один раз – у штангу (найактивнішим у їх складі був півзахисник Павло Чорномаз), однак у той вечір фортуна була на боці гостей.

«Прогрес» (Заліщики) – «ДСО-Поділля» (Тернопільський р-н) – 1:1 (А. Пилип’юк, 12 – В. Білик, 3).

Не менш цікавий матч відбувся у Бережанах. Лідер чемпіонату – ФК «Бережани» – приймав амбітний великогаївський «Агрон», який старт сезону провів невдало. У першому таймі ініціативою більше володіли бережанці, які навіть зуміли поцілити у поперечину (Сергій Мацалап), а Ігорю Швецю дещиці не вистачило, щоб добити м’яча у ворота «Агрону» після відскоку. Ще один раз Швець забарився з ударом, коли вийшов один на побачення з воротарем. У цьому епізоді в підкаті надійно зіграв Олег Лівіцький. Після перерви ситуація на полі змінилася. Вже гаївська команда більш активніше атакувала і таки зуміла вирвати перемогу. За десять хвилин до фінального свистка Ростислав Ціх зробив навісну подачу зі штрафного, а Роман Мельник, вигравши повітря, переправив м’яча ударом головою у ворота ФК «Бережани».

ФК «Бережани» – «Агрон ОТГ» (В. Гаї) – 0:1 (Р. Мельник, 80).

У матчі зборівського «Колоса» з аутсайдером вищої ліги – ФК «Кременець-Академія», здавалося, боротьби особливої не буде, адже вже у першому таймі господарі мали комфортну перевагу в два м’ячі – дубль записав на свій рахунок Володимир Турчак. У першому випадку він реалізував вихід на воротаря після передачі Ігоря Козелка, в другому – майстерно прийняв м’яча на груди й елегантно перекинув смугастого через голкіпера. Однак після перерви зборівчани розслабились і це дало можливість гостям протягом чотирьох хвилин зрівняти рахунок. Після невдалих дій лівого захисника «Колоса» Ігоря Муравського першим відзначився Олександр Понєдєльнік (замкнув простріл низом), а другим – Андрій Чипіжук (ударом головою). І все ж у компенсований час Андрій Блакита приніс господарям перемогу, переправивши м’яча у ворота метрів з 9-ти після скидки Козелка.

«Колос» (Зборів) – ФК «Кременець-Академія» – 3:2 (В. Турчак, 34, 41, А. Блакита, 90+1 – О. Понєдєльнік, 74, В. Чипіжук, 78),